Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: Dennys

Rank: 2

Motivul demisiei: Destul de inactivi membrii, doar cativa care isi mai dau interesul si as dorii sa intru in DNB alaturi de cativa prieteni.. M'am simtit bine in Triade . Bafta in continuare la toti ,multumesc Extrem pentru sansa acordata , bafta in continuare :)

Link to comment
Share on other sites

Nick:TayLorrrr

Rank:1

Motivul demisiei:Nu este putina organizare,astazi de exemplu am incercat sa ii chem pe toti la o tura mats si dupa la kill,nimeni nu a venit.Pe /f nu mi se raspunde si nu doar mie,nu suntem uniti atat cat trebuie(aproape deloc) si si atunci cand da Domnul sa mergem la kill organizati incep sa se certe si nu mai vine nimeni.Din pricinile acestea The Mafia si alte factiunii sunt mai puternice... merg tot timpul cel putin 2-3.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CloHard

Rank: 4

Motivul demisiei: Ei bine a venit si momentul despartirii, am avut parte de ogramada de clipe frumoase alaturi de voi, nu imi dau demisia din cauza vreunui membru sau din cauza vreunui lider , pentru mine veti ramane intodeauna un colectiv de nota 10 . Mai mult ca sigur ca ma voi intoarce in factiune,dar pentru moment a sosit timpul sa mai incerc si altceva. Va pup :*

Link to comment
Share on other sites

Nick: HsmHaOs

Rank:1

Motivul demisiei: mia facut placere sa fac parte din aceasta factiune. Ii multumesc lui Extrem pentru tot ajutorul acoradat si celorlalti membri ce m-au primit cu caldura..Prietenii mei sunt in alte factiuni si vreau sa pot juca cu ei fara sa trebuiasca sa ne omoram.Deci bafta all.

Link to comment
Share on other sites

Nick: HsmHaOs

Rank:1

Motivul demisiei: mia facut placere sa fac parte din aceasta factiune. Ii multumesc lui Extrem pentru tot ajutorul acoradat si celorlalti membri ce m-au primit cu caldura..Prietenii mei sunt in alte factiuni si vreau sa pot juca cu ei fara sa trebuiasca sa ne omoram.Deci bafta all.

Demis + Hawx

Link to comment
Share on other sites

Nick:TayLorrrr

Rank:1

Motivul demisiei:Nu este putina organizare,astazi de exemplu am incercat sa ii chem pe toti la o tura mats si dupa la kill,nimeni nu a venit.Pe /f nu mi se raspunde si nu doar mie,nu suntem uniti atat cat trebuie(aproape deloc) si si atunci cand da Domnul sa mergem la kill organizati incep sa se certe si nu mai vine nimeni.Din pricinile acestea The Mafia si alte factiunii sunt mai puternice... merg tot timpul cel putin 2-3.Si inca ceva...este martor si Chuck,aproape toti,aproape tot timpul stau in spawn afk.

Link to comment
Share on other sites

Nick:TayLorrrr

Rank:1

Motivul demisiei:Nu este putina organizare,astazi de exemplu am incercat sa ii chem pe toti la o tura mats si dupa la kill,nimeni nu a venit.Pe /f nu mi se raspunde si nu doar mie,nu suntem uniti atat cat trebuie(aproape deloc) si si atunci cand da Domnul sa mergem la kill organizati incep sa se certe si nu mai vine nimeni.Din pricinile acestea The Mafia si alte factiunii sunt mai puternice... merg tot timpul cel putin 2-3.Si inca ceva...este martor si Chuck,aproape toti,aproape tot timpul stau in spawn afk.

Bine ca esti tu ala activ. Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jordan21

Nick : Andreidef

Rank:3

Motivul demisiei: M-am saturat sa tot fac wanted si as dori sa incerc si altceva . Sa nu credeti ca ies pt ca am vreo problema cu unul dintre voi.Nu, nu am toti ati fost de treaba si un coletctiv foarte placut. Am sa revin cu siguranta dar pe moment voi incerca altceva.

Sunteti cea mai tare mafie Bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...