Jump to content

Recommended Posts

Nick : WTF [ Laurentiu]

Rank : 4 [ retrogradat la 3 ]

Motivul demisiei : Odata cu inceperea scolii apar si problemele.Nu voi mai putea activa pe un timp nedeterminat..Multumesc liderilor pentru cat de ingaduitori au fost si sper ca n-am dezamagit cat am fost membru.

Link to comment
Share on other sites

Nick : WTF [ Laurentiu]

Rank : 4 [ retrogradat la 3 ]

Motivul demisiei : Odata cu inceperea scolii apar si problemele.Nu voi mai putea activa pe un timp nedeterminat..Multumesc liderilor pentru cat de ingaduitori au fost si sper ca n-am dezamagit cat am fost membru.

Vei primi uninvite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blods

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu m-am acomodat cu , colectivul ... Sunt genul de persoana care tace si face si de aceea nu am reusit sa ma imprietenesc cu membrii .. Tin sa ii multumesc lui Styler ca mi-a dat o sansa de a intra in aceasta factiune si lui Hazard din alte motive . Cu respect . Blods

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexandru

Rank: 3

Motivul demisiei: Am incercat sa evit cat de mult am putut acest post dar din pacate timpul nu-mi mai permite sa fiu activ, am terminat facultatea si am inceput sa lucrez intr-un cabinet de arhitectura, iar intre slujba/prietena/prieteni nu-mi mai ramane mult timp. Felicitari Mike pentru GM permanent si felicitari Skybrax pentru Chief :) . Cel mai unit colectiv si cei mai capabili lideri (aici intra si Eric & Styler), ne mai vedem pe forum.

Bafta tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Raul

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa merg si in alt ceva cat mai apuc :))) multumesc mult pentru sansa acordata si sper sa ne auzim cu bine dupa WIPE :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...