Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest REdz.

Nick: REdz

Rank: 1

Motivul demisiei: Multumesc mult pentru sansa acordata,dar vreau sa incerc si la alta factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick: StefaN20

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am simtit extraordinar de bine, mai bine ca in nicio factiune dar un motiv ar fi neseriozitate din partea unora ( nu dau nume) si al doilea, prea putini oameni online. Chiar imi pare foarte rau ca fac aceasta demisie dar asta-i viata. Bafta

Link to comment
Share on other sites

Nick: PhilL

Rank: 3

Motivul demisiei: Pe langa faptul ca au aparut foarte multi incepatori, copii de 12 ani in factiune, vreau sa incerc si alte experiente! Mersi pt. sansa acordata, Respect Anooby, Extrem !

Link to comment
Share on other sites

Nick: PhilL

Rank: 3

Motivul demisiei: Pe langa faptul ca au aparut foarte multi incepatori, copii de 12 ani in factiune, vreau sa incerc si alte experiente! Mersi pt. sansa acordata, Respect Anooby, Extrem !

Demis

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Nick: Hades.

Rank: 1

Motivul demisiei: vreau sa incerc altceva. MULTUMESC CA MI-ati dat sansa :X Veti ramane in inima mea :hello:

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Nick: Advanced12

Rank: 2

Motivul demisiei: Imi pare rau ca trebuie sa imi dau demisia de la aceasta factiune,dar se aproprie vara si eu trebuei sa ma pregatesc de examen,dupa ce voi termina cu ele voi aplica inapoi.Cu stima si respect pentru An00by si ExTrEm,membrul vostru Advanced12.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Advanced12

Rank: 2

Motivul demisiei: Imi pare rau ca trebuie sa imi dau demisia de la aceasta factiune,dar se aproprie vara si eu trebuei sa ma pregatesc de examen,dupa ce voi termina cu ele voi aplica inapoi.Cu stima si respect pentru An00by si ExTrEm,membrul vostru Advanced12.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Erader

Rank: 1

Motivul demisiei: Nimeni nu ma baga in seama,cand spun pe /f / /fa "Salut" nimeni nu-mi rsp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...