Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: s1Nk.

Rank: 1

Motivul demisiei: 1.Stefan27 este un lider vai de capu' lui,care-si faforizeaza membri.

2.Thierry ce mai nesimit player de pe server.Eu nu mai pot rezista.Demite-ma imediat.! !

Te rog sa te controlezi.

In primul rand se scrie favorizeaza nu "faforizeaza" , nu am favorizat pe nimeni cu nimic , cu ce sunt eu de vina ca ai picat tu testele la familie ?

Trebuia sa te demit de cand ai abuzat de comenzii dar am zis sa iti mai dau o sansa .

Demis + blacklist pentru jigniri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: negru

Rank: 1

Motivul demisiei:Nu vreau sa plec ca nu imi plac colegii dar as vrea sa incerc si eu un gang si imi pare rau ca trebuie sa parasesc aceasta mafie dar oricum voi fi intr-un gang aliat cu triade si vreaus a va multumesc tutror colegilor pentru sprijin si succes pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: negru

Rank: 1

Motivul demisiei:Nu vreau sa plec ca nu imi plac colegii dar as vrea sa incerc si eu un gang si imi pare rau ca trebuie sa parasesc aceasta mafie dar oricum voi fi intr-un gang aliat cu triade si vreaus a va multumesc tutror colegilor pentru sprijin si succes pe viitor.

demis - succes.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BeaNseN

Rank: 1

Motivul demisiei: Azi 21.09.2012 a fost sedinta si cei care au intrat dupa mn au luar rank up si eu nu am luat... chiar dak am fost on pe joc eu nam primit rank si alti au primi!!! imi pare nespus de rau dar asta este.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BeaNseN

Rank: 1

Motivul demisiei: Azi 21.09.2012 a fost sedinta si cei care au intrat dupa mn au luar rank up si eu nu am luat... chiar dak am fost on pe joc eu nam primit rank si alti au primi!!! imi pare nespus de rau dar asta este.

demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hack3r

Rank: 3

Motivul demisiei: In primul rand vreau sa va multumesc pentru toata increderea si tot sprijunu care mi l-ati acordat de cand am intrat.Vreau sa va spun ca timpul petrecut in Triade a fost un foarte placut,am ajutat factiunea in perioada cea mai grea dar am cules roadele mai apoi fiind cea mai puternica mafie,dar din pacate dupa plecare lui ionut lucrurile nu au mai fost la fel.Nu am nimic cu tine Stefan,chiar cred ca ai facut o traba buna si cred ca vei face si de acum inaine dar ion era de neilocuit.Imi pare nespus de rau ca va las acum intr-o perioada mai delicata dar eu cred ca mi-am facut treaba cat am putut de bine chiar de la intrarea mea in aceasta factiune si as vrea ca cei noi sa faca macar o treaba la fel de buna ca si membrii ceva mai vechi.Sper ca su de acum inaite sa demonstrati ca sunteti la fel de uniti si ce sa mai zic...spor la kill.Bafta in joc dar si in viata reala va doresc la toti ! Stefan sper sa faci o treaba cat mai buna. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: ExtazY

Rank:3

Motivul demisiei: Iata a venit si momentul acesta. Vreau sa multumesc lui Extrem si Ionut pentru ca m-au primit în factiune si pentru toate lucrurile învatate. Consider ca mi-am facut treaba aici, ca am ajutat la ridicarea triadelor. Stefan esti un baiat minunat care stie sa organizeze o factiune ?i pentru asta ai tot respectul meu.Va respect pe toti si întotdeauna Triads va fi cea mai puternica mafie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ExtazY

Rank:3

Motivul demisiei: Iata a venit si momentul acesta. Vreau sa multumesc lui Extrem si Ionut pentru ca m-au primit în factiune si pentru toate lucrurile învatate. Consider ca mi-am facut treaba aici, ca am ajutat la ridicarea triadelor. Stefan esti un baiat minunat care stie sa organizeze o factiune ?i pentru asta ai tot respectul meu.Va respect pe toti si întotdeauna Triads va fi cea mai puternica mafie.

Demisie acceptata , succes in real life.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bogdanu

Rank:1

Motivul demisiei: Imi cer scuze daca v-am deranjat cu ceva si imi pare rau ca ies din Triade, vreau sa mai incerc si alte factiuni , aceasta factiune fiind doar a 2-a pt mine.Pt colegi si lider: sunteti de treaba prietenosi,amabili dar voi parasi aceasta mafie.Bafta in continuare la toti.Daca revin intr-un gang/mafie vin in alianta ;) succes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...