Jump to content

Recommended Posts

Nick: TayLorrrr

Rank: 1

Motivul demisiei: nu mia pot fi activ deoarece deocamdata IceMan si m4x nu imi pot raspunde la problema cu contul,dak o sa o rezolv revin.Multumesc !!!

Vei primi uninvite

Link to comment
Share on other sites

Nick:Bytza

Rank:1

Motivul demisiei: Nu e genul meu , multumesc pentru sansa acordata Mike. Imi cer scuze de sederea mea scurta, sunt constient de un blacklist general , dar ma intorc pe gang-uri . Mult succes in continuare tuturor , mi-a facut placere sa colaborez cu voi !

Link to comment
Share on other sites

Nick:Bytza

Rank:1

Motivul demisiei: Nu e genul meu , multumesc pentru sansa acordata Mike. Imi cer scuze de sederea mea scurta, sunt constient de un blacklist general , dar ma intorc pe gang-uri . Mult succes in continuare tuturor , mi-a facut placere sa colaborez cu voi !

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: MRS.

Rank:1

Motivul demisiei: Mi-am dat seama ca factiunea asta nu este de mine... plus ca am facut si niste greseli prostesti...imi cer scuze pentru deranj...oricum niciun civil nu ma are la suflet ca cop...Este o factiune foarte bine organizata dar nu este de mine, scuze inca odata pentru deranj...

Link to comment
Share on other sites

Nick:qZennN

Rank:1

Motivul demisiei: Imi cer scuze , dar nu mai am timp de joc(vacanta asta cel putin ) .... :( .. si nu vreau sa incurc ..poate intra altcineva activ in locul meu .. scuze daca am deranjat pe cineva .. promit sa revin daca ma primiti ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nick:qZennN

Rank:1

Motivul demisiei: Imi cer scuze , dar nu mai am timp de joc(vacanta asta cel putin ) .... :( .. si nu vreau sa incurc ..poate intra altcineva activ in locul meu .. scuze daca am deranjat pe cineva .. promit sa revin daca ma primiti ! :)

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jad

Rank: 1

Motivul demisiei: Since imi pare rau ca am ajuns aici, dar mi-am dat seama ca a inceput sa fie obositor si in acelasi timp riscant, am pierdut si putin prieteni din cauza job-ului. Mike/Styler/Eric va multumesc frumos pentru sansa data sper ca nu v-am dezamagit in aceste 2 saptamani. Multumesc frumos.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Legendd

Rank : 2

Motivul demisiei : Sincer imi pare rau ca am ajuns la acest topic...dar vreau sa imi incerc norocu la hitman multumesc mike./styler/eric pentru sansa acordata...poate o sa mai colaboram pe viitor

Nick : Legendd

Rank : 2

Motivul demisiei : Sincer imi pare rau ca am ajuns la acest topic...dar vreau sa imi incerc norocu la hitman multumesc mike./styler/eric pentru sansa acordata...poate o sa mai colaboram pe viitor

retrag no warn pls

Link to comment
Share on other sites

Nick: ToTo.Riina

Rank: 1

Motivul demisiei: Imi pare rau ca am ajuns in postura asta sper sa nu fii dezamagit pe nimeni!!! Multumesc lui eric/styler/mike. sunteti niste lideri de nota 20. va multumesc pt sansa acordata!!!

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...