Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FuNKy.

• Level: 8.

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Nu

• Poza cu /stats: http://img444.imageshack.us/img444/8632/samp303u.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):FuNKy. s-a nascut in orasul Los Santos fiind de mic pasionat de masini si vroia sa devina mecanic ca tatal sau.Tatal sau era mecanic in Los Santos , iar mama sa era barmanita .Mereu visa cand va ajunge mare sa conduca prima masina a lui.Asadar prima lui masina a fost un Elegy pe care a condus-o la varsta de 18 ani, ii placea asa de mult aceasta masina incat nu o dadea pe nimic . La varsta de 20 de ani FuNKy. a participat la prima cursa cu masina sa care a iesit victorios pe primul loc .De atunci FuNKy. urmeaza meseria tatalui sau si aceea de mecanic.El doreste sa se angajeze ca mecanic la UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabriel

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Mereu .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile , cursele si tunnigu-l.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Soldatul[ROMAN]

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: The triads(triads rank 3) smurd(smurd rank 5)

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/43/samp035fc.png/

• Link catre cererea de demisie: Nu

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Salut,ma numesc soldatul,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca sta

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Satu-mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place si....

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FuNKy.

• Level: 8.

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Nu

• Poza cu /stats: http://img444.imageshack.us/img444/8632/samp303u.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):FuNKy. s-a nascut in orasul Los Santos fiind de mic pasionat de masini si vroia sa devina mecanic ca tatal sau.Tatal sau era mecanic in Los Santos , iar mama sa era barmanita .Mereu visa cand va ajunge mare sa conduca prima masina a lui.Asadar prima lui masina a fost un Elegy pe care a condus-o la varsta de 18 ani, ii placea asa de mult aceasta masina incat nu o dadea pe nimic . La varsta de 20 de ani FuNKy. a participat la prima cursa cu masina sa care a iesit victorios pe primul loc .De atunci FuNKy. urmeaza meseria tatalui sau si aceea de mecanic.El doreste sa se angajeze ca mecanic la UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabriel

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Mereu .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile , cursele si tunnigu-l.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Retrag !!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Blizz

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SMURD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Am avut doar nickul Blizz.

• Poza cu /stats: http://www.imagebam.com/image/39f92b158886517

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&view=findpost&p=6064110

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Blizz sa nascut intr-o familie bogata din orasul Los Santos. Acesta avea trei frati si doua surori cu care se intelegea foarte bine. Tatal lui era membru UST iar mama lui era casnica. Lui Blizz ii placea foarte mult meseria tatalui sau si vroia sa devina si el membru UST cand va fi mare. Intr-o zi tatal lui Blizz a fost chemat de urgenta la servici pentru a repara o masina de viteza pentru o cursa a carei miza era foarte mare. Blizz si-a insotit tatal la servici si a vazut ce masini repara tatal sau si a hotarat sa ii calce tatalui sau pe urme sa devina si el membru UST. Acum Blizz asteapta un raspuns de la lider si spera ca va fi acceptat pentru a demonstra cat de loial si de muncitor este.

Informatii din viata reala:

• Nume: Eduard

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Barlad

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 ore, mai mult seara. La sfarsitul saptamanii joc si dimineata ca am mai mult timp liber.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune bine organizata, sa ajut playerii cu repair si refill si sa organizez curse.

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Momentan nimic.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: defragut

• Level:10

• Sex:masculin

• Factiuni precedente: the mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Defragut s-a nascut in orasul San Fierro.Familia sa avea o afacere cu service mecanic,pai pe scurt ei aveau deschis un lant de retele de service-uri.Tatal lui defragut era un bun mecanic si un bun sef.Mama lui defragut avea si ia pregatire in mecanica dar a urmat un curs de specializare si a ajuns contabil.Defragut a crescut printre masini.El la varsta de 10 ani stia sa monteze o bujie la

motor sa faca schimbul de ulei si sa segmenteze un motor.Cand parinti lui Defragut au murit toata afacerea i-a fost inmanata lui defragut.Acesta doreste sa duca afacerea mai departe.

Informatii din viata reala:

• Nume:stoica radu

• Varsta:16

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti:slobozia jud ialomita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi place foate tare aceasta factiune

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:sunt marker

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Rujuc_Dragos

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Rujuc_Dragos

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Rujuc_Dragos se naste pe data de 12.iulie.1976 in oraselul Los Santos. Acesta este fiul lui Albert, un cunoscut politist din Los Santos. La varsta de 15 ani acesta se inscrie in Police Departament, crezand ca-i poate calca pe urme tatalui sau. Nu a trecut mult timp si Dragos isi da demisia trecand de partea Mafiei. Un bun prieten de-al sau era membrul Mafia si reuseste sa-l bage si pe el aici. Dupa o lunga perioada de jafuri, furturi, omoruri, Rujuc se hotaraste sa intre in UST, fiind un impatimit al masinilor puternice.

Informatii din viata reala:

• Nume: Rujuc Dragos

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 16:00 - 23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Vreau sa vad cum este pe aici

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:HawX

• Level:17

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:Dnb;Fbi;Ballas;the mafia;triade;armata

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):alinn1

• Poza cu /stats: http://****.us...samp000qdx.png/

• Link catre cererea de demisie: Ma dat afara din armata

• Biografie (minim 100 de cuvinte): In 17 martie 1986 se naste un copil pe nume HawX.In timp prietenii ii spuneau Hawk.La scoala, la fiecare ora de desen Hawk schita masini tunate.Ii placea adrenalina si concurenta,visa sa aiba propriul garaj de tunning,unde oamenii sa vina la el sa isi tuneze masinile,sa fie organizator de curse.Insa are de muncit pentru asta.Unchiul sau fiind mecanic auto,doreste sa isi petreaca majoritatea timpului alaturi de el "furandu'i" meseria.Vazandu'i pe baietii de la "Underground Street Tunning" pe strazi acesta a ramas impresionat si doreste sa se integreze in grup.

Informatii din viata reala:

• Nume:Tenea Mihai

• Varsta:19

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:14:00-21:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:imi place sa ajut oameni s imi plac masinile tunate mult

• Folositi XFire?:nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:HawX

• Level:17

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:Dnb;Fbi;Ballas;the mafia;triade;armata

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):alinn1

• Poza cu /stats: http://****.us...samp000qdx.png/

• Link catre cererea de demisie: Ma dat afara din armata

• Biografie (minim 100 de cuvinte): In 17 martie 1986 se naste un copil pe nume HawX.In timp prietenii ii spuneau Hawk.La scoala, la fiecare ora de desen Hawk schita masini tunate.Ii placea adrenalina si concurenta,visa sa aiba propriul garaj de tunning,unde oamenii sa vina la el sa isi tuneze masinile,sa fie organizator de curse.Insa are de muncit pentru asta.Unchiul sau fiind mecanic auto,doreste sa isi petreaca majoritatea timpului alaturi de el "furandu'i" meseria.Vazandu'i pe baietii de la "Underground Street Tunning" pe strazi acesta a ramas impresionat si doreste sa se integreze in grup.

Informatii din viata reala:

• Nume:Tenea Mihai

• Varsta:19

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:14:00-21:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:imi place sa ajut oameni s imi plac masinile tunate mult

• Folositi XFire?:nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Scuzati psotu retrag cererea

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Chesster

• Level: 16

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:DNB,Ballas,NG,Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/256/samp050iz.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc Chesster si mam nascut in Los Santos.Pana la varsta la care am putut lua carnetul am dus o viata frumoasa.Dar la 18 ani practic am inceput sa ma simt prost din cauza masinii pe care mi-a oferit-o tatal meu.Toti prietenii mei au inceput sa rada de mine deoarece masina mea nu putea face mai nimic iar.Deoarece m-am simtit foarte prost am hotarat sa imi caut un job cat de cat banos.Primul meu job a fost cel de spalator de masini,dar in acelasi timp eu incercam din rasputeri sa vad mecanismul masinilor.Dupa 2 ani mi-am dat demisia de la acel job si am hotarat sa lucrez ca mecanic de masini ,prima data facand teste pe propia masina si imbunatatind-o.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 16

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In timpul saptamani dupa ora 14:00 iar in weekend tot timpul

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Distractia e la mama ei acasa.

• Folositi XFire?: nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:torredo

• Level:7

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/341/samp015mc.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Ma numesc Daniel, joc samp lands de aproximativ 5 luni sunt din jud Botosani, Imi place sa imi petrec timpul la calculator, am putini prieteni dar pe langa asta am o multime de amici:D, respect atat timp cat sunt respectat!

Informatii din viata reala:

• Nume:Daniel

• Varsta:16

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Botosani

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?4 ore in timpul sapt 17-21

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi plac masinile si vreau sa devin un prieten loial al acestei factiuni.

• Folositi XFire? Nu!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Serios si Prietenos!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: m@yky

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&view=findpost&p=6069686

• Biografie (minim 100 de cuvinte): M@yky s-a nascut intr-un oras numit Los Santos. Dorul lui de cand era mic era sa aiba o masina cu care sa poata sa impresioneze lumea, neavand bani suficienti pentru asi permite o masina atrebuit sa isi caute un job care sa ii aduca un venit. Timpul a trecut si a venit si randul lui sa isi ia o masina cat de cat accesibila, problema era ca masina nu era chiar pe gustul lui, de aceea a si-a dat demisia de la job care il avea si a vrut sa se angajeze ca mecanic pentru asi imbunatati masina. Ii placea foarte mult viteza si totul ce insemna despre masini. Vorbind cu un prieten a aflat de echipa UST, a aflat ca cei din UST se ocupa cu jobul de mecanic si cel de a avea viteza in sange asa ca s-a gandit sa vorbeasca cu liderul lor.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cernavoda

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cand pot.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Am prieteni in ea si imi place.

• Folositi XFire? Am folosit.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Steffy

• Level: 7

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats :http://****.us.../samp036fx.png/

• Link catre cererea de demisie: SMURD - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&st=150 The Mafia - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&st=100

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Steffy s-a nascut in LS. El a avut o familie foarte saraca, tatal sau fiind CarJacker, iar mama sa fiind casnica. Acesta de mic a avut pasiunea pentru masini. Steffy la varsta de 18 ani a intrat in SMURD, pentru as ajuta familia cu bani. Acesta si-a facut foarte multi prieteni in aceasta factiune, dar dupa scurt timp acesta a demisionat. El a stat mult timp fara un job, iar dupa 2 ani intrand in Mafia. Aceasta factiune se ocupa cu lucrurile ilegale. Steffy a observat ca in The Mafia nu prea face bani, ci mai mult pierde, decindu-se sa iasa din factiune. Lui nu prea ii facea placere sa faca lucruri ilegale precum omorul membriilor din mafiile rivale sau comertul cu droguri. Steffy si-a amintit de pasiunea lui pentru masini din copilarie asa ca s-a decis sa se inscrie in UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Munteanu Stefan

• Varsta: 13

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: LS

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? luni - vineri intre 18-21, sambata-dumini 5, 6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca este o factiune serioasa cu membrii seriosi.

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Cosmin

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Mafia,Ballas,Primarie,SFR,DNB,NG,FBI

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CosminAlex

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/r/2nh2o9f/5

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408443&view=findpost&p=6070903

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Cosmin s-a nascut in orasul Los Santos.El a dus o viata buna alaturi de parintii sai.Pasiunea lui pentru masini a inceput de cand mic cand a fost dus in parcul de distractii de catre tatal sau si a mers prima oara cu un kart.De atunci Cosmin il batea la cap pe tatal sau sa-l duca cel putin o data pe saptamana in parcul de distractii pentru a se da in karturi.Cu timpul pasiunea pentru masini crestea o data cu el iar la varsta de 15 ani conduce prima masina.La varsta de 18 ani reuseste sa-si ia permisul si cu ajutorul tatalui sau isi cumpara o masina urmand ca peste 2 luni sa se angajeze ca sofer.Banii care ii castiga in fiecare luna ii baga in masina.Cu timpul a reusit sa-si tuneze masina,sa schimbe motorul si sa adapteze masina pentru curse.In fiecare duminica seara Cosmin participa la curse ilegale,reusind ca de cele mai multe ori sa se claseze printre primii 3 desii masina nu il ajuta asa de mult.Intr-o seara obisnuita de curse se tot discuta de un club nou de curse numit Underground Street Tunning,asa afla Cosmin de aceasta factiune.Vorbind cu niste fosti prieteni care fac parte din acest club Cosmin se hotaraste sa depuna o aplicatie pentru club,asteptand raspunsul.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-5 ore, 09-11 , 17-24

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca ma atrag foarte mult masinile factiunii si ma pasioneaza cursele

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu sunt.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:vTz

• Level:11

• Sex:M

• Factiuni precedente:The Mafia, Grove, F.B.I

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats:http://i40.tinypic.com/rua2jt.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):vTz s-a nascut in anul 1994 la spitalul central din orasul Los Santos . A dus o copilarie foarte frumoasa . De mic copil , vTz era un fan inrait al curselor Underground si ii nu refuza nici-o oportunitate de a ajunge intr-o masina tunata. La varsta de 14 ani , a decis sa se mute , astfel sa invete cum sa traiasca pentru a nu avea probleme mai tarziu. Cu banii din alocatie si de la parinti lui , acesta a avut o viata decenta timp de 5-6 luni , dupa care viata i s-a schimbat radical . Batranul Bob l-a dat afara din gazda , nu mai avea ce manca , iar parintii nu il mai contactau . Cand se plimba ingandurat pe marile strazi ale San Fierro-ului , langa el a oprit un Sultan cu geamuri fumurii si tunat "la maxim" . Geamul s-a deschis si inauntrul masinii se afla o fata . Aceasta l-a invitat la o tura a orasului cu masina si vTz accepta imediat . La finalul turului , fata i-a dat masina lui vTz sa ii demonstreze ca e un sofer iscusit si este demn de un club de underground street tuning . Acesta , a uimit-o pe fata prin demarajele facute si prin spatiul dintre masina si obiectele evitate . Atunci , fata i-a propus sa isi depuna CV-ul la factiunea UST si iata-ma asteptand decizia liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume:Haby

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?3-4 ore , 15-19

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Predomina distractia si este o factiune frumoasa in care nu cred ca te poti plictisi.

• Folositi XFire?Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:torredo

• Level:7

• Sex:M

• Factiuni precedente:SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/341/samp015mc.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):torredo este este un baiat nascut in Mexic. Parintii lui au murit pe cand el avea 10 ani si nevoit el a plecat la matusa lui din Los Santos. Acolo a vazut pe aeroport curse de masini, ducandu-se mai aproape, a simtit o atractie speciala catre masini. Ducandu-se acasa a inceput sa viseze la cum ar fi daca ar avea si el o masina. Cand a implinit varsta de 14 ani el s-a angajat ca spalator de vase strangand dolar cu dolar pentru a-si cumpara propria masina. Pana la varsta de 16 ani el a continuat sa stranga bani. In momentul cand a ajuns sa aiba in portofel 5000$ el s-a gandit mai bine, cum ar fi daca si-ar construi el propria masina. Studiind pana la varsta de 18 ani tot ce inseamna masina, el si-a luat permisul de sofer si a inceput sa cumpere piese pentru noua masina Shelby GT500CR personalizata. Intr-un final a terminat de construit aceasta masina, si acum, in aceste momente el bantuie soselele la cursele de masini legale sau nu!

Informatii din viata reala:

• Nume:Daniel

• Varsta:16

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Botosani

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 in timpul saptamanii si 8-10 in weekend!

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?NU TE POTI PLICTISI IN MOMENTUL IN CARE ESTI LA VOLAN!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Mentionez k am refacut aplicatia dupa spusele lui Panther dupa 3 zile!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:GreeN_ShoOoT

• Level:7

• Sex:m

• Factiuni precedente:Politicieni

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159&st=100

• Biografie (minim 100 de cuvinte): GreeN_ShoOoT nascut si crescut in LS intr-o familie de mecanici din tata in fiu. Tatal sau, mecanic, lucra de dimineata pana seara pentru familia lui, pana intr-o zi cand la service-ul sau a venit un mafiot care la pus sa ii ascunda drogurile in caroseria masinii. Amenintat cu moartea mecanicul a inceput sa ascunda drogurile, insa in acest timp la service a sosit politia. In schimbul de focuri dintre mafioti si politisti, mecanicul a fost inpuscat in piept. Pe patul de spital, cu ultima suflare, i-a soptit fiului sau GreeN_ShoOoT ca atunci cand o sa creasca sa devina un mecanic si sa il razbune. Acea zi i-a schimbat viata lui GreeN_ShoOoT care a inceput sa se pregateasca pentru meseria de mecanic.

Informatii din viata reala:

• Nume:Tiby

• Varsta:17

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?L-V - 18-22, S-D - 12-20

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: unde sunt masini frumoase sunt si eu :D

• Folositi XFire? nu...

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:de gasca, cu simtul umorului si prietenos :D

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Ar00N

• Level:11

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:The Triads , DNB , SMURD , Consilier , SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):None

• Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp393zf.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=150

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Ar00N un copil cu visuri marete.Visul lui Ar00N cel mai mare a fost acela de a fi un bun mecanic auto.Pentru ca isi dorea atat de mult acest job , cu timpul Ar00N a inceput sa invete cum sa fie un bun mecanic auto.Intr-o zi in jurul orei 3 dupamiaza un domn a venit acasa la Ar00N sa-l intrebe daca vrea sa lucreze la "Mecanica Auto".Ar00N fiind atat de fericit a acceptat acest job fara sa fi stat pe ganduri.Ar00N , chiar si azi mai lucreaza ca Mecanic Auto si ii place foarte mult ceea ce face.C-am atat despre Ar00N.

Informatii din viata reala:

• Nume:Bobeiche Robert Andrei

• Varsta:12

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?4 - 5 ore Seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Doresc sa fac parte din aceasta factiune din motivele: 1.Are 2 lideri capabili. 2.Este o factiune serioasa.

• Folositi XFire?Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nimic

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Soldatul[ROMAN]

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: The Mafia (rank3) The triads(triads rank 3) smurd(smurd rank 5)

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/573/samp069w.png/

• Link catre cererea de demisie: Nu

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Salut,ma numesc soldatul,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca sta

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Satu-mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place si....

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...