Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: iNz

Rank: 1

Motivul demisiei: kvL iti multumesc pentru sansa acordata esti un lider de nota 10 si membri la fel , dar din cauza neintelegerilor cu aliati si din cauza ORGOLIULUI si EGOISMULUI lor am ajuns sa primesc +1 WARN UP + PRISON , 50k mats pierdute in 2 zile . Inca Odata iti multumesc ca mi-ai acordat o sansa in aceast GANG frumos .. si poate in viitor daca se schimba ceva in ALIANTA , am sa ma intorc cu drag , cu permisiunea ta bineinteles!

RESPECT SAN FIERO RIFA! si kvL

(Si sper ca SFR o sa se dezvolte incontinuare)

Link to comment
Share on other sites

Nick: iNz

Rank: 1

Motivul demisiei: kvL iti multumesc pentru sansa acordata esti un lider de nota 10 si membri la fel , dar din cauza neintelegerilor cu aliati si din cauza ORGOLIULUI si EGOISMULUI lor am ajuns sa primesc +1 WARN UP + PRISON , 50k mats pierdute in 2 zile . Inca Odata iti multumesc ca mi-ai acordat o sansa in aceast GANG frumos .. si poate in viitor daca se schimba ceva in ALIANTA , am sa ma intorc cu drag , cu permisiunea ta bineinteles!

RESPECT SAN FIERO RIFA! si kvL

(Si sper ca SFR o sa se dezvolte incontinuare)

RETRAG!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kaimacu

Rank:2

Motivul demisiei: Demult incercam sa intru in hitman, iar acum vad ca sunt aplicatiile on, vreau sa incerc. M-am distrat foarte bine alaturi de voi, bafta cu factiunea capatzanare :X. O sa revin c and o sa ma am ocazia. THX PENTRU SANSA!! Respect OzoN.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...