Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Guest boboalecu

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: BoBoAlecu

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Smurd,DNB,Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://img812.imageshack.us/img812/410/samp027to.png

• Link catre cererea de demisie: Nu.

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Informatii din viata reala: BoBoAlecu s-a nascut in orasul Los Santos.El facea parte dintr-o familie cu o situatie financiara destul de instabila.Neavand bani,s-a hotarat sa fure masini si sa le vanda in afara granitei contra unei sume de bani infime.Cand era mic,mergea cu tatal lui la pescuit acumuland experienta inca de mic.Acum traieste din pescuit si din furtul masinilor.Dupa o perioada de timp s-a angajat ca medic in orasul sau , Los Santos.Aici,a intalnit oameni care se tineau de treaba dar el neavand alt venit decat din fish , a decis sa ia din nou jobul de car jacker si datorita neintelegerilor dintre cele 3 departamente,a fost demis.Acum doreste sa se angajeze ca mecanic la compania de tuning UST.

• Nume: Bogdan

• Varsta: 22

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore, depinde de zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? De placere.

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Guest ciprian88

Nickname: ciprian88

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza nu pot sa pun

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc ciprian88 si mam nascut in Los Santos.Pana la varsta la care am putut lua carnetul am dus o viata frumoasa.Dar la 18 ani practic am inceput sa ma simt prost din cauza masinii pe care mi-a oferit-o tatal meu.Toti prietenii mei au inceput sa rada de mine deoarece masina mea nu putea face mai nimic iar.Deoarece m-am simtit foarte prost am hotarat sa imi caut un job cat de cat banos.Primul meu job a fost cel de spalator de masini,dar in acelasi timp eu incercam din rasputeri sa vad mecanismul masinilor.Dupa 2 ani mi-am dat demisia de la acel job si am hotarat sa lucrez ca mecanic de masini ,prima data facand teste pe propia masina si imbunatatind-o.

Informatii din viata reala: imi petrect cam tot timpul pe calculator si uneori pe afara

• Nume: ciprian

• Varsta: 17

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Bv

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 14-03

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Imi place si cred ca voi avea parte de distractie

• Folositi XFire?: nu:(

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : nu am :D

Link to comment
Share on other sites

Nickname:CristyTheKnight

Nivel:8

Sex:Masculin

Factiuni precedente:-

NIckname-uri precedente:-

Poza cu /stats:npq25u.png

LInk catre cererea de demisie:-

Biografie(minim 100 de cuvinte): CristyTheKnight este un baiat de 16 ani nascut in LS,care ii placea sa admire masinile de pe strada,vrand sa le si conduca si sa le tuneze sa le repare si sa afle mult mai multe despre aceastea.Parintii lui erau instructori,iar el avea o mare placere de a fi mecanic auto pentru a studia in deaproape masinile alaturi de prietenii lui facand parte din echipa UST.Are o aspiratie spre masini fum si adrenalina ,iar acum asteapta cu nerabdare momentul de a se alatura organizatiei numite Underground Street Tuning

NUme:Cristian

Varsta:16

Sex:Masculin

Ore de joc:4-5 pe zi

De ce vreti sa intrati in factiune: Vreau sa intru in UST pentru a ajuta soferii k repair refill si a ajuta si lucra in echipa

X Fire:Nu

Alte mentiuni:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: RandOm

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): GunMaster

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/851/samp002ija.png/

Uploaded with http://imageshack.us

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): RandOm dupa cum ii spune si numele ii place sa traiasca viata la intamplare.S-a nascut in orasul LS fiind pasionat de masinile sport in special cele tuning.Acesta pasiune s-a dezvoltat odata cu varsta el devenind din ce in ce mai talentat in modificarea masinilor,fiind remarcat de prieteni dar si GM(la events).Fiind foarte pasionat de masini sport,adrenalina,fum si viteza isi doreste inca de mic sa faca parte din gruparea UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Daniel

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Dupa ora 15. (15-18; sau 18-22)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Motivul pentru care vreau sa intru in aceasta factiune este marea mea pasiune pentru masini,fum,viteza,adrenalina si tuning.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: m@yky

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: SMURD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&view=findpost&p=6053202

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Am inceput cum incep toti ca civil, am luat jobul secundat de truker am strans putin cate putin bani am crescut in level , apoi am aplicat la SMURD, de acolo am lucrat cu echipa pana la level 7 iar apoi am demisionat si asa am ajuns sa vreau sa intru in UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cernavoda

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cand pot.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Am prieteni in ea si imi place.

• Folositi XFire? Am folosit.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place munca in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Beno

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: medic,triade,ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://fisierulmeu.ro/610Q5I8H3T4G/sa-mp-000-png.html

• Link catre cererea de demisie: plictiseala si + ca lideru nu era activ si eram 2 playeri on ziua ....

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Beno s-a nascut in Los Santos . Beno este un baiat de 16 ani nascut in LS,care ii placea sa admire masinile de pe strada,vrand sa le si conduca si sa le tuneze sa le repare si sa afle mult mai multe despre aceastea.Parintii lui erau instructori,iar el avea o mare placere de a fi mecanic auto pentru a studia in deaproape masinile alaturi de prietenii lui facand parte din echipa UST.Are o aspiratie spre masini fum si adrenalina ,iar acum asteapta cu nerabdare momentul de a se alatura organizatiei numite Underground Street Tuning. VA MULTUMESC! .

Informatii din viata reala:

• Nume: vasile

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: tg neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 10/11ore pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place sa fiu mecanic

• Folositi XFire?: nu, ca imi face lag

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Krat0s

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: LF

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/148/statsgx.jpg/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Krat0s s-a nascut la spitalul central din orasul Los Santos . A dus o copilarie foarte frumoasa . De mic copil , Krat0s era un fan inrait al curselor Underground si ii nu refuza nici-o oportunitate de a ajunge intr-o masina tunata. La varsta de 14 ani , a decis sa se mute , astfel sa invete cum sa traiasca pentru a nu avea probleme mai tarziu. Cu banii din alocatie si de la parintii lui , acesta a avut o viata decenta timp de 5-6 luni , dupa care viata i s-a schimbat radical . Batranul Bob l-a dat afara din gazda , nu mai avea ce manca , iar parintii nu il mai contactau . Cand se plimba ingandurat pe marile strazi ale Los Santos-ului , langa el a oprit un Sultan cu geamuri fumurii si tunat "la maxim" . Geamul s-a deschis si inauntrul masinii se afla o fata . Aceasta l-a invitat la o tura a orasului cu masina si Krat0s accepta imediat . La finalul turului , fata i-a dat masina lui Panait. sa ii demonstreze ca e un sofer iscusit si este demn de un club de underground street tuning . Acesta , a uimit-o pe fata prin demarajele facute si prin spatiul dintre masina si obiectele evitate . Atunci , fata i-a propus sa isi depuna CV-ul la factiunea UST si iata-ma asteptand decizia liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume: Alin

• Varsta: 21

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: imi place viteza

• Folositi XFire?: nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

@postez pt el ca are suspend..

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: MusicOn

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri, SFR, NG

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/404/samp007vg.png/

• Link catre cererea de demisie: Nu.

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Numele meu este MusicOn si m-am nascut in Los Santos.Pana la varsta la care am putut lua carnetul am dus o viata frumoasa.Dar la 18 ani practic am inceput sa ma simt prost din cauza masinii pe care mi-a oferit-o tatal meu.Toti prietenii mei au inceput sa rada de mine deoarece masina mea nu putea face mai nimic iar.Deoarece m-am simtit foarte prost am hotarat sa imi caut un job cat de cat banos.Primul meu job a fost cel de spalator de masini,dar in acelasi timp eu incercam din rasputeri sa vad mecanismul masinilor.Dupa 2 ani mi-am dat demisia de la acel job si am hotarat sa lucrez ca mecanic de masini ,prima data facand teste pe propia masina si imbunatatind-o.

• Nume: Vlad

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 ore, depinde de zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca am inceput sa dezvolt o pasiune pentru masini:P

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: mieztw

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: dnb,fbi,pd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): lucikRAP

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/641/samp001ev.png/

• Link catre cererea de demisie: nam

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mieztw sa nascut in spitalul din LosSantos ramas orfan inca de mic acesta a avut o viata foarte grea muncindusi pt mancarea pe care o procura lucruri legale si ilegale acesta lucra pe unde apuca pt asi intretine si fratele sau mai mic care era bolnav de cancer la varsta de 14 ani mieztw si-a pierdut fratele a fost foarte marcat din aceasta cauza a intrat in gang sa isi savarseasca toate neplacerile pe rivali lui si toate amintirile dureroase.Dupa cateva luni petrecute aici mieztw sa gandit ca nu face bn ce face si a trecut de pratea binelui de data aceasta era un om al legi care incerca sa faca dreptate si sa fie corect mereu aici na stat mult pentru ca sa gandit ca vrea ceva mai maret asa ca a intrat pd,aici stand ceva vreme acesta sa simtit bine pana la intrarea unui nou membru care era avantajat de catre lideri asa ca a fost demis pt unele greseli ale lui si pt unele probleme

• Nume: lucina

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Craiova

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5 poate is mai multe

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi plac mult masinile

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: mieztw

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: dnb,fbi,pd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): lucikRAP

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/641/samp001ev.png/

• Link catre cererea de demisie: nam

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mieztw sa nascut in spitalul din LosSantos ramas orfan inca de mic acesta a avut o viata foarte grea muncindusi pt mancarea pe care o procura lucruri legale si ilegale acesta lucra pe unde apuca pt asi intretine si fratele sau mai mic care era bolnav de cancer la varsta de 14 ani mieztw si-a pierdut fratele a fost foarte marcat din aceasta cauza a intrat in gang sa isi savarseasca toate neplacerile pe rivali lui si toate amintirile dureroase.Dupa cateva luni petrecute aici mieztw sa gandit ca nu face bn ce face si a trecut de pratea binelui de data aceasta era un om al legi care incerca sa faca dreptate si sa fie corect mereu aici na stat mult pentru ca sa gandit ca vrea ceva mai maret asa ca a intrat pd,aici stand ceva vreme acesta sa simtit bine pana la intrarea unui nou membru care era avantajat de catre lideri asa ca a fost demis pt unele greseli ale lui si pt unele probleme

• Nume: lucian

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Craiova

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5 poate is mai multe

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi plac mult masinile

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

SCZ retrag nu pre vad ca se raspunde pe aici

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: CrazyWinn

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street,PD,SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Niciunul

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/716/samp001sqb.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408515&st=150

• Biografie (minim 100 de cuvinte): CrazyWinn sa nascut in Los Santos la spitalul All Saints, de mic era pasionat de masini, cand a ajuns mai mare, si-a cumparat o masina marca Blista, ii placea foarte mult masina lui, nu vroia sa o dea pentru nimic. El s-a angajat ca mecanic-auto la un service din Los Santos, unde a lucrat timp de aproximativ 3 ani, in primele 3 luni toti bani pe care ia strans ia pus de o parte pentru a isi cumpara piese noi la masina, pentru a o tuna. Bani nu iau fost de ajuns asa ca a mai trebuit sa astepte putin pentru a isi tuna masina, dupa ce a avut toti bani necesari el si-a luat piese pentru masina si le-a montat, masina era foarte frumoasa. Dupa un timp el sa inscris la o cursa ilegala, acolo a concurat cu multe masini, mai slabe, mai puternice de cat masina lui. A ajuns in finala, trebuia sa concureze cu un infernus, el a concurat dar la mijlocul traseului masina lui a luat foc, el a sarit din masina, era aproape sa moara. Masina lui Crazy era distrusa iar el nu mai avea bani sa isi cumpere alta masina, asa ca a decis sa se retraga din acest 'sport'. Dupa mult timp lui ia venit dorul de curse, de masini tunning, asa ca a depus un CV la UST pentru a isi reincepe activitatea.

Informatii din viata reala:

• Nume: Ciovica Gabriel ADrian

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6+ depinde de zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Ma las de DM , vreau sa ma distrez .

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:piki

• Level:2

• Sex:M

• Factiuni precedente:smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nu

• Poza cu /stats: http: //****.us/photo/my-images/233/samp088zo.png/

• Link catre cererea de demisie:sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):piki sa nascut in Los Santos la spitalul All Saints, de mic era pasionat de masini, cand a ajuns mai mare, si-a cumparat o masina marca Blista, ii placea foarte mult masina lui, nu vroia sa o dea pentru nimic. El s-a angajat ca mecanic-auto la un service din Los Santos, unde a lucrat timp de aproximativ 3 ani, in primele 3 luni toti bani pe care ia strans ia pus de o parte pentru a isi cumpara piese noi la masina, pentru a o tuna. Bani nu iau fost de ajuns asa ca a mai trebuit sa astepte putin pentru a isi tuna masina, dupa ce a avut toti bani necesari el si-a luat piese pentru masina si le-a montat, masina era foarte frumoasa. Dupa un timp el sa inscris la o cursa ilegala, acolo a concurat cu multe masini, mai slabe, mai puternice de cat masina lui. A ajuns in finala, trebuia sa concureze cu un infernus, el a concurat dar la mijlocul traseului masina lui a luat foc, el a sarit din masina, era aproape sa moara. Masina lui piki era distrusa iar el nu mai avea bani sa isi cumpere alta masina, asa ca a decis sa se retraga din acest 'sport'. Dupa mult timp lui ia venit dorul de curse, de masini tunning, asa ca a depus un CV la UST pentru a isi reincepe activitatea.

Informatii din viata reala:

• Nume:danut

• Varsta:15

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?8-10 dimineata si seara nu prea cate o ora

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?sa ma distrez

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:n

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:piki

• Level:2

• Sex:M

• Factiuni precedente:smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nu

• Poza cu /stats: http: //****.us/photo/my-images/233/samp088zo.png/

• Link catre cererea de demisie:sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):piki sa nascut in Los Santos la spitalul All Saints, de mic era pasionat de masini, cand a ajuns mai mare, si-a cumparat o masina marca Blista, ii placea foarte mult masina lui, nu vroia sa o dea pentru nimic. El s-a angajat ca mecanic-auto la un service din Los Santos, unde a lucrat timp de aproximativ 3 ani, in primele 3 luni toti bani pe care ia strans ia pus de o parte pentru a isi cumpara piese noi la masina, pentru a o tuna. Bani nu iau fost de ajuns asa ca a mai trebuit sa astepte putin pentru a isi tuna masina, dupa ce a avut toti bani necesari el si-a luat piese pentru masina si le-a montat, masina era foarte frumoasa. Dupa un timp el sa inscris la o cursa ilegala, acolo a concurat cu multe masini, mai slabe, mai puternice de cat masina lui. A ajuns in finala, trebuia sa concureze cu un infernus, el a concurat dar la mijlocul traseului masina lui a luat foc, el a sarit din masina, era aproape sa moara. Masina lui piki era distrusa iar el nu mai avea bani sa isi cumpere alta masina, asa ca a decis sa se retraga din acest 'sport'. Dupa mult timp lui ia venit dorul de curse, de masini tunning, asa ca a depus un CV la UST pentru a isi reincepe activitatea.

Informatii din viata reala:

• Nume:danut

• Varsta:15

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?8-10 dimineata si seara nu prea cate o ora

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?sa ma distrez

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:n

• Nickname:piki

• Level:2

• Sex:M

• Factiuni precedente:smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nu

• Poza cu /stats: http: http://imageshack.us/photo/my-images/207/samp088d.png/

• Link catre cererea de demisie:sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):piki sa nascut in Los Santos la spitalul All Saints, de mic era pasionat de masini, cand a ajuns mai mare, si-a cumparat o masina marca Blista, ii placea foarte mult masina lui, nu vroia sa o dea pentru nimic. El s-a angajat ca mecanic-auto la un service din Los Santos, unde a lucrat timp de aproximativ 3 ani, in primele 3 luni toti bani pe care ia strans ia pus de o parte pentru a isi cumpara piese noi la masina, pentru a o tuna. Bani nu iau fost de ajuns asa ca a mai trebuit sa astepte putin pentru a isi tuna masina, dupa ce a avut toti bani necesari el si-a luat piese pentru masina si le-a montat, masina era foarte frumoasa. Dupa un timp el sa inscris la o cursa ilegala, acolo a concurat cu multe masini, mai slabe, mai puternice de cat masina lui. A ajuns in finala, trebuia sa concureze cu un infernus, el a concurat dar la mijlocul traseului masina lui a luat foc, el a sarit din masina, era aproape sa moara. Masina lui piki era distrusa iar el nu mai avea bani sa isi cumpere alta masina, asa ca a decis sa se retraga din acest 'sport'. Dupa mult timp lui ia venit dorul de curse, de masini tunning, asa ca a depus un CV la UST pentru a isi reincepe activitatea.

Informatii din viata reala:

• Nume:danut

• Varsta:15

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?8-10 dimineata si seara nu prea cate o ora

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?sa ma distrez

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:n

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:XanderZzZz

• Level:8

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:smurd/triade

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img97/3856/samp004ecc.png&via=mupload&newlp=1

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=125&p=6053815&hl=triade&fromsearch=1&#entry6053815

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Xander s-a nascut intr-un oras numit San Fiero. El facea parte dintr-o familie bogata. Parintii lui lucrau la o firma numita UnderGroundStreetTuning, inca de la 7 ani xander si-a dorit sa se angajeze ca membru AL UNDERGROUNDSTREETTUNING. Pe la 21 de ani xander si-a luat permisul de conducere pentru a putea sa se angajeze la U.S.T. , lafel ca si parintii sai. Xander este foarte pasionat de masini si la 21 de ani dupa ce si-a luat permisul de conducere si-a cumparat o masina marca Flesh. El se pricepea sa repare masini foarte bine asa ca s-a hotarat sa se angajeze la U.S.T. ca sa ajute membrii sa repare si sa tuneze masini.

Informatii din viata reala:

• Nume:Pap Emeric (Emy)

• Varsta:20

• Sexul:MASCULIN

• Orasul in care locuiti:TIMISOARA

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 5/6 ORE

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : PT A AJUTA LA REPAIR/REFILL SI PENTRU CA IMI PLACE MULT

• Folositi XFire?: NU

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:NU

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:gory

• Level:11

• Sex:M

• Factiuni precedente:SMURD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):nu

• Poza cu /stats: http://****.us...4/samp070y.png/

• Link catre cererea de demisie:sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Pericolele pentru gory nu vin doar din interior. Intors in Los SAntos, dupa ce a fost izgonit din San Fiero, gory, fiul lui Ghiocel si prieten bun al lui fizzen, spera sa faca aici multi bani ca sa-si rascumpere locul in “Familie” si de aceea decide ca afacerile lui sunt cel mai bun mijloc de a face rost de banii de care are nevoie. In incercarea de a-si ajuta tatal,iar acum spera sa fie acceptat pentru a face mai multi bani si pentru asi rescumpara locul in "Familie" dar mai intai vrea sa inceapa cu ceva afaceri legale acum o sa vedem daca va fi acceptat

Informatii din viata reala:

• Nume:Iulian

• Varsta:17

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?8-10 Seara in special

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Este o factiune serioasa

• Folositi XFire?: Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...