Jump to content
lego_kid

Aplicatii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

• Nickname in joc :Danutzu

• Level-ul caracterului dumneavoastra :17

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :Danutz inainte de wipe.

• Factiune curenta :Scoala

• Factiuni precedente :Smurd,Triade,Sfr,NG,Ust,TheMafia,Scoala.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :Am iesit din scoala pentru ca nu ma intelegeam asa bine cu varuu asa ca am decis sa ies pentru a fii ei o echipa mare.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):Cel mai mare rank detinut intr-o factiune este Sfr rank 3.

• Poza cu /stats :

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses :

View post on imgur.com

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Biroul Federal de Investigatii se ocupa cu suspectii ce detin wantedul intre 3si 6.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Eu vreu sa intru in Biroul Federal de Investigatii deoarece este o factiune serioasa si acolo imi este casa ,lideri super,colegi super.Sunteti cea mai puternica si cea mai tare echipa.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :Danutzu s-a nascut intr-o familie nici bogata nici saraca .El avea o casa in Los Santos.A implinit 15 ani asa ca a decis sa se lase de scoala si sasi ia un job principal asa ca a decis sa inceapa cu Smurdul a stat 4 saptamani a inteles care este treaba dar dupa aia a decis sa incerce o faciune mai mare si mai buna.A intrat in Triade ei bine nici in triade nui placea deoarece era departe de Los Santos acolo unde se petrecea mai toate lucrurile asa ca a stat putin si a plecat.Ei bine in SFR a fost alta treaba a stat pana ce a acumulat rankul 3 Junyoru_Ucj a fost foarte multumit de el asa ca Danutzu a promis ca o sa mai vina in SFR a aplicat dar nu mai erau locuri asa ca a aplicat UST pentru ca ii placea putin masinile si a stat 2-3 saptamani si a plecat.Iata ca a venit si NG in Ng am stat 1 saptamana deoarece avea niste probleme in familie si nu putea intra asa de des cum o face acum asa ca a decis sa paraseasca Ng'u.A intrat in TheMafia a stat pana la rank 2 si dupa a plecat .In scoala a stat 3 saptamani si dupa a plecat .Danutzu a aplicat in F.B.I si spera din toata inima sa faca parte din aceasta faciune pentru ca F.B.I este viata lui,si are si 2 lider super de treaba,

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real :Parpalea Danut Ionel

• Varsta reala :15 Ani

• De cat timp joci pe Linkmania :2 ani

• In ce interval activati :08:00-11:00-20:30:21:30 iar in wee-kend 10:00-12:00.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc :Pingoo

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : triads Smurd

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 2 triads

• Poza cu /stats : http://imgur.com/delete/K4dLeMbtXIMKmsh

• Poza cu /licenses :http://imgur.com/delete/CeEkawDWjQULLRE

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : wanted 3-6,crime,droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Vreau sa devin un om al legii si sa lucrez in echipa cu noi jucatori

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Pingoo s-a nascut intr-o familie de bogati.Acesta avea un frate mai mare.Fratele lui se ocupa cu droguri,arme si crime.Intr-o zi in timp ce se plimbau pe afara,o masina sport neagra cu geamuri fumuri a trecut pe langa ei si l-a impuscat pe fratele acestuia. Pingoo a jurat sa se razbune pe cel care i-a omorat fratele.Acesta a cautat ajutor la Maryus ld F.B.I pentru al cauta pe faptas.Acum Pingoo asteapta decizia lui Maryus daca il va lua in echipa pentru a cauta faptasul si pentru a fi un om al legii foarte bun.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : florin

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 2011

• In ce interval activati : Nu am un orar stabil .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

PaulYonutZ - Respins (Nu te descurci ca politist, am observat asta cand ai fost in NG)

An00by - Acceptat pentru teste

mc9 - Acceptat pentru teste

Danutzu - Respins (Nu esti potrivit pentru FBI)

Pingoo - Respins (Nu esti potrivit pentru FBI)

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc :Flippy

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : Civil

• Factiuni precedente : Politicieni,The Mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&pid=6226899&st=300&#entry6226899

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Rank 1 (Ambele fanctiuni)

• Poza cu /stats :Here.

• Poza cu /licenses :Here.

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : wanted 3-6,crime,trafic de droguri,filtre,blocaje,acte de terorism

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Pentru ca este una din cele mai serioase fanctiuni si cu membri activi si seriosi unde poti sa inveti o gramada de lucruri noi si la ajutarea linsti publice

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Flippy sa nascut in orasu Los Santos.Tatal sau lucra la F.B.I. era unu din cei mai activi oameni din cadru unitati sale, mama lui lucra la un magain non-stop din cartier .In mare parte Flippy a avut o copilarie obisnuita ca a celorlalti amici de varsta lui si dragostea parinteasca.Pana intr-o zi in magazin unde lucra mama lui intra 2 tipi cu bandane la fata si ridica pistolu asupra femeii,sa nu miste si sa le dea toti bani. Ea le-a dat banii iar cand au dat sa fuga mama lui Flippy a apast pe butonu de panica si unu din indivizi sa intors si a impuscato in inima si ea a murit pe loc,in timpu acela Flippy era la scoala si nu stia ce se intampla la ora aia.La centru F.B.I. apare butonu de panica aprins si la ce magain vazand asta agenti se deplaseaza la locu faptei impreuna cu tatal lui Flippy cand ajung acolo vede ca sotia lui e moarta si incepe sa planga si o duce la spital unde medicii au diasnoticato cu deces.Auzind asta Flippy a inceput sa fie tot mai tacut si mai retras din mediu social si numai comnuica cu nimeni.Peste cateva zile ajung acasa inregistrarile din magazin unde lucra mama lui,el se uita la inregistrari singur acasa iar seara cand a venit tatal sau ia aratat iar el ia recunoscut si ia zis lui Flippy ca acei indiviz sunt niste oameni periculosi care fac parte din gang-uri care se ocupa cu trafic de arme droguri si mai multe.Cazul acesta a fost inchis la Departament iar tatal lui Flippy refuzand acest lucru a decis sa mearga pe cont propriu sa isi faca dreptate impotriva celor 2 oameni care faceau parte din gang-ul Ballas si San Fierro Rifa.Intr-o noapte cele 2 ganguri se intalnesc intrun loc iar tatal lui sa urcat pe un bloc din apropiere cu un Sniper sa ii omoare pe cei 2 care ia recunost in inregistrari.A trag un foc la omort pe unu iar atunci a inceput toti sa fuga si sa respandeasca gandiduse ca F.B.I. este acolo imd toti verifica fiecare zona si il gaseste pana la urma pe membru al F.B.I. si il omoara neavand nici o sansa a 2 gang-uri.Flippy era de dupa-masa la scoala ajunge linstit acasa si deschide televizoru unde peste 5 minute se arata la stiri o noua veste precum un agent F.B.I. este impuscat de niste Gangsteri la docurile din oras,Cand vede numele a ramas socat fiind tatal lui...membri din Departament ajung imd acasa la el si il anunta despre acest lucru si il duc la spital sa il vada pentru ultima oara.Din accea zii Flippy numai avea liniste trebuie neaparat sa se inscrie in Departamentu de Investigatii pentru a face dreptate pentru familia lui si pentru ce ii sa intamplat si sa proteje oamenii din juru lui prieteni sau rude sa nu se mai intample asemenea intamplarii.Asa ca sa gandit sa faca aceasta aplicatie pentru inscriere.

• Nume/prenume real : Luchian Marius

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 Luni

• In ce interval activati : 4-6/zi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : (C.I.A)Sabin13

• Level-ul caracterului dumneavoastra :20

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :(C.I.A)Sabin [C.I.A]Sabin {C.I.A}Sabin Sabin13

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Ng-rank2 Instructori-1 The Mafia-2 The Triads-2 Sfr-3 Ballas-1

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : nu am mai vrut sa stau jail.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):se vede mai sus

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp000at.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp001ku.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Se ocupa cu wanted cuprins intre level 3-6,confiscare droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :1.Imi place 2.Este factiune organizata 3.Are membrii activi ,capabili,instruiti foarte bn.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : (C.I.A)Sabin13 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre groove si ballas,acesta ramanand orfan de la varsta de 9 ani.La 15 ani a ales sa fie mecanic,astfel intrant in Underground Street Tunning.A stat aici doar 2 saptamani,dupa care s-a dus in gang-ul San Fierro Rifa.Deoarece rivalii erau prea puternici acesta a stat doar o luna aici,dupa ducandu-se in The Triads.Nici aici nu a stat mult,doar 2 saptamani.Luand o pauza de la crime si war-uri acesta a intrat in National Guard.Aici a fost demis din cauza comportamentului(m-am invatat minte si nu ma mai comport asa....).A reintrat dupa in Ballas unde a stat doar 3 zile deoarece a vrut sa mai incerce in San Fierro Rifa.Aici a stat 2 saptamani dupa care a reintrat Underground Street Tuning.Nestiind ca tot facand skill la repair/refill cu colegii a primit quitfaction(nu am stiut ca e abuz... nimeni nu stia).Dupa a incercat instructori,dar liderul nu l-a considerat capabil(am facut 2 greseli,dar toata lumea mai si greseste,nimeni nu este perfect).Dupa a mers in The Mafia unde a stat pana in prezent.Acum el spera sa fie acceptat de Ryan sau Maryus.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Sabin

• Varsta reala : 13

• De cat timp joci pe Linkmania :9luni

• In ce interval activati :14-16 18-22 10-18 21-23(weeekend)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Lucrez in echipa si chiar daca am 13 ani sper sa fiu primit in fbi.De-a lungul timpului am invatat,deoarece stateam numai jail.Stiu ca nu ai voie sa mergi singur la w sa nu dai w fara dovezi etc.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : (C.I.A)Sabin13

• Level-ul caracterului dumneavoastra :20

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :(C.I.A)Sabin [C.I.A]Sabin {C.I.A}Sabin Sabin13

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Ng-rank2 Instructori-1 The Mafia-2 The Triads-2 Sfr-3 Ballas-1

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : nu am mai vrut sa stau jail.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):se vede mai sus

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp000at.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp001ku.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Se ocupa cu wanted cuprins intre level 3-6,confiscare droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :1.Imi place 2.Este factiune organizata 3.Are membrii activi ,capabili,instruiti foarte bn.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : (C.I.A)Sabin13 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre groove si ballas,acesta ramanand orfan de la varsta de 9 ani.La 15 ani a ales sa fie mecanic,astfel intrant in Underground Street Tunning.A stat aici doar 2 saptamani,dupa care s-a dus in gang-ul San Fierro Rifa.Deoarece rivalii erau prea puternici acesta a stat doar o luna aici,dupa ducandu-se in The Triads.Nici aici nu a stat mult,doar 2 saptamani.Luand o pauza de la crime si war-uri acesta a intrat in National Guard.Aici a fost demis din cauza comportamentului(m-am invatat minte si nu ma mai comport asa....).A reintrat dupa in Ballas unde a stat doar 3 zile deoarece a vrut sa mai incerce in San Fierro Rifa.Aici a stat 2 saptamani dupa care a reintrat Underground Street Tuning.Nestiind ca tot facand skill la repair/refill cu colegii a primit quitfaction(nu am stiut ca e abuz... nimeni nu stia).Dupa a incercat instructori,dar liderul nu l-a considerat capabil(am facut 2 greseli,dar toata lumea mai si greseste,nimeni nu este perfect).Dupa a mers in The Mafia unde a stat pana in prezent.Acum el spera sa fie acceptat de Ryan sau Maryus.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Sabin

• Varsta reala : 13

• De cat timp joci pe Linkmania :9luni

• In ce interval activati :14-16 18-22 10-18 21-23(weeekend)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Lucrez in echipa si chiar daca am 13 ani sper sa fiu primit in fbi.De-a lungul timpului am invatat,deoarece stateam numai jail.Stiu ca nu ai voie sa mergi singur la w sa nu dai w fara dovezi etc.

Am vorbit cu maryus si a zis ca nu mai sunt locuri.Asa ca retrag pt a putea aplica la alta factiune.

P.S: Pls nu ma treceti pe bl.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Ghiondes

• Level-ul caracterului dumneavoastra :11

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :Ng,Politicieni,smurd,ust,mafia,scoala.

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):3 un smurd

• Poza cu /stats : /stats

• Poza cu /licenses : /licenses

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :Se ocupa cu wanted cuprins intre level 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Este o factiune serioasa cu membri capabili.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat se poate de mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Ghiondes are 21 de ani si s-a nascut langa docurile din Los Santos.Provine dintr-o familie mare si saraca.El a fost abandonat cand era mic din cauza ca parinti nu puteau sa poarte grija inca unui copil asa ca l-au abandonat in mijlocul orasului Los Santos.A fost orfan toata viatza si a trebuit sa invete sa se descurce singur .Acum el doreste sa devina un agent FBI pentru a putea castiga niste bani.Nu are bani de mancare si de haine ca sa poata trai asa ca el umbla prin cazinouri si cluburi cautand de lucru cu visul de a deveni un agent FBI.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Andrei

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania :Nu mai stiu exact dar peste 1 an

• In ce interval activati :15-23

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : thu2n

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : SMURD

• Factiuni precedente : -

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : pentru ca nu mai vreau in SMURD

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 1

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/807/samp012yb.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/16/samp013sk.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : investigheaza si aresteaza pleyeri care au wanted

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : pentruca imi place foarte mult aceasta factiune

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : in fiecare zi in tre orele 14:00 si 00:00 atat stau pe sv asta pe zi

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : thu2n s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre groove si ballas,acesta ramanand orfan de la varsta de 9 ani.La 15 ani a ales sa fie medic,astfel intrant inSMURD.A stat aici doar 4 ZILE,dupa care SIA DORIT SA INTRE IN FBI.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : alex ranja

• Varsta reala : 19

• De cat timp joci pe Linkmania : aproximativ 2 luni

• In ce interval activati : 14:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: imi plac foarte mult sa particip la evenimente

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : McQueen

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 16

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : TonyJaa, HuGE

• Factiune curenta : SMURD

• Factiuni precedente : NG,Triade,Ballas,PD

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&view=findpost&p=6229734

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): Ballas - 4

• Poza cu /stats : http://tinypic.com/r/118qemf/5

• Poza cu /licenses : http://tinypic.com/r/1gjarm/5

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Suspectii care detin gradul de urmarire 3-6 si traficul de droguri.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : N-am mai fost niciodata in aceasta organizatie. Mi se pare o factiune serioasa.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Eu as vrea sa stau minim 1-2 luni, sa vedem cum decurg lucrurile.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

McQueen s-a nascut intr-o familie fericita de pescari la marginea orasului San Fierro. Acesta invatase foarte bine tainele pescuitului dar, intr-o zi sumbra, un vas cu deseuri s-a scufundat in ocean. Nemaiputand sa pescuiasca, membri familiei lui au inceput sa cerseasca prin toate colturile orasului. Din cauza foametei, certurile se tineau lant. Intr-o zi ploioasa, McQueen n-a mai suportat sa auda cum membri familiei sale se cearta si s-a urcat in primul microbuz catre orasul Los Santos. Odata ajuns aici, s-a imprietenit cu o banda de hoti de masini, iar banii au inceput sa vina de te-miri-unde. Cand liderul bandei a fost prins de armata, a inceput sa se intrebe cine sunt acei oameni si cu ce se ocupa. Curiozitatea l-a facut sa se intereseze despre aceasta organizatie si a obtinut cateva informatii de la fosti prieteni. A doua zi, nedormind gandindu-se la armata, s-a urcat in primul autobuz catre LV sa-l caute pe General. McQueen i-a spus ca ar dori foarte mult sa faca parte din armata. Generalul, punandu-l la o serie de teste, McQueen a trecut testele cu brio. McQueen si-a servit tara aproape 2 ani. Dupa 2 ani, mergand prin San Fiero, se intalneste cu un membru al Triadelor, LoLz0r. Acestia, vorbind aproape 30 de minute, au ajuns sa vorbeasca despre mai multe, si, venind vorba despre job-uri, LoLz0r ii povesteste despre Triade, acesta a ramas uimit. Dupa 2 saptamani se gandeste si il cauta pe LoLz0r, acesta i-a spus unele informatii despre viata de mafiot. Liderul l-a testat si a vazut ca se pricepe; acesta n-a mai ezitat si McQueen a trecut testele. Dupa 2 saptamani, la o altercatie cu un membru din acea organizatie, McQueen a fost impuscat in picior si internat in spital timp de 1 luna; acesta l-a sunat pe liderul mafiei si a demisionat. Dupa ce s-a facut bine, McQueen a hotarat sa faca o schimbare si s-a mutat in Las Venturas. Acolo a cunoscut multa lume, printre care Vicentzo si Deejayk8, acestia fiind liderii unei mafii ruse. Dupa cateva zile, intalnindu-se cu Vicentzo, acesta i-a propus sa se alature mafiei. McQueen a stat in mafie timp de 2 saptamani; din cauza unor altercatii cu niste membri si-a depus demisia. Singur si fara job, fara bani, plimbandu-se pe strazile din Los Santos, se intalneste cu LoLz0r; acesta ramane surprins cand il vede pe McQueen. Isi vorbesc timp de 30 minute; LoLz0r ii spune ca a primit o noua functie si il invita si pe McQueen sa i se alature. McQueen a stat in acea organizatie timp de 4 luni, dupa care LoLz0r il demite crezand ca il tradeaza. McQueen, vazand ca nici Los Santos nu e de capul lui, se muta inapoi in Las Venturas. McQueen, cu cativa prieteni se hotarasc sa faca trafic de droguri. McQueen, la 2 saptamani este prins de FBI. Federalii l-au interogat, si le-au spus unde sunt prietenii lui in schimbul exonerarii. McQueen este exonerat. Dupa cateva luni, McQueen il intalneste pe Ryan, un fost prieten din copilarie, care, il indeamna sa aplice pentru F.B.I. Acesta, neavand niciun job, se hotaraste sa aplice pentru FBI. Acesta asteapta raspunsul directorilor.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Mihalcea George

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 ani

• In ce interval activati : In timpul saptamanii dupa ora 15:00; weekend dupa 12:00.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Sucre

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 17

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : colcova13

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : Triads,NG,PD,Ballas

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis :-

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 4 Triads

• Poza cu /stats :

View post on imgur.com

• Poza cu /licenses :

View post on imgur.com

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : wanted 3-6 si droguri.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune care mi se potriveste din multe puncte de vedere si imi place felul FBI-ului de a actiona.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Pana cand liderul va decide ca numai are nevoie de mine in factiune.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : La 25 August, Sucre se naste in San Fierro. Studiaza liceul militar din Las Venturas 4 ani.Tatal sau era un nobil fermier, devenit mai tarziu,un Director scolar iar mama sa era consiliera in cadrul primariei Los Santos,crescand,Sucre devine mai matur si mai responsabil.Dupa terminarea liceului militar isi cauta job-ul ideal pentru el si il si gaseste,se angajeaza in Politie unde nu petrece mult timp din cauza locurilor de munca foarte restranse,iese din politie si pleaca acasa alaturi de fratele sau McQueen.Dupa 2,3 luni de cautare a unui job isi da seama ca nu are alta solutie decat un job ilegal si intra in Triade unde petrece 4 luni facand crime si trafic de droguri si arme,intr-un sfarsit isi da seama ca nu este job-ul ideal pentru el si hotaraste sa revina in fortele de ordine,isi depune intr-un tarziu dosarul la FBI unde asteapta decizia liderilor.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Colcova Alexandru

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : iunie 2009

• In ce interval activati : 12:00 - 00:00 cu pauze.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : El3mEnT

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 19

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : ReLaX

• Factiune curenta : The Mafia

• Factiuni precedente : SMURD , The Triads, NG, FBI, The Mafia

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Click

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : SMURD-4

• Poza cu /stats : /stats

• Poza cu /licenses : /licenses

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Wanted 3-6, Confiscarea drogurilor .

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune cu o reputatie bine pusa la punct, membrii sunt activi si comunicativi, liderul stie sa isi organizeze factiunea si in plus am niste prieteni in FBI !

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Permanent !

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : El3mEnT s-a nascut intr-o zi de primavara in orasul Los Santos. El a primit nota 10 la nastere, parintii sai bucurandu-se de acest lucru. Tatal sau era un avocat de succes, iar mama doctorita. El3mEnT duca o viata linistita, dar nu isi dadea seama cate greutati au parintii sai sa il intretina. Ajuns la un moment de maturitate, El3mEnT a decis sa se angajeze ca si Consilier sa faca un ban pentru ai ajuta pe parinti. Vazand ca nu castiga bine, a decis sa mearga pe partea de medicina si s-a alaturat celor din SMURD. A reusit sa castige mai mult din tratarea oamenilor, dar tot nu ii era mai bine familiei. Suparat baiatul a observat ca mafia face bani frumosi, dar nu pe cai legale. Neavand alta alegere el a decis sa se alature cel din The Triads. A reusit sa adune destui bani, dar a simtit ca nu e de el asa ceva , nu poate sa faca lucruri ilegale, el dorea sa fie de partea justitiei. A plecat din mafie si s-a alaturat Armatei. El3mEnT si-a dedicat tot timpul armatei , astfel a reusit sa dejoace planurile mafiilor si gangurilor , arestand suspectii. La un moment dat , El3mEnT a fost tradat de anumiti colegi ai sai si a fost neindreptatit de lider. Suparat El3mEnT a mers in gangul ballas pentru a scapa de cei care i-au fost dusmani. Sangele varsat in lupte alaturi de acest gang , nu i-au facut bine chiar mai rau baiatului, asa ca nu a putut rezista, el dorea doar sa faca dreptate , nu infractiuni. El3mEnT a petrecut mult timp in FBI, dar i s-a facut pofta de putina actiune, putina infractionalitate, si a intrat in The Mafia, unde a reusit sa devina un "criminal in serie". S-a simtit bine alaturi de membrii mafiei, dar dorul de FBI il tinea in continuare. Isi dorea asa mult sa se reintoarca, nu stia ce sa faca, dar pana la urma s-a gandit mai bine si a dorit sa se reintoarca in FBI. Spera ca liderii sa ii mai dea o noua sansa

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Radu Denis

• Varsta reala : 16 ani

• De cat timp joci pe Linkmania : 1 an jumate

• In ce interval activati : Luni-Vineri de la 19:00-20:00 la 23:00-24:00, Sambata-Dumnica 9:00-24:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : ma dedic factiunii si incerc sa fac totul bine !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : MrSR

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 8 rpd de 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : --

• Factiune curenta : none

• Factiuni precedente : NG / SFR

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : am fost demis

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: --

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): rank 2 NG

• Poza cu /stats : /stats

• Poza cu /licenses : /licenses

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : imi place sa fiu de partea legii

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : maxim 4 luni cred sper ca si mai mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

MrSR s-a nascut intr-o familie saraca.El de mic era primul din clasa avea cele mai mari note , intr-o zi fratele lui mai mare a fost omorat de un membru Grove vazand cum a fost omorat fratele lui MrSR lea jurat razboi. El a crescut mare si s-a alaturat gangului SFR , el acolo a fost renumit prin spargerile si crimele facute de el , a fost prins de catre F.B.I si inchis pentru 10 ani.MrSR cand a iesit din inchisoare s-a gandit sa faca armata zis si facut el dupa o luna era in armata cu rankul 2. MrSR a terminat armata si acuma vrea sa lucreze in FBI pentru a prinde multi infractori si a ajuta multi oameni , el isi depune cv-ul si asteapta bucuros un raspuns pozitiv.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Iancu Daniel

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : aproximativ 3 ani

• In ce interval activati : nush nu am un program anume

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: --

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : b0b0tm

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 22

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : BoBoTM

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : SFR,NG,Hitman

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : HITMAN - 4

• Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/811/samp000cy.png/

• Poza cu /licenses : http://imageshack.us/photo/my-images/256/samp001tw.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Confiscarea Drogurilor,Wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune cu membrii activi si capabili si foarte bine organizata.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Permanent !

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : b0b0 s-a nascut intr-o zi de primavara in orasul Las Venturas. El a primit nota 10 la nastere, parintii sai bucurandu-se de acest lucru. Tatal sau era un avocat de succes, iar mama doctorita. b0b0tm ducea o viata linistita, dar nu isi dadea seama cate greutati au parintii sai sa il intretina. Ajuns la un moment de maturitate, b0b0tm a decis sa se angajeze ca si Consilier sa faca un ban pentru ai ajuta pe parinti. Vazand ca nu castiga bine, a decis sa mearga pe partea Armataei si s-a alaturat celor din NG. A reusit sa castige mai mult din apararea pacii, dar tot nu ii era mai bine familiei. Suparat baiatul a observat ca mafia face bani frumosi, dar nu pe cai legale. Neavand alta alegere el a decis sa se alature celor din SFR. A reusit sa adune destui bani, dar a simtit ca nu e de el asa ceva , nu poate sa faca lucruri ilegale, el dorea sa fie de partea justitiei. A plecat din mafie si s-a alaturat Armatei. b0b0tm si-a dedicat tot timpul armatei , astfel a reusit sa dejoace planurile mafiilor si gangurilor , arestand suspectii. La un moment dat , b0b0tm a fost tradat de anumiti colegi ai sai si a fost neindreptatit de lider. Spera ca cei de la FBI sa ii acorde o sansa.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Emanuel Claudiu

• Varsta reala : 19

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani jumate

• In ce interval activati :In Functie De Schimburile Pe Care Lucrez..

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : ma dedic factiunii si incerc sa fac totul bine !

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : FighT

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : Salam123

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : DNB,Scoala,UST,Triads

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : Triads - 2

• Poza cu /stats : xFIh5.jpg

• Poza cu /licenses : HUtnz.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Confiscarea Drogs/Mats,Wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune cu membrii activi si cu un lideri demni de ea.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Permanent !

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : FighT sa nascut in orasul Los Santos.El a trait alaturi de mama si tatal lui pana la varsta de 10ani.El la varsta de 11ani a vazut ca parinti lui nu pot plati facturile.FighT prima data sa dus in Scoala pentru ai ajuta pentru a plati facturile dar tot nu a fost de ajuns.El dupa sa dus in UST si a reusit sa se remedieze dar lor nu lea convenit de suma pe care o lua.Acuma el vrea sa aplice la FBI crezand ca il vor accepta.Acum el asteapta raspunsul cu mari emoti.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Florin

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : De cand sa deschis

• In ce interval activati : 12:00-23:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Tryf

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 8

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : DNB,Triads,Consilier

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : Consilier - 2

• Poza cu /stats : ZRV7H.png

• Poza cu /licenses : d8Hxx.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Confiscarea Drogs/Mats,Wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este o factiune cu membrii activi..

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Permanent !

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Tryf s-a nascut intr-un sat mic de la marginea orasului San Fiero.Tatal lui era un foarte cunoscut traficant de droguri care isi petrecea majoriatea timpului la cazionouri,iar mama sa era casnica.Cand Tryf avea 10 ani a mers impreuna cu tatal lui la casino ca sa rezolve niste afaceri cu niste mari gangsteri din Los Santos , Grove. Acesta, la spusele tatalui a ramas afara. A asteptat timp de cateva minute si a vazut ca tatal lui nu mai apare,a intrat in casino si l-a vazut pe tatal lui mort intr-o balta de sange.Atunci a promis ca se va razbuna pe cei de pe strada Grove. Tryf a crescut si-a facut un nume si o reputatie in ceea ce priveste respectul legii este sa se alature celor din FBI pentru a-si indeplini "chemarea".

• Nume/prenume real : Florin

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : De cand sa deschis

• In ce interval activati : 11:00 - 00:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -

Link to comment
Share on other sites

Nickname in joc : Pingoo

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 12

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta : none

• Factiuni precedente : The triads Smurd

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : -

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: none

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): The triads.2

• Poza cu /stats : http://imgur.com/delete/Abrq3TYQTxdVqpz

• Poza cu /licenses : http://imgur.com/delete/2EiEclD344gKsPj

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Biroul Federal De Investigatii se ocupa cu wantedul cuprins intre 3-6(inclusiv) si confiscarea drogrurilor.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Deoarece este o factiune bine organizata,un lider capabil si am foarte multi prieteni in aceasta factiune.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Cat mai mult posibil

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ): Pingoo sa nascut in urma cu 14 ani in orasul San Fierro.Aici ducea o viata linistita alaturi de parintii sai care lucrau ambii ca medici.La varsta de 12 ani ei au fost nevoiti sa se mute in orasul Las Venturas deoarece parinti lui fusese transferati la alt spital.Intr-o seara cand se intorceau de la parcul de distractii un om era intr-o balta de sange pe trotuar.Cand l-au vazut parinti lui s-au dus sa-i dea primul ajutor,dar in acel moment sau auzit doua focuri arme si parinti lui au murit pe loc.Pingoo a ramas traumatizat.Neavand cine sa-l creasca acesta a trebuit sa se angajeze de mic copil la un magazin din oras.La varsta de 13 ani cand isi mai revenise a decis sa devina detectiv si sa investigheze cine i-a omorat parinti.Dupa un an de investigati afla ca un asasin platit i-a omorat parinti.Acum el a depus un CV la Biroul Federal De Investigati pentru a opri cimele din cele 3 orase si pentru al aresta pe cel care i-au uncis parinti.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Tinu Florin

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 luni

• In ce interval activati : 7-8 ore pe zi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : Bogdan

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 17

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : reAcT

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : FBI , Mafia , Scoala

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408508&st=175

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : FBI (5)

• Poza cu /stats : 24zy9w1.png

• Poza cu /licenses : 30xhhrq.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Wanted 3-6 , trafic de droguri.

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Este factiunea mea favorita.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : Mult.

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Informatii din viata reala : Bogdan s-a nascut in orasul Las Venturas . Este un om caruia ii place sa socializeze cu cei din jur , ii place sa fie drept si corect. El statea intr-un apartament cu chirie , iar vecinii cu care statea usa-n usa erau traficanti de droguri. Nimeni nu stia de acest lucru pana in momentul in care un echipaj FBI si-a facut aparitia , a evacuat toate persoanele care se aflau in bloc si i-au asaltat pe traficanti. Acestia au fost batuti pana au recunoscut tot , iar apoi au fost dusi la sectie , punandu-se sigiliu la usa acestora. Bogdan a fost impresionat de aceasta interventie si de atunci spera ca va ajunge unul dintre acei magnifici FBI.

• Nume/prenume real : Moise Bogdan

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 2 ani (cam asa).

• In ce interval activati : Nu am un interval anume.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc : WoksYo

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 7

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : acelasi(inainte de wipe)

• Factiune curenta : -

• Factiuni precedente : Politicieni

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : factiune destul de inactiva

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise : -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune (si care este factiunea) : 2(politicieni)

• Poza cu /stats : 3xvd2.png

• Poza cu /licenses : 2l898xj.png

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : Combaterea traficului de droguri si Wanted 3-6

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii :Factiune unita si activa.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat mai mult cu putinta

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) :

Informatii din viata reala :

Ma numesc WoksYo.M-am nascut in Los Santos acum 17 ani.Inca de la inceput viata mea a avut urcusuri si coborasuri.La o varsta destul de frageda m-am apucat de consumul de droguri devenind mai apoi traficant.Asa am cunoscut foarte multe persoane din diferite anturaje.Dea lungul timpului am invatat de la acestea o multime de lucruri,unele bune altele mai putin bune.Ceea ce nu am aflat initial este ca traficul de droguri te poate costa foarte scump.Urma sa aflu nu cu mult timp dupa.Am fost inchis din cauza asta lucru care m-a facut sa ma gandesc foarte bine la ce am de facut pe viitor.Cand am fost eliberat am dorit sa incep o noua viata si mi-am gasit un job ca politician.Am incercat sa-mi fac o cariera din asta insa lucrurile nu au evoluat cum trebuie,dandu-mi seama ca acea meserie nu este ceea ce mi se potriveste.Gandindu-ma la trecut si la cele intamplate tind sa cred ca cel mai bine ar fi sa ma alator luptei impotriva a ceea ce ma distrus de aceea m-am prezentat astazi aici.

• Nume/prenume real : D Cristian

• Varsta reala : 17

• De cat timp joci pe Linkmania : 1 an jumate

• In ce interval activati : de cele mai multe ori 14:00-00:00

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : -persoana de incredere (asta ramane de aflat)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nickname in joc : Tudose

• Level-ul caracterului dumneavoastra : 9

• Alte nick-uri pe care le-ati avut : -

• Factiune curenta : civil

• Factiuni precedente : politicieni, dnb

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Mi-am dat demisia pentru a incepe o "viata cinstita" si gangul era cam inactiv.

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea): 2-dnb

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/690/samp050wy.png/

• Poza cu licentele dvs.: http://imageshack.us/photo/my-images/402/samp049uwq.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii : wanted 3-6 si confiscarea drogurilor

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii : Ca sa ajut comunitatea + ca este o factiune organizata cu playeri capabili.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii : cat de mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Tudose s-a nascut in orasul Los Santos, avea o viata normala si linistita. El era unul din consilierii primarului, tatal lui era camionangiu, iar mama sa lucra la casino-ul Starfish din Las Ventures. Viata linistita a lui Tudose avea sa se schimbe ca fara accesta sa banuiasca nimic. Intr-o zi normala cand Tudose era la servicu primeste un telefon de la un mebru al gang-ului Da Nang Boys in care a fost anuntat ca mama sa este ostatica lor pe motivul ca i-a spionat cand faceau un schimb de marfa cu alt gang in spatele casinoului. Socat de cele auzite, Tudose a sunat imediat la tatal sau sa ii spuna vestile despre mama lui, dar atunci a aflat ca aia nu era singura veste rea din ziua accea, tatal lui era la puscarie pentru cauzarea mortii a unui om intr-un accident rutier. Disperat, Tudose a sunat imediat la gangsteri pentru a le oferi ceva in schimb la mama sa. Singurul lucru care il doreau ei era ca el sa se alature lor si desigur fara sa mai stea pa ganduri Tudose si-a si dat demisia si li s-a alaturat lor. Gangsterii au promis ca in cateva zile o sa le dea drumul la amandoi pt ca doar aveau nevoie de putin ajutor la un transport ilegal. Au trecut 2 saptamani si a venit randul sa le dea drumul acasa. Ei au fost dusi la marginea orasului Los Santos si eliberati, nu au apucat mult sa se indeparteze de masina si gangsterii au inceput in foc de arme asupra lor. Mama sa a murit , iar el a supravetuit printr-o minune. Pe patul de spital Tudose a primit noi vesti rele din puscarie: tatal lui a fost omorat in celula de un gangster al DNB-uli care a fost inchis pe viata. Iesindusi din minti acesta a fugit din spital, a luat o masina si s-a dus la baza DNB-ului pentru a se razbuna desi era constient ca nu avea nici o sansa, el contra o gramada de gangsteri inarmati. Spre binele lui baza era parasita. Imediat a si inceput cautarile ca sa afle unde au disparut cei de la DNB si pt a se razbuna pe ei pt cele facute mamei si tatalui sau. Nereusind sa is dea seama accesta si-a depus CV-ul la Biroul Federal de Investigatii pentru a putea sa ii gaseasca cu ajutorul lor.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Huruba Tudor

• Varsta reala : 13

• De cat timp joci pe Linkmania : in jur de o luna

• In ce interval activati : L-V : 18:00-24:00 S-D : cam tot timpul...

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: prietenos, ma dedic jocului foarte mult si am sa incerc sa fac totul cat de bine pot.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname in joc :GoTeK

• Level-ul caracterului dumneavoastra :13

• Alte nick-uri pe care le-ati avut :-

• Factiune curenta :-

• Factiuni precedente :DNB,NG,UST

• Link catre demisie / motivul pentru care ati fost demis : Aici

• Link catre cerere de anulare a crimelor comise:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune(si care este factiunea):1

• Poza cu /stats :http://imageshack.us/photo/my-images/163/samp167x.png/

• Poza cu /licenses :http://imageshack.us/photo/my-images/845/samp168a.png/

• Cu ce se ocupa factiunea Biroul Federal de Investigatii :W3-W6,Stoparea traficului de droguri

• De ce doriti sa intrati in Biroul Federal de Investigatii:Sa fiu de partea legii+Este una din cele mai organizate factiuni.

• Cat timp aveti de gand sa petreceti in cadrul factiunii Biroul Federal de Investigatii :Foarte mult

• Biografie a caracterului ( minim 100 de cuvinte ) : Gotek s-a nascul in orasul San Fiero.Era un baiat simplu cu o familie iubitoare si modesta financiar.Tatal lui era camionagiu iar mama sa era secretara la o televiziune.Intr-o zi de iarna tatal lui Gotek i-a venit o idee , sa se mute in Los Santos alaturi de fratii lui.Familia lui era de acord asa ca peste putin timp se muta in Los Santos.Familia lui gaseste o casa pe unde frecventa gangul Ballas.Intr-o dimineata de luni Gotek se duce la un interviu la un post de radio.In timp ce Gotek era plecat familia lui era amenintata de 2 membri ballas cu o taxa de protectie asa cum platea toata lumea din zona lor.Familia lui a refuzat si le-a spus ca asa ceva este absurd.Spre seara Gotek se intrepta spre casa.Fericit ca luase jobul a vrut sa se bucure alaturi de parintii lui.Intra in casa cand el isi vede parintii decedati alaturi de un logo ciudat pe perete.In momentul acela si-a dat seama ca parintii lui au fost ucisi de un gang din apropiere.In cautarea razbunarii el aplica la Da Nang Boy's.Dupa iesirea din factiune el alage ust unde petrece o periada foarte frumoasa din viata lui.Vazand ca FBI recruteaza el isi incearca norocul a treia oara dupa 2 incercari nereusite.Acuma asteapta decizia liderului Maryus.

Informatii din viata reala :

• Nume/prenume real : Ionut

• Varsta reala : 18

• De cat timp joci pe Linkmania : 3 luni

• In ce interval activati : Cand am timp

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt de incredere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...