Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:

• Level:17

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats:

• Poza cu /licenses:

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Informatii din viata reala:

• Nume:

• Varsta:

• Sexul:

• Orasul in care locuiti:

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdanel.rebirth

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: WhiteSword

• Level:1

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): BogdaNeL / WhiteSword

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): WhiteSword s-a nascut in orasul Los Santos.Dupa ce s-a marit s-a mutat in orasul San Fierro deoarece ii era greu sa se deplaseze dintr-un oras in altul neavand masina.S-a angajat ca jurnalist in San Fierro si imediat s-a apucat de treaba.Este un baiat muncitor,nu ii place minciuna , ura si doreste sa nu se certe cu nimeni.Inca de cand s-a nascut , parintii lui au economisit fiecare banut pentru a-i oferi un camin linistit si curat in care sa creasca armonios iar acum WhiteSword doreste sa se revanseze fata de parintii lui,muncind sa ii poata ajuta la batranete.Acum , pe langa job`ul secundar de reporter/fotoreporter el doreste sa se angajeze la compania UST deoarece este pasionat de masini inca de mic.

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5h / dupa 2:30 dupa amiaza

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Sunt pasionat de masini

• Folositi XFire?: Nu mai folosesc de o luna

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: :-??

scuzati,acum am vazut anuntul lu Iceman,imi cer scuze

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Oblivion

• Level:2

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/829/samp007ydv.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Salut,ma numesc Oblivion,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca stabil.

Informatii din viata reala:

• Nume:Stefan

• Varsta:18 ani

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?dimineata 2-3 ore iar spre seara.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Mi se pare interesant si vreau sa ajut la cresterea factiunii.

• Folositi XFire?nu.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt serios,prietenos,comunicativ,intelegator.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Crosshair

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: N/A

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Cappysor

• Poza cu /stats: ifdFs.png

• Link catre cererea de demisie: N/A

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc Cappysor, pardon Crosshair de cand am facut cerere la tribunal anul trecut pentru schimbarea numelui. Locuiesc in Los Santos si cateodata prin San Fiero. De mic copil ma jucam cu masinutele pana cand mi-am luat carnetul si am inceput sa fac prostii prin oras de mi-a fost luat permisul si dat in judecata de politie pentru neplata amenzilor. Acum vreau sa fac curse legale cu scopul de a nu mai ramane fara carnet si totodata sa pot sa merg ca nebunul pe strada.

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 24

• Sexul: Masculin la ultima verificare

• Orasul in care locuiti: Bucuresti & Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? depinde de treaba pe care o am

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place si....

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:geoth3

• Level:3

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:taximetrist , inainte de wipe: lsv , grove , ng , fbi ,

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):geothe

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/824/samp000njj.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): geoth3 sa nascut in orasul Los Santos , din lispa banilor nu a avut un trai decent ca ceilanti adolescenti.La varsta de 16 ani a renuntat la scoala si sa apucat de munca pentru a avea un trai decent. A muncit ca : Taximetrist, Conscructor si acum si-a gasit un job stabil. Acum el munceste la o frima de Mecanici auto repara masini zi si noapte pentru asi a putea trai decent ca ceilanti oameni. La varsta de 17 ani el a trecut peste o drama foarte mare, parinti sai au murit intr-un accident de masina in orasul Las Venturas Acum el sa gandit ca pe viitor sa renunte la slujba sa pentru a se alatura celor din UST

Informatii din viata reala:

• Nume:George

• Varsta:17

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti:alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7 dupa la 15:00 - 22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?vreau sa incerc ceva nou , si vreau sa ajut factiunea

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: RaDu

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/860/samp018wq.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): RaDu s-a nascut in orasul LosSantos la spital.El ducea o viarta foarte grea impreuna cu familia lui. Dupa cati-va ani, venise de la scoala, dar a mai stat si el in scara sa fie la fel ca ceilalti baieti de cartier unul aprinde tigarea si toti se strang in cerc se arde incet, din cand in cand cineva spune "tine-n piept" . Fumase heroina, da' nu-l interesa Parea un simplu drog atunci, mai mult de-atat nici ca stia

s-a dus acasa si s-a comportat ciudat a doua zi la masa a vomitat tot ce-a mancat parintii nu s-au prins, crezand ca s-a imbatat cand el defapt venise pentru prima data acasa spart. A continuat si a doua zi la fel bucuros de noul anturaj din cartier, A trecut o luna, au trecut doua, trei dar intr-o zi nici unul dintre ei n-a mai produs lei. Stia, venise randu' lui sa faca ceva combinatii cumva, sau sa dea macar impresia si cum avea, alocatia pe ultimele luni Pentru dava le-ajungea, cateva zile banii au fost destui Baietii lui atunci l-au imbratisat Iar cel mai jmecher dintre ei i-a zis: Fratele meu, tu esti baiat! sa moara mama, daca se ia cineva de tine sa vii la mine, nu mi-e frica de nimeni stii bine!" Peste cate'va zile s-a gandit ca o sa ii fie amult mai bine alaturi de ei si asa sa aplice pentru UST si acuma asteapta raspunsu...

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi place factiunea si vreau sa fac parte din ea

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Edited by DaddyYankee
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: WolvErinE

• Level: 3

• Sex: M

• Factiuni precedente: Sfr,Mafia,Ballas,Ng,Triads.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/194/samp006cd.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): WolvErinE si-a inceput viata in ls acum 1 an si jumatate.A muncit in greu sa ajunga la un lvl mare si a intrat in primul sau gang,Sfr.Dupa un timp acesta a evoluat si a ajuns in mafie unde ajunge cap de familie.Mafia il tradeaza si ajunge de partea legii in ng.Lucreaza din greu dar intr-o misiune este ranit de un gangster si se retrage pt cateva luni.Revine in joc si si alege sa intre in Triads de unde reuseste sa isi ucida vechii inamici din Mafia. Dupa o pauza de cateva luni acesta doreste sa lase crimele la o parte si sa se dedice pasiunii lui,masinile.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4;16-23

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune noua si imi place viteza :D

• Folositi XFire? Nu inca

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:spirit_br

• Level:2

• Sex:M

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):DawlaD

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/64/samp20110520080924.jpg/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Spirit_br s-a nascut in LS.Tatal tau era sofer pe salvare si uneori si pe taxi , din cauza ca spirit_br petrecea mult timp cu tatal sau cand era mic , incepe sa devina din ce in ce mai atras de masin in special de cele puternice.El hotaraste sa se aplice in "UST" pentru a se specializa pe pasiunea sa.

Informatii din viata reala:

• Nume:Ionut

• Varsta:16

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?6-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Este o factiune noua si vreau sa vad cum e.

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Monster

• Level: 3

• Sex: M

• Factiuni precedente: Grove Street,The Triads,Hitman,Police Department.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): eMCee, Calvin

• Poza cu /stats: sa-mp-634.png

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Monster s-a mutat in Los Santos la inceputul anului 2009. Acesta nu stia cum sta treaba in acest oras,deoarece erau primele luni petrecute aici. Dupa un timp indelungat de acomodare,timp in care Monster si-a facut multi prieteni si si-a gasit un job,si-a dat seama cum sta treaba in Los Santos. Din spusele prietenilor sai,prin oras umbla o gasca formata din oameni pasionati de viteza. Fiind pasionat de masini puternice inca de mic,Monster doreste sa se alature celor din gasca Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dan Silviu

• Varsta: 16

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore,dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru a-mi face noi prieteni si pentru a "descoperi" mai bine factiunea.

• Folositi XFire? Cateodata.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

Nickname: teils1

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: - (Inainte de update: Ballas , taxi , grove , dnb ,sfr , mayor)

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Joc cu acest nickname de cand ma stiu.

• Poza cu /stats: Poza cu /stats

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): teils1 s-a nascut in anul 1990 la spitalul central din orasul Los Santos . A dus o copilarie foarte frumoasa . De mic copil , teils1 era un fan inrait al curselor Underground si ii nu refuza nici-o oportunitate de a ajunge intr-o masina tunata. La varsta de 14 ani , a decis sa se mute , astfel sa invete cum sa traiasca pentru a nu avea probleme mai tarziu. Cu banii din alocatie si de la parinti lui , acesta a avut o viata decenta timp de 5-6 luni , dupa care viata i s-a schimbat radical . Batranul Bob l-a dat afara din gazda , nu mai avea ce manca , iar parintii nu il mai contactau . Cand se plimba ingandurat pe marile strazi ale San Fierro-ului , langa el a oprit un Sultan cu geamuri fumurii si tunat "la maxim" . Geamul s-a deschis si inauntrul masinii se afla o fata . Aceasta l-a invitat la o tura a orasului cu masina si teils1 accepta imediat . La finalul turului , fata i-a dat masina lui teils1 sa ii demonstreze ca e un sofer iscusit si este demn de un club de underground street tuning . Acesta , a uimit-o pe fata prin demarajele facute si prin spatiul dintre masina si obiectele evitate . Atunci , fata i-a propus sa isi depuna CV-ul la factiunea UST si iata-ma asteptand decizia liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume: Ionut

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Ramnicu Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? De dimineata dar si seara . In total 5-6 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place cursele cu masinile , imi place sa tunez masini in cat mai multe stiluri si imi place sa imi ajut colegii si liderul ori de cate ori e nevoie

• Folositi XFire? Nu. Dar daca e nevoie , imi creez un cont.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Lucrez in echipa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Zozo

• Level: 3

• Sex: M

• Factiuni precedente: None

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Zozo

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/m/20/5527/samp009gg.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Zozo s-a nascut in orasul San Fiero , un oras cu multe posibilitati unde mecanicii sunt "la putere" din cauza automobilelor in numar foarte mare.Zozo s-a nascut intr-o familie foarte instarita de mecanici si cum a fost si tatal lui Zozo a devenit un mecanic.Din acel job se castiga foarte bine mai ales la pretul mare al benzinei si consumului foarte mare al masinilor , dar dupa o vreme Zozo a inceput sa se "plictiseasca" si a vrut ceva mai mult.In acea vreme erau 2 tipuri de mecanici , cei care munesc legal si o "echipa" de race-ri , niste genii in ale masinilor puternice si la fel ca mecanicii normali , foarte priceputi la tot ce tine de o masina . Acea echipa era condusa de Specter care recruta noi oameni pentru curse asa ca Zozo a vorbit cu el despre niste teste care va trebuii sa le de-a pe un circuit si daca le va trece se va putea mandri ca face parte din Underground Street Racing.

Informatii din viata reala:

• Nume: Tudor

• Varsta: 15( luna asta fac xD )

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg. Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In weekend sau vacanta ( vine vaaara ) joc cam toata ziua ... in timpul scolii seara dupa ce vin de la ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile puternice si cursele :<

• Folositi XFire? Nu ... am folosit

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu cred ca mai e ceva asa important :)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: sKyLeR

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ---

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): sKyLeR / MayUtZz

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/856/samp005rs.png/

• Link catre cererea de demisie: ---

• Biografie (minim 100 de cuvinte): sKyLeR s-a nascut in drum spre spital pe bancheta rablei lu "tacsu".De fel era "bagabont" pana cand a cunoscuto pe Florica.Timpul trece si sKyLeR ia carnetu' si pleaca cu Florica in rabla lu' "tacsu".Se plimba ei putin pana intra intr-un copac si Florica moare.Din rabla nu mai ramane nimic si "tacsu" e nevoit sa isi cumpere alta masina.sKyLer il sfatuieste sa cumpere un volkswagen golf, dar "tacsu" cumpara un ferrari f430.Acum avand o masina puternica el isi descopera talentul in ale condusului si se hotaraste sa intre in underground street tuning si spera sa reusasca.

Informatii din viata reala:

• Nume: Marius

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Slatina

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: aprox 6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: imi place sa tunez masini si ma ma intrec nebuneste >:)

• Folositi XFire?: Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Urasc incepatori care fura masinile...

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Hory

• Level: 3

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: SMURD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Hory_Zack

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/23/samp003wx.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Nascut intr-o familie instarita din nordul Las Venturas-ului, Hory a fost crescut si educat de parintii sai. A avut o copilarie fericita, deoarece, parintii lui, cu toate ca munceau foarte mult timp, mereu isi faceau timp si pentru el. La varsta de 20 de ani, acesta incepe sa fie din ce in ce mai pasionat de automobilism, si, din pacate, incepe sa participe la curse ilegale. Cu toate ca nu avea prea multa experienta, el era foarte bun in spatele volanului; avea un talent innascut. Cu toate acestea, intr-o seara, participand la o cursa, acesta se izbeste frontal de un tir. Nu a murit, dar a fost internat 3 saptamani in spital. Tatal sau, fiind bogat, angajeaza cei mai buni avocati, si acestia reusesc sa il scape pe Hory de inchisoare. Din acea zii, el si-a promis lui, cat si tatalui sau ca nu se va mai ocupa de curse ilegale; cu toate acestea, el decide sa se ocupe de curse legale.

Informatii din viata reala:

• Nume: Oancea Horatiu

• Varsta: 16 ani

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Alba Iulia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? sunt pasionat de masini

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...