Jump to content

Recommended Posts

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Nick: newyorker

Rank: 2

Motivul demisiei: Nu-mi permite timpul sa activez,saptamana asta am activat 3 ore maxim,imi pare rau ca imi dau demisia ... in plus nici nu ma mai atrage sa-mp-ul.

Multumesc Erick,Styler si Fantoma pentru ca m-ati primit si m-ati indrumat sunteti de nota 10,la fel si colegii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Laidback

Rank: Officer

Motivul demisiei: Am ajuns si eu in topicul asta , sper sa nu se supere vreun lider pe mine sau ceva , dar mi-a parut foarte bine si va multumesc pentru sansa acordata . O factiune foarte frumoasa , cu niste membri si lideri foarte familisti . Sper sa ma pot reveni cat de curand . Bafta tuturor .

# Laidback are DPA si m-a rugat sa postez pentru el

Link to comment
Share on other sites

Nick: Laidback

Rank: Officer

Motivul demisiei: Am ajuns si eu in topicul asta , sper sa nu se supere vreun lider pe mine sau ceva , dar mi-a parut foarte bine si va multumesc pentru sansa acordata . O factiune foarte frumoasa , cu niste membri si lideri foarte familisti . Sper sa ma pot reveni cat de curand . Bafta tuturor .

# Laidback are DPA si m-a rugat sa postez pentru el

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: ShaKaLoo

Rank: Officer

Motivul demisiei: Is putin cam inactiv , nu vreau sa tin locul altui player , imi cer scuze pentru deranj .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wiz

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu am putut fi foarte activ in aceasta perioada si nici nu m-am putut acomoda foarte bine cu viata de politist. Multumesc pentru sansa acordata si mult succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wiz

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu am putut fi foarte activ in aceasta perioada si nici nu m-am putut acomoda foarte bine cu viata de politist. Multumesc pentru sansa acordata si mult succes in continuare!

Vei primi uninvite

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...