Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: shoarecs

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street, NG

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): pHanTTasY

• Poza cu /stats: zyfs1.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Shoarecs s-a nascut intr-un oras foarte dur numit LosSantos intr-o familie bogata. Toate erau bune si frumoase cand printii lui au pierdut toata averea si apoi tatal s-a sinucis. El a ramas pe lume alaturi de mama sa care era foarte bolnava. Inca la varsta de 16 ani el a inceput sa aduca bani in casa si sa o tina in viata pe mama sa. Acesta a devenit hot de masini si in timpul liber pescuia, apoi vindea pestele. Intr-o buna zi cand mergea linistit pe strada, cand vede niste masini tunate cu UST care se intreceau. Acesta s-a gandit ca isi poate folosi abilitatile de sofer, mecanic si tuning in aceasta factiune.

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 17 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Vaslui

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cam 10 ore , dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place sa tunez masini, sa fac curse si sa repar masinile celorlalti

• Folositi XFire? Nu, dar am sa il descarc.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Au trecut acele 3 zile de civil si imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune, pentru ca ma reprezinta.

Am invatat deja regulamentul pe de rost.

Sper ca va place sultanul tunat din poza de la stats.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ZealL

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/2vy5nz2x0/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc ZealL si mam nascut in Los Santos.Pana la varsta la care am putut lua carnetul am dus o viata frumoasa.Dar la 18 ani practic am inceput sa ma simt prost din cauza masinii pe care mi-a oferit-o tatal meu.Toti prietenii mei au inceput sa rada de mine deoarece masina mea nu putea face mai nimic iar.Deoarece m-am simtit foarte prost am hotarat sa imi caut un job cat de cat banos.Primul meu job a fost cel de spalator de masini,dar in acelasi timp eu incercam din rasputeri sa vad mecanismul masinilor.Dupa 2 ani mi-am dat demisia de la acel job si am hotarat sa lucrez ca mecanic de masini ,prima data facand teste pe propia masina si imbunatatind-o.

Informatii din viata reala: imi petrect cam tot timpul pe calculator si uneori pe afara :D

• Nume: Dulvara Dan

• Varsta: 14

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 8-14

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Imi place si cred ca voi avea parte de distractie

• Folositi XFire?: nu:(

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: :-??

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JaGuAr

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): JaGuAr[ro]

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/88/samp210nx.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

JaGuAr sa nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. In cautarea lui disperata de bani, a inceput sa cerseasca pe strazile orasului. Dupa un timp, a venit un necunoscut care ia spus : - " Daca vrei sa faceti rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, doreste sa isi indeplineasca aceasta dorinta alaturi de echipa Underground Street Tuning. Acesta este trecutul lui pana in acest moment . Viitorul urmeaza ...

Informatii din viata reala:

• Nume: Vali

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: intre orele 13:00 si 3:00 ( in timpul vacantei )

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Cu am spus si in biografie, ador cursele cu masini

• Folositi XFire?: Stiu ce este dar nu il folosit

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Al1n_TM

• Level:8

• Sex:M

• Factiuni precedente:SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):silver,al1n_TM

• Poza cu /stats:http://img29.imageshack.us/img29/7436/samp049v.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Al1n_TM s-a nascut in Los Santos.El avea niste parinti foarte bogati insa si foarte ocupat.Acestia l-au dat in grija unei bone lipsa parintilor transformandu-l intr-un gangster.Dupa o scurta analiza a gangurilor din LS Al1n_TM a ales sa aplice in San Fierro Rifa.Pana la urma parintii lui au intervenit si au reusit sa il intoarca din postura sa de gangster spre un om normal Al1n_TM demisionand din SFR si devenind civil.Acum acestuia incepe sa ii placa masinile si de aceea doreste sa devina membru Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume:Vasiescu Alin

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Faget judetul Timis

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?dedic jocului 6-7 ore4 pe zi intre intervalele 18:00-02:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?pentru ca vreau sa incerc ceva nou si mi se pare o factiune foarte interesanta cu lideri capabili

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Atat :D

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mitzu

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Hitman

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://img834.imageshack.us/img834/5274/samp037zh.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Mitzu si-a inceput viata in los santos acum 1 an si jumatate . A muncit in greu sa ajunga la un lvl mare si a intrat in prima lui factiune , SFR . Dupa un timp acesta a evoluat si a ajuns in mafie unde ajunge cap de familie . Mafia il tradeaza si ajunge de partea legii in FBI . Lucreaza din greu dar intr-o misiune este ranit de un gangster si se retrage pt cateva luni . Revine in joc si si alege sa intre in Hitman de unde reuseste sa isi ucida vechii inamici din Mafia . Dupa o pauza de cateva luni acesta doreste sa lase crimele la o parte si sa se dedice pasiunilor lui , masinile rapide.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 17 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 09:00 - 00:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece aceasta factiune este organizata si are lideri si membrii de treaba si activi.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic special.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Clau

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: Dnb,sfr

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Claudiu546

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/692/samp058kx.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Clau s-a nascut in drum spre spital pe bancheta rablei lu "tacsu".De fel era "bagabont" pana cand a cunoscuto pe Maria.Timpul trece si Clau ia carnetu' si pleaca cu Maria in rabla lu' "tacsu".Se plimba ei putin pana intra intr-un copac si Maria moare.Din rabla nu mai ramane nimic si "tacsu" e nevoit sa isi cumpere alta masina.Clau il sfatuieste sa cumpere un volkswagen golf, dar "tacsu" cumpara un ferrari f430.Acum avand o masina puternica el isi descopera talentul in ale condusului si se hotaraste sa intre in underground street tuning si spera sa fie acceptat.

Informatii din viata reala:

• Nume: Claudiu

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 14-22

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pt ca imi plac masinile si pt ca lideri sunt de treaba :D

• Folositi XFire? Nu inca

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Posted Image

RESPECT LIDERI :tiphat: !!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:SCandura

• Level:7

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Dnb

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Krom

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/825/samp074jd.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Sa incep ca orice poveste ...A fost odata un baiat pe nume scandura era singurul copil al familiei "ixulescu" care locuiau la marginea Los Santos-ului fiind singur la parintii a fost rasfatat si satisfacut cu orice pofta dar copilul crestea poftele lui erau tot mai mari nu se mai rezumau la o ciocolata si doua bomboane! ..PArintii lui erau batrani si nu mai puteau munci ca pe vremuri pentru ca o boala ii rapuse tatal ,cu averea stransa de parintii au reusit sa isi cumpere medicamentele necesare pentru a putea stapani boala .Scandura a decis sa isi ia viata in serios si sa munceasca pentru operatia tatalui sau ! acum cauta un loc de munca cu orice pret in garajul UST!

Informatii din viata reala:

• Nume:Florin

• Varsta:17

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?10 - 15

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?pentru ca imi place factiunea forte mult!!!!!

• Folositi XFire?:momentan nu dar daca e nevoie da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Diablo

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp516.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Diablo sa nascut in Los santos , in cartierul Grove street intr-o familie decenta din punct de vedere material.La varsta de 16 ani Diablo a condus prima sa masina de atunci nimeni,si nimic nu il mai despartea de volan .Cand a implinit 19 ani El,sa alaturat unei grupari din acel cartier.Acolo el a trait clipe minunate, si-a facut foarte multi prieteni dar venise o vreme cand diablo trebuia sa isi ia viata in proprile maini si sa numai depinda de ceilalti.Asa el a,ajuns sa caute un loc de munca .Cautand prin marile orase auzise de o firma numita UST .Diablo ramasese atunci umit de cele auzise, din acel moment,el si-a depus Cv-ul la acel sediu Sperand ca va fii acceptat .

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan

• Varsta:17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Dupa amiaza pana,seara tarziu.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi place sa fiu,mecanic.

• Folositi XFire?: Deocamdata, Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Diablo

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp516.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Diablo sa nascut in Los santos , in cartierul Grove street intr-o familie decenta din punct de vedere material.La varsta de 16 ani Diablo a condus prima sa masina de atunci nimeni,si nimic nu il mai despartea de volan .Cand a implinit 19 ani El,sa alaturat unei grupari din acel cartier.Acolo el a trait clipe minunate, si-a facut foarte multi prieteni dar venise o vreme cand diablo trebuia sa isi ia viata in proprile maini si sa numai depinda de ceilalti.Asa el a,ajuns sa caute un loc de munca .Cautand prin marile orase auzise de o firma numita UST .Diablo ramasese atunci umit de cele auzise, din acel moment,el si-a depus Cv-ul la acel sediu Sperand ca va fii acceptat .

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan

• Varsta:17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Dupa amiaza pana,seara tarziu.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Imi place sa fiu,mecanic.

• Folositi XFire?: Deocamdata, Nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Ma scuzati dar retrag.a intervenit o problema 2-3 zile si o sa fiu mai tot timpul inactiv.Si nu as vrea sa va incurc.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: teils1

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas , Politicienii

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: Link

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): teils1 s-a nascut la spitalul central din orasul Los Santos . Acesta si-a petrecut cea mai mare parte din copilarie acasa , alaturi de parinti lui . Pana in clasa a 8a , acesta a dus-o foarte bine , tatal sau lucrand ca politist iar mama sa ca reporterita . La terminarea clasei a 8 a , acesta nu a mai vrut sa continue liceul in Los Santos , ci in Las Venturas , acolo unde statea si unchiul sau . Cu greu au acceptat parinti plecarea acestuia , insa dorinta de a ajunge cineva in viata pune iubirea si afectiunea fata de parinti pe locul 2 . In Las Venturas , acesta a stat la unchiul sau , un om multimilionar care l-a invatat pe teils1 ce este masina si din ce se compune aceasta . Dupa 4 ani , in care acesta a invatat la un liceu de informatica , s-a hotarat sa isi continuie studiile la o facultate Tehnica care se ocupa cu constructia masinilor , tot din Las Venturas . Odata trecut in al doilea an , unchiul lui teils1 i-a cumparat acestuia un sultan alb , in intregime distrus . Pe parcursul facultatii acesta a invatat cum sa repare o masina si odata trecut in al 4 lea an , acesta tunase sultanul . Dupa ce a terminat facultatea , teils1 a inceput sa faca curse ilegale la marginea orasului Las Venturas . De la curse tip drifting la curse pe linie dreapta . Asa teils1 s-a indragostit de masini si acum vrea sa incerce sa intre in Underground Street Tuning , insa mai intai are de depus un CV .

Informatii din viata reala:

• Nume: R. Ionut

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Ramnicu Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In timpul vacantei , peste 10 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Vreau sa fac parte din UST deoarece imi place foarte mult masinile.

• Folositi XFire? Nu , insa daca este nevoie il pot downloada.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Lucrez foarte bine in echipa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Fota_Alexandru

• Level:7

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Fota_Adrian

• Poza cu /stats http://imageshack.us/photo/my-images/35/samp011cd.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Fota Alexandru s-a nascut in Los Santos.El avea niste parinti foarte bogati insa si foarte ocupat.Acestia l-au dat in grija unei bone lipsa parintilor transformandu-l intr-un gangster.Dupa o scurta analiza a gangurilor din Fota Alexandru a ales sa aplice in San Fierro Rifa.Pana la urma parintii lui au intervenit si au reusit sa il intoarca din postura sa de gangster spre un om normal Fota Alexandru demisionand din SFR si devenind civil.Acum acestuia incepe sa ii placa masinile si de aceea doreste sa devina membru Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume:Fota Alexandru

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Calarasi jud Calarasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?dedic jocului 6-7 ore4 pe zi intre intervalele 08:00-12:00 si 20:00-23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?pentru ca vreau sa incerc ceva nou si mi se pare o factiune foarte interesanta cu lideri capabili

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Atat

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Woozie

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: FBI, NG

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nu

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Facand parte dintr-o familie saraca , Woozie incepe munca ca Agent de paza la varsta de 18 ani . Dupa 4 ani acesta se angajeaza in F.B.I unde va gusta din plin succesul care urma sa il aiba impreuna cu partenerul sau Pacco Manzotti in misiunile primite de la superiorii sai . La varsta de 28 de ani Woozie afla ca tatal sau moare in razboiul din San Fierro si decide sa se inroleze in armata dupa 2 ani de antrenament intens, astfel parasindu-si partenerul cu care a lucrat timp de 6 ani . Dupa cei doi ani de antrenament , Woozie reuseste sa treaca cu brio testele si isi cunoaste echipa alaturi de care a lupta mult timp . Ranit intr-o interventie periculoasa , acesta decide sa revina la prima sa pasiunea , cea de mecanic .

Informatii din viata reala:

• Nume: Alexandru

• Varsta: 20 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cam 5 ore , dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place sa tunez masini, sa fac curse pentru ca playerii sa se distreze si sa repar masinile playerilor care au nevoie .

• Folositi XFire? Da , id : manzotti91

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Tudor_Cernat

• Level: 10

• Sex: Mascul

• Factiuni precedente: Hitman

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): 2dor si Tudor_Cernat in ordine cronologica pe vechiul mod.

• Poza cu /stats: http://img849.imageshack.us/img849/6205/samp056ad.png

• Link catre cererea de demisie: Nu am

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Tudor Cernat s-a nascut in anul 1989 la maternitatea din marele oras Las Venturas . Tudor facea parte dintr-o familie destul de renumita cu un statut puternic , tatal sau era un mare om de afaceri venit din San Fierro , mama sa era un medic foarte bun pe vremea aceea . Cand Tudor a facut 18 ani , parintii lui au fost nevoiti sa se mute din oras si sa lase totul pe mana acestuia , acesta a cazut intr-o depresie scurta , a inteles faptul ca timpul nu poate fi dat inapoi si a continuat sa conduca toate afacerile mostenite din familie . La varsta de 20 de ani acesta hotaraste ca are destule cat sa-i ajunga pentru inca trei generatii , hotarand sa se mute in orasul Los Santos . A mai trecut un an .. foarte repede , acesta locuind de ceva timp in orasul Los Santos a hotarat sa-si inceapa o noua aventura acolo unde regulile nu se aplica, printre vitezomani.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cernat Tudor

• Varsta: 21

• Sexul: Mascul

• Orasul in care locuiti: Baicoi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Circa 5 ore pe tot parcursul zilei.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru a imi marii abilitatile de a conduce o masina.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt anormal , impartial si dur.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Trosty

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Legends

• Poza cu /stats: http://imgupload.hi2.ro/?di=VIFX

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408388&st=25

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Trosty s-a nascut in Las Venturas , chiar in fata celebrului casino "Caligulas" deoarece mama lui aflata in taxiu a nascut prematur . Ajuns la varsta pubertatii , Trosty a inceput sa frecventeze casinourile , deoarece nu mai avea bani "de pierdut" la casinouri a inceput sa fure bani de la mama sa , in cele din urma a fost prins si parasit de aceasta . Trosty nu se putea abtine sa nu mai frecventeze casinourile si astfel s-a apucat de cursele ilegale impreuna cu cei din UST ca sa castige bani pentru ai pierde la casino-uri, timpul a trecut iar Trosty devenea din ce in ce mai pasionat de curse si tot mai sarac din cauza casinourilor. Trosty vanzand la ce a dus "foamea" lui pt jocurile de noroc s-a decis sa renunte la jocuri si tot odata sa inceapa alta viata mutandu-se in San Fierro , sa aplice pt UST si sa continue pasiunea lui pentru masini.

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile si cursele

• Folositi XFire? Nu mai folosesc

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest Bogdan93

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: FuriaAlba

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/688/samp000fp.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi ploioasa, acum 20 de ani, in maternitatea orasului Los Santos s-a nascut un baiat, FuriaAlba. De mic copil, baiatul era pasionat de cursele cu masini. Parintii lui incercau sa ii faca toate mofturile, dar din cauza situatiei financiare pe care o aveau nu reuseau acest lucru. Tatal lui lucra ca mecanic intr-un garaj din San Fierro. FuriaAlba isi vedea tatal doar o data pe saptamana deoarece tatal lui nu avea sufiecienti bani pentru a face naveta zi de zi. La varsra de 18 ani, baiatul a inceput sa isi ajute tatal la garaj, unde a invatat toate lucrurile ce tin de masini. In timp ce se indrepta spre garaj, intr-o zi obositoare de marti, FuriaAlba a gasit un afis care anunta o cursa legala cu masini ce va avea loc in seara cu pricina. Datorita experientei, baiatul a castigat intrecerea, dobandind suma de 20.000$, cu care avea sa duca o viata buna pentru o perioada indelungata. In aceea zi FuriaAlba si-a dat seama pentru ce este facut si isi doreste sa intre in „Underground Street Tuning”.

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place sa tunez masinile , sa fac curse legale / ilegale , sa ajut oamenii cu repair

• Folositi XFire? Nu , doar skype

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:k0sty

• Level:10

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Ballas,Smurd,Scoala.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):acelasi:k0sty

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/228/samp232ku.png/

• Link catre cererea de demisie: -/-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):k0sty s-a nascut in orasul Los Santos.Parintii sai erau bolnavi. k0sty incerca din rasputeri sa achite datoriile fata de stat, dar incerca sa faca bani si pentru medicamentele parintiilor sai. In timp tatal sau muri , fiind omorat de Grove.S-a alaturat in Ballas dar nu avu succes asa ca iesi. Dupa un timp sa faca medic pentru a o ajuta pe mama sa. Lucrurile nu merse bine din cauza medicamentelor . Se alatura Scoalei pentru a vinde licenta si a face bani. El iesi si din scoala din cauza ca numai avea clienti. Dupa un an muri si mama sa din cauza medicamentelor ce se vindeau foarte scump. Intr-un timp scurt vazu in ziar ca UST (Underground Street Tunning) . Atunci vazu ca gasise cel mai bun loc de munca.Acum sa vedem daca il va accepta liderul.

Informatii din viata reala:

• Nume:Costi Banioti

• Varsta:21

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Minim 1 ora-2ore/zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place sa repar si sa ajut playerii prin ale repara vehihulele.

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un player Flair-Play.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...