Jump to content

Recommended Posts

Nick: McQueen

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu mai am timp sa joc. Nici calculatorul nu mai functioneaza si nu vreau sa ocup locul degeaba. Poate daca voi reveni voi incerca sa reintru. Multumesc mihnea si undef pt sansa acordata si multa bafta in continuare

# am sa incerc sa intru de la cineva sa-mi dati uninvite. Acum sunt pe telefon:))

Link to comment
Share on other sites

Nick: McQueen

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu mai am timp sa joc. Nici calculatorul nu mai functioneaza si nu vreau sa ocup locul degeaba. Poate daca voi reveni voi incerca sa reintru. Multumesc mihnea si undef pt sansa acordata si multa bafta in continuare

Te astept in joc

Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Rank: 1

Motivul demisiei: Am venit aici dupa unul dintre cei mai buni prieteni , care a plecat din pacate . Din cate am observat a fi cop nu este menirea mea deci am decis sa imi depun demisia . Va rog nu credeti ca sunt un "excursionist " dar nu am incotro. Mi'a parut bine sa va am alaturi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: T.Michael

Rank: 1

Motivul demisiei: Am venit aici dupa unul dintre cei mai buni prieteni , care a plecat din pacate . Din cate am observat a fi cop nu este menirea mea deci am decis sa imi depun demisia . Va rog nu credeti ca sunt un "excursionist " dar nu am incotro. Mi'a parut bine sa va am alaturi.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dessire

Rank: 3

Motivul demisiei: Conflicte cu unul dintre lideri. Nu vreau sa se ajunga la altceva. -_-

Demisie acceptata

Nick: Andreea

Rank: 3

Motivul demisiei: vreau sa merg in alta factiune, sa incercceva nou.

Demisie acceptata

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexinho

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu pot sa ma impac cu viata de politist, am incercat dar degeaba. O sa incerc o factiune linistita, sau voi trece iar la viata de mafiot :P

HkR faci o treaba foarte buna, mersi.

Demisie acceptat

Nick: Calypso

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi place aceasta factiune..dar nu e de mine..Sper sa nu par excursionist dar nu pot ramane. Multumesc mult pentu sansa acordata.

Demisie acceptat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...