Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Juan

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: License Faction ; Police Department

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): JuaniTo

• Poza cu /stats: click

• Link catre cererea de demisie: am fost demis pentru inactivitate

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Juan s-a nascut la periferia orasului Los Santos acum 21 de ani. El a avut o copilarie fericita alaturi de familie si nu a dus lipsa de nimic. El inca de mic a avut o pasiune pentru pescuit si si-a implinit visul de a avea o crescatorie de pesti undeva pe marea la care are iesire orasul Los Santos, pe un loc inchiriat. Tatal sau era mecanic si avea un service auto acasa din care facea destui bani. Intr-una din zile Juan s-a certat cu familia sa din pricina lipsei de interes a sa pentru munca si isi ia inima in dinti, isi vinde crescatoria de peste, si pleaca de acasa. Viata lui se schimba radical de atunci, nu mai avea banii parintilor, nu mai avea pe nimeni. S-a ambitionat si a luat niste cursuri pentru meseria de detectiv, cursuri care i-au fost folositoare mai tarziu, cand s-a angajat ca detectiv particular. Aceasta meserie nu a avut-o prea mult pentru ca era prea putin platitaasa ca s-a angajat ca instructor pentru licente. Aici a dus-o foarte bine si a castigat bani destui cat sa-si faca o casa si sa nu mai stea cu chirie. Ca instructor a fost foarte apreciat de superiori, ajungand la un moment dat la gradul cel mare. Dupa mai multe probleme, Juan paraseste si aceast job in favoarea meseriei de politist. Din cauza crizei, multi politisti au fost disponibilizati, Juan fiind unul dintre ei. Acum nu-i ramane decat sa imbratiseze meseria tatalui, cea de mecanic.

Informatii din viata reala:

• Nume: Ionut

• Varsta: 21

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 2 maxim 3. Dupa ora 19:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place sa fiu mecanic

• Folositi XFire?: Nu, ca imi face lag

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu e nimic interesant la mine.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: mInd

• Level: 11

• Sex: M

• Factiuni precedente: DNB,Armata,UST

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp004ln.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Ma numesc mInd si mam nascut in Los Santos.Pana la varsta la care am putut lua carnetul am dus o viata frumoasa.Dar la 18 ani practic am inceput sa ma simt prost din cauza masinii pe care mi-a oferit-o tatal meu.Toti prietenii mei au inceput sa rada de mine deoarece masina mea nu putea face mai nimic iar.Deoarece m-am simtit foarte prost am hotarat sa imi caut un job cat de cat banos.Primul meu job a fost cel de spalator de masini,dar in acelasi timp eu incercam din rasputeri sa vad mecanismul masinilor.Dupa 2 ani mi-am dat demisia de la acel job si am hotarat sa lucrez ca mecanic de masini ,prima data facand teste pe propia masina si imbunatatind-o.

Informatii din viata reala:

• Nume: C.Victor

• Varsta: 18 fara 1 luna

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Iasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cat am sa pot de mult.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Am mai fost in aceasta factiune si mi`a placut.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Rexxar

• Level: 14

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove,Scoala,UST

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): vesnic

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/823/samp106yk.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Rexxar s-a nascult langa periferia orasului Los Santos. Tatal lui era primar in satul in care locuiau,iar mama lui era doctorita.Rexxar avea o familia implinita din punct de vedere economic dar nu si sentimental.Cand Rexxar implinise varsta de 13 ani tatal lui sa imbolnavit de cancer iar familiei lucrul asta a fost fatal.Timp de 3 ani de zile rexxar cu mama lui incercau sa-l vindece pe rexxar senior dar fara success.Dupa 3 ani de suferinta rexxar sa hotarat sa se faca mecanic ,timp de 2 ani rexxar muncea zi si noapte ca sa se faca cunoscut si sa aiba succes ca mecanic dar nu a reusit,asa ca s-a hotarat sa se ocupe mai mult de tuning + reparatii la masini.In mai putin de 1 an de zile numele Rexxar a devenit o marca,deoarece a reusit sa-si deschida propria firma si sa se faca foarte foarte cunoscut.Trecuse ceva timp si a reusit sa-si intemeieze si propria familie.Dar intr-o zi in timp ce lucra la o masina si fracturat mana si a fost nevoit sa se opreasca din lucru.Acum,dupa o pauza de cateva luni,el doreste sa se angajeze ca mecanic la firma UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3,dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi plac masinile,mi-ar placea sa fiu un mecanic

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Alex_Cristea

• Level: 16

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ,Scoala,Ballas.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: My linkhttp://i.imgur.com/QhRyo.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Alex_Cristea un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere la UST..Acum Asteapta ca liderul sa raspunda.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cristea

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 15:00 - 23:00 / 4 - 5 ore/zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi plac masinile,mi-ar placea sa fiu un mecanic

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Pacco_Manzotti

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triads,F.B.I

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): --

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/703/samp000wva.png/

• Link catre cererea de demisie: ---

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Pacco_Manzotti s-a nascut in Spitalul din San Fierro.La varsta de 7 ani a fost dus la scoala de catre tatal lui care era lucrator la un garaj de tuning si reparatii din San Fierro.Ii placea atat de mult munca tatalui sau incat in clasa a-5-a chiulea de la scoala ca sa se duca pe furis la garajul unde tatal lui lucra sa vada cum lumea de acolo isi tuneaza masinile care mai de care mai luxoase.La varsta de 13 ani a primit o masina tip Cheetah de jucarie pe care l-a vopsit cum a vrut cu acoarelele de la scoala.

Informatii din viata reala:

• Nume: Anaïs

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi plac cursele si sa fac Tunninguri

• Folositi XFire?: Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: ---

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Varuu1

• Level: 11

• Sex: M

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia, FBI

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://img171.imageshack.us/img171/4787/samp000htx.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408443&st=25

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Varuu1 s-a nascut in orasul Los Santos. De mic i-a placut foarte mult meseria tatalui sau, aceea de medic, asa ca dupa ce a terminat scoala generala si liceul a hotarat sa mearga la Facultatea de Medicina. Dupa ce a terminat facultatea a primit o oferta de a profesa ca medic la spitalul din oras. El a acceptat-o si a lucrat ca medic timp de 3 ani. Dupa acesti 3 ani el a inceput sa umble cu diversi mafioti care l-au convins sa fie unul de-al lor. Dar se pare ca Varuu1 nu era facut pentru a fi mafiot asa ca a hotarat sa incerce sa devina "om al legii" si a aplicat in FBI. A petrecut momente de neuitat alaturi de colegii lui, dar Varuu1 a avut o probleme personala si un an nu a mai putut sa profeseze, el hotarand ca e mai bine pentru el sa demisioneze. Dupa acel an Varuu1 s-a tot gandit ce ar putea face in continuare... In cele din urma a hotarat sa-si incerce norocul ca si mecanic, masiniile fiind o pasiune pentru el inca de mic copil.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cozma Calin

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Aproximativ 4-5 ore in timpul saptamanii, iar in weekend 6-7 ore. In timpul saptamanii: 16:00 - 22:00, iar in weekend: 12:00 - 24:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac foarte mult masiniile si mai ales meseria de mecanic.

• Folositi XFire? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Informatii despre caracterul din joc :

• Nickname : Teddy.

• Level : 10.

• Sex : Masculin.

• Factiuni precedente : Politicieni, Triads.

• Nickname`uri precedente ( fie ele pe vechiul mod sau nu ) : Killzone, Mr.Razvan.

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/534/samp002hz.png/

• Link catre cererea de demisie : Click.

• Biografie ( minim 100 de cuvinte ) : Teddy este un baiat nascut in San Fierro in urma cu 32 de ani. Acesta a avut de mic o pasiune pentru Tuning si cursele de masini. A luat lectii de Karting inca de la 7 ani si abia astepta sa fie major si sa poata conduce. Anii au trecut pe nesimtite, iar Teddy a implinit frumoasa varsta de 18 ani. Pentru absolvirea liceului, parintii i`au facut drept cadou o masina. Nu era o masina de Top, dar lui Teddy nu`i pasa, era foarte incantat. Incetul cu incetul, Teddy a inceput sa participe la cursele de noape organizate in San Fierro pentru a strange bani. Intr`o seara, cand cursa era in toi, Teddy, intr`un moment de neatentie a pierdut controlul volanului si s`a infipt intr`un parapet. Norocul sau a fost ca din spatele sau venea un alt concurent. Acesta vazandu`i masina lui Teddy facuta bucati a sarit sa`l ajute abandonand cursa. A chemat ambulanta si l`a insotit pe Teddy la spital. Cand Teddy si`a revenit, a aflat tot ce se intamplase dupa accident. Cel care il salvase ii spusese ca face parte Underground Street Tuning si i`a explicat in detaliu cu ce se ocupa, invitandu`l pe Teddy sa li se alature. Teddy a acceptat fara a ezita nicio secunda.

Informatii din viata reala :

• Nume : Mihai Razvan.

• Varsta : 16.

• Sexul : Masculin.

• Orasul in care locuiti : Ramnicu Valcea.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati ? : De dimineata de la 9 - pana la 12 - 12, iar de la 19 pana la 22 - 23.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta Factiune ? : Deoarece este o Factiune organizata si pusa la punct. In plus, imi place Tuningul si cursele de masini.

• Folositi XFire ? Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dumneavoastra : Nimic special. Nu am avut antecedente cu niciun membru UST.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: iPhOne

• Level:7

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Triads , SMURD , Consiliu

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):sTyL , w1Nker , UnStoppable

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/262/samp062cw.png/

• Link catre cererea de demisie:Am fost demis...Deoarece a demisionat liderul

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Informatii despre caracterul din joc:iPhone s-a nascut in Las Venturas. El a fost crescut alaturi de parintii sai iubitori, intr-o casa de la marginea Las Venturas-ului. Inca de mic, acesta dadea dovada de faptul ca stia sa isi asume riscul in orice situatie, chiar si in jocurile cu prietenii sai: "Nu risti, nu castigi" era deviza sa. Incepand cu varsta de 19 ani, acesta se angajeaza la un bar din orasul natal, dar timpul liber mereu si-l petrecea la cazinouri. Norocul ii suradea, si a inceput sa castige din ce in ce mai multi bani cu ajutorul carora isi ajuta parintii cum putea, cu toate ca parintii acestuia nu erau mandrii de ce facea el. Dar, cu toate acestea, intamplarea nu a putut fii amanata: intr-o zii, fortandu-si norocul, a pariat tot ce avea, si, spre surprinderea lui, a pierdut. Pentru a incerca sa scape de aceasta patima el se muta in Los Santos, loc in care jocurile de noroc nu erau chiar asa raspandite. Acum cauta un loc de munca pentru a-si castiga painea.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin

• Varsta:14 ani

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:Majoritatea timpului...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:Deoarece as vrea sa ajut oamenii :)

• Folositi XFire?: DA !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu...

postez pentru el, nu-i merge forumul :)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Nikolas

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: -/-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -/-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp014sj.png/

• Link catre cererea de demisie: -/-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Nascut intr-o familie instarita din nordul Las Venturas-ului, Nikolas a fost crescut si educat de parintii sai. A avut o copilarie fericita, deoarece, parintii lui, cu toate ca munceau foarte mult timp, mereu isi faceau timp si pentru el. La varsta de 16 de ani, acesta incepe sa fie din ce in ce mai pasionat de masini, si, din pacate, incepe sa participe la curse ilegale. Cu toate ca nu avea prea multa experienta, el era foarte bun in spatele volanului; avea un talent innascut. Tatal sau afla despre aceste peripetii ale lui si ii interzice. El pleaca de acasa si intra la o cursa pentru masina, cine pierde cursa pierde si masina, nestiind ca oponentul sau este cel mai bun sofer din oras. Acesta pierde masina si ramanand fara nimic se apuca de furat masini. Dupa ce face niste bani incepe sa se antreneze. Doreste sa intre in UST pentru ajutor si pentru a ajuta. Acum asteapta decizia liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Nicolas

• Varsta: 14

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 - 5 ore in intervalul 16 - 22 in timpul saptamanii si in weekend 10 - 22.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece sunt pasionat de masini si de Tuning.

• Folositi XFire? Nu, dar sunt dispus sa il folosesc daca este nevoie.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -/-

P.S. Postez de pe contul fratelui meu.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: EloMetin

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilier, SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): EloMetin si pe vechiul mod

• Poza cu /stats: 61820268464369451501.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): EloMetin sa nascut in Tokyo intro familie nu prea bogata dar nici saraca. Prima lui masina a avuto la 18 ani si exact in ziua cand sia luat masina a facut prima lui cursa cu un baiat de bani gata el neavando masina buna a pierdut ....el mergea sa se uite la curse la curse cu masini de drift, stunt si altele pana sia propus sa invete si el sa conduca bn pt a se razbuna El avea un prieten foarte bun in curse ..si el la invatat sa conduca. In timp de 2 loni a invatat de stul de bn castigand bani masini...femei. Ii placea veta pe care o ducea....pana cand a venit cursa cea mare..maasina pt masina.....binenteles ei aveau niste masini traznet si miza era mare cursa a fost stramta dar pana la urma Elo castigta cursa castigand masina si faima.

Informatii din viata reala:

• Nume: Laurentiu

• Varsta: 13

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Suceava

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? De la 13-14 pana la 10-11

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: findca ma caracterizeaza

• Folositi XFire?: Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Mai Nimic

Link to comment
Share on other sites

nformatii despre caracterul din joc:

• Nickname: marker

• Level: 8

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: Politicieni

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/828/samp030nz.png/

• Link catre cererea de demisie:http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159&st=75

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Marker s-a nascut in orasul san fierro.Tatal lui marker a fost inginer mecanic iar mama sa avea un lant de service-uri in orasele Los Santos,Las Venturas si desigur San Fierro.

Marker a facut liceul de mecanica din orasul Las Venturas.Aceasta pasiune a mecanici a fost inspirata de la parinti sai.Marker a vazut ca aceasta este profitabila.Tatal s-au l-a invatat pe Marker inca de mic cum sa isi repaire singur bicicletele, mopedele si toate cele.Mama sa il sprijinea in acest domeniu.La varsta de 18 ani tatal s-au ia cumparat o masina stricata pe care marker a fost nevoit sa o repare singur.Dupa ce a terminat liceul si a absolvit facultatea Marker a intrat si el in domeniul mecanici.Si- a deschis un servis la care el era si patron si angajat.Marker isi doreste aceasta meserie pentru ca ii place sa repare masini si sa ajute oameni ale caror masini s-au defectat in trafic.

Informatii din viata reala:

• Nume: stoica radu

• Varsta: 16

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Slobozia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi place sa ajut oameni ale caror masini s-au defectat

• Folositi XFire?nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:sunt corect si punctual

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Bubysoft

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Politicieni,Smurd,Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): N/A

• Poza cu /stats: CLick

• Link catre cererea de demisie: N/A

• Biografie (minim 100 de cuvinte): "Bubysoft" nascut si crescut pe strazile nemilosului New Mexicu-lui ducand o viata mizerabila si plina de ilegalitati scapanda usor si treptat din accestea , ajungand in Los Santos printr-o afacere el decide sa-si asterne noua viata departe de focurile armelor si mirosul mariei, ducand o viata pasnica si linistita.

Informatii din viata reala:

• Nume: Alexandru Flavius

• Varsta: 22

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5- 10 h, 10:00 am , 01;00 pm

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Ajutor pentru playeri

• Folositi XFire?: Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Soldatul[ROMAN]

• Level:7

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:smurd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):ToxiC

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/835/samp006ky.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Salut,ma numesc soldatul,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca stabil.

Informatii din viata reala:

• Nume: Pop Ioan

• Varsta:18 ani

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?7-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Mi se pare interesant si vreau sa ajut la cresterea factiunii.

• Folositi XFire?nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa l

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: keez

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Algo

• Poza cu /stats : http://tinypic.com/r/24q324y/7

• Link catre cererea de demisie: am fost demis pentru inactivitate

• Biografie (minim 100 de cuvinte): keez sa nascut intro zii de toamna " 12 octombrie 1994 " Intro Familie De Oameni Normali , Sia Trait Copilaria Ca un copil Normal Dar la 15 ani sa imprietenit cu niste Vagabonzi Care Siau Pus Numele Ballas , Erau Traficanti Se Descurcau Pana Intro zii Cand Ia "Turnat " Garda ( Police Departament ) Au Stat Intre Grati 5 Ani Dupa Care Siau Refacut Fiecare Dintre Ei Viata Normala , Iar keez A Decis Ca Ar fii Frumos Sa intre in UST si Sa duca o Viata Normala Ca orice om , Dorinta Lui De a intra Este Enorma Deoarece ii Placea cand era Mai Mic Sa Repare Masinii si Ar vrea sa traiasca din nou copilaria . Keez Spera Ca leaderul Va Lua o Decizie Buna Asupra Lui Si nu Lar Judeca Pt Faptele Trecute

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Nasaud

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 3 Ore sau 4 Maxim Dupa ora 14:00 Si poate 2 Ore Dupa ora 19:30

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Distractie + Masini + Leader Calumea

• Folositi XFire?: Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic De Spus , Doar Ca Vreau sa intru Cu Orice Scop In UST

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...