Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: T.Michael

Rank: 4

Perioada: 2 saptamani

Motiv: Voi avea parte de 2 saptamani de inactivitate deoarece in urmatoarele 2 sambete voi avea cate un concurs si nu mai pot acorda jocului atat de mult timp. De intrat .... voi intra. Dar voi juca maxim 1 ora - 2

Link to comment
Share on other sites

Nick: Se7eN

Rank: 4

Perioada 1.12.2011 - Sper ca pana de craciun, sa nu ma prinda 2012 fara net :(:

Motiv: Trebuia sa ma mut de pe 1, si deja am facut rezilierea contractului la net, acum mai intarzii cu mutatul, dar sper sa termin pana de craciun, si sa revin, poate chiar mai devreme :)

Bafta la Joc ! ^^

De acum voi fi activ, am terminat mai repede decat ma asteptam :D.... de azi ne vedem in joc ! :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mitzu

Rank: 1

Perioada: Pana se rezolva problema cu netul in cartier

Motiv: Am momente cand merge netul super greu si momente cand nu merge deloc :)) !. Imi cer mii de scuze dar nu imi merge netu deloc :| nu se conecteaza la server . . este o problema in cartier cu rds'ul . . am sunat la firma si au zic sa se rezolva in cel mai scurt timp !.

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Rank: 4

Perioada: 2 saptamani

Motiv: Voi avea parte de 2 saptamani de inactivitate deoarece in urmatoarele 2 sambete voi avea cate un concurs si nu mai pot acorda jocului atat de mult timp. De intrat .... voi intra. Dar voi juca maxim 1 ora - 2

Perioada mea de inactivitate s'a incheiat astazi , dar luni/marti voi pleca departe , departe ^_^ Prin urmare :

Nick: T.Michael

Rank: 5

Perioada: De pe 18/19 Decembrie pana dupa revelion probabil.

Motiv: Sunt plecat departe , departe.

Posibil sa am net in locul in care voi fi plecat , dar nu garantez ca o sa pot intra zilnic.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Se7eN

Rank: 4

Perioada 01.01.2012 - 01.02.2012

Motiv: Am primit ban pentru 30 de zile pentru gestul meu prostesc, sper sa nu fiu dat afara si sper ca voi avea ocazia sa activez in NG si dupa ce imi expira banul.

Imi pare rau ca am facut ce am facut, dar fapta e deja consumata, alta data ma voi gandi mai bine inainte de a face un lucru, iar asta nu e singurul lucru prostesc care l-am facut de cand activez pe server..

P.S: La Multi Ani tuturor, sarbatori fericite si distractie placuta in continuare, sper sa ne vedem luna care vine :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: MusicOnRank: 1Perioada: Chiar nu stiu cat, o sa anunt cat de curand.Motiv: Probleme personale.
Vei fi demis ca vad ca o ti numa in inactivitate.

Si da, ok frate, daca am probleme, sunt obligat de tine sa intru pe SAMP? De aceea s-a facut sectiunea, ca sa anunti daca ai probleme si nu poti intra, daca chiar nu intelegi demite-ma!

Link to comment
Share on other sites

Nick: MusicOnRank: 1Perioada: Chiar nu stiu cat, o sa anunt cat de curand.Motiv: Probleme personale.
Vei fi demis ca vad ca o ti numa in inactivitate.

Si da, ok frate, daca am probleme, sunt obligat de tine sa intru pe SAMP? De aceea s-a facut sectiunea, ca sa anunti daca ai probleme si nu poti intra, daca chiar nu intelegi demite-ma!

Ok, daca ai probleme pentru ce sa ocupi un loc aiurea in factiunea asta, eu am nevoie de playeri activi si de cand ai intrat in factiune nu stiu daca te-am vazut de 3 ori. Succes in alta factiune. Sa nu mai continuam discutia asta aici.

Link to comment
Share on other sites

Nick: RaggaD

Rank: 3

Perioada: Nedeterminata - nu stiu sigur dar sper ca nu mult

Motiv: Am ceva probleme cu laptop-ul, de vreo 2 zile mi se blocheaza ceasul in samp(pe orice server) si imi merge foarte greu si dupa reinstalare de win. Il voi duce la garantie sper sa il rezolve ei:D :comp2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...