Jump to content

Recommended Posts

Nick: heineken.

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu are rost sa stau cu un asemenea leader. Incerc sa ii explic ca e war, toti politisti care erau acolo confirma el spune ca nu a fost war(pe langa ca se vede si in screenshot-uri). Multumesc lui Hkr pentru sansa acordata si pentru ca e un baiat de nota 10!

Done

Link to comment
Share on other sites

Nick: Dani_Danutz

Rank: 1

Motivul demisiei:Motivul Nu vreau Sa mai Incurc Lumea in Pd! am multe chesti si ss cu multi politisit care sunt degeabha in pd !dar imi sunt prieteni asa ca nu o sa-i postez! Leader de nota 11+ Respect Pt undenFined :hello:

Bafta! :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mico

Rank: 3

Motivul demisiei: M-am gandit si am decis sa iau o pauza pe o perioada nedeterminata,deoarece am un examen de dat si vreau sa-l iau in serios,iar pentru asta trebuie sa fac cateva sacrificii. SA:MP-ul a inceput sa-mi ocupe prea mult timp,nu am de gand sa renunt la o viata reala pentru una virtuala. Multumesc celor care mi-au fost alaturi in tot acest timp.

Best regards. :bye:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nick: Derrek

Rank:1

Motiv: Nu pot activa atat de mult incat sa satisfac liderul,mersi

Nick: Mico

Rank: 3

Motivul demisiei: M-am gandit si am decis sa iau o pauza pe o perioada nedeterminata,deoarece am un examen de dat si vreau sa-l iau in serios,iar pentru asta trebuie sa fac cateva sacrificii. SA:MP-ul a inceput sa-mi ocupe prea mult timp,nu am de gand sa renunt la o viata reala pentru una virtuala. Multumesc celor care mi-au fost alaturi in tot acest timp.

Best regards. :bye:

Demisii acceptate, ma cautati in joc .

Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Rank: 3

Motivul demisiei: Ma fac baiat rau, mi-a parut bine, MrDexter, despre tine nu stiu ce sa zic, esti nou la noi in factiune, si nu te cunosc, iar despre colegi, sunteti niste colegi de nota 20+, Nu am avut nici o treaba cu nimeni, si HkR, ai fost un lider de nota 20, iar UndefineD, inca esti, o sa ma intorc daca o sa mi se dea o a doua sansa

Link to comment
Share on other sites

Nick: The StaR

Rank: 3

Motivul demisiei: Ma fac baiat rau, mi-a parut bine, MrDexter, despre tine nu stiu ce sa zic, esti nou la noi in factiune, si nu te cunosc, iar despre colegi, sunteti niste colegi de nota 20+, Nu am avut nici o treaba cu nimeni, si HkR, ai fost un lider de nota 20, iar UndefineD, inca esti, o sa ma intorc daca o sa mi se dea o a doua sansa

Demisie acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: raKneT

Rank: 1

Motivul demisiei: M-am simtit bine alaturi de voi, doresc sa incerc ceva nou. Succes in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Nick: vLN0994

Rank: 1

Motivul demisiei : imi pare rau ca va parasesc dar vreau sa incerc si alceva sper sa ne intalnim iar ....imi pare rau ca este cam fara leader....ca membri is tare buni si activi

Nick:itv.dRey

Rank:1

Motivul demisiei: va urma o perioada de inactivitate si nu vreau sa tin locul ocupat. Salut baieti. :tiphat:

Demisii acceptate , ma cautati in joc .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...