Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Hawx

Rank: 1

Motivul demisiei: O sa fiu sincer , pt ca te apreciez datorita sansei pe care mi-ai dat-o : vreau sa intru intr-un gang [ Grove /Ballas ] . In Triads e smecherie doar ca sunt cam putini membrii.. asta e, sper sa va mentineti acolo sus. :tiphat:

@ Daca nu ne sincronizam in game, demite-ma de pe site.

@@ Bafta kvL, Jack, RoSu, Chuck,ApolloOne & ExTrEm.

Edited by Semos
Link to comment
Share on other sites

Nick: Hawx

Rank: 1

Motivul demisiei: O sa fiu sincer , pt ca te apreciez datorita sansei pe care mi-ai dat-o : vreau sa intru intr-un gang [ Grove /Ballas ] . In Triads e smecherie doar ca sunt cam putini membrii.. asta e, sper sa va mentineti acolo sus. :tiphat:

@ Daca nu ne sincronizam in game, demite-ma de pe site.

@@ Bafta kvL, Jack, RoSu, Chuck,ApolloOne & ExTrEm.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Name: ApolloOne

Rank: 3

Motiv: Dupa cum a spus si Ionut la sedinta , nu vrea sa aiba membri inactivi , si cum nu voi fi prea mult in SA~MP pe timpul verii , nu vrea sa mai incurc.Ma voi intoarce mai spre septembrie in colo , pana atunci bafta tiphat.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Bafta,multumim pentru activitatea depusa aici,te asteptam sa revi cand te reapuci.

Link to comment
Share on other sites

Nick:ConnectD

Rank:1

Motivul demisiei: In primul rand fac din orice wanted.. si stau prea mult jail :) , Spawn`ul este in SF si imi ia mult timp sa ajuns LS , sunt putini membrii activi si nimeni nu`mi sare in ajuor cand este nevoie , nu m`am simtit ca intr`o familie....m`am ofticat putin ca a castigat Chuck event`ul de pe forum deoarece am terminat cu ceva timp inaintea lui .. si nu erau omorati aceeasi playeri . Cam atat am avut de zis ! .

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick:ConnectD

Rank:1

Motivul demisiei: In primul rand fac din orice wanted.. si stau prea mult jail :) , Spawn`ul este in SF si imi ia mult timp sa ajuns LS , sunt putini membrii activi si nimeni nu`mi sare in ajuor cand este nevoie , nu m`am simtit ca intr`o familie....m`am ofticat putin ca a castigat Chuck event`ul de pe forum deoarece am terminat cu ceva timp inaintea lui .. si nu erau omorati aceeasi playeri . Cam atat am avut de zis ! .

Dezamagitor,daca nu se vedea nick-ul ti-am zis ca nu pot sa te declar castigator si stai linistit ca eram ceva in factiune nu erai chiar singur si mereu am fost la waruri.Motive peste motive.Demis + blacklist 2 luni la alianta.

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Nick: Royality

Rank: 1

Motivul demisiei: ExTrEm imi pare extrem de rau ca ies,sunteti niste colegi excelptionali,dar toata ziua stau in jail,astazi nici nu am putut asista la sedinta din cauza jail-ului.

Sper ca v-am ajutat cu cat am putut eu mai bine.

Cu respect Royality

:crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nick: Royality

Rank: 1

Motivul demisiei: ExTrEm imi pare extrem de rau ca ies,sunteti niste colegi excelptionali,dar toata ziua stau in jail,astazi nici nu am putut asista la sedinta din cauza jail-ului.

Sper ca v-am ajutat cu cat am putut eu mai bine.

Cu respect Royality

:crybaby:

Demis,in The Triads trebuie sa sti sa te distrezi nu sa te lasi omorat sau sa te predai,dar voi nu stiti ce este frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlacKkZz

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca sederea mea in aceasta factiune a fost atat de scurta ,dar cea ce ma determinat sa imi pun demisia este watedul pe care il fac la kill si timpul pe care il pierd stand in jail.Extrem si Ionut sunteti niste lideri de nota 10 si faceti treaba buna cu factiunea.M-am distrat bine alaturi de voi si de ceilalti colegi,insa se pare ca mafiile nu sunt pentru mine.

Link to comment
Share on other sites

Nick: BlacKkZz

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca sederea mea in aceasta factiune a fost atat de scurta ,dar cea ce ma determinat sa imi pun demisia este watedul pe care il fac la kill si timpul pe care il pierd stand in jail.Extrem si Ionut sunteti niste lideri de nota 10 si faceti treaba buna cu factiunea.M-am distrat bine alaturi de voi si de ceilalti colegi,insa se pare ca mafiile nu sunt pentru mine.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Name:SaKaLuX

Rank : 1

Motiv : aproape tot timpu numa eu sau jones cu mn suntem on si asta nu prea imi place de cate ori ma uit si vad membrii online 1 sau 2 si la supremacy eram 3 on ballasi 13 si as vrea sa incerc fbi sau hitman si va urez multa bafta voua si liderilor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...