Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

-Nickname : HaWeN

- Factiuni precedente:

- Job curent: Car Jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Mereu am vrut sa intru in Ballas si cand am aplicat ultima oara s-a inchis serverul

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Batai, trafic de droguri si de arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati:15:00-23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) Aici

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :HaWeN s-a nascut in Los Santos intre cartierele Ballas si Groove Street ,el provenea dintr-o familie saraca.La 17 ani el facea trafic de droguri si arme impreuna cu fratele lui mai mare InCubus pentru a aduce bani in casa.Urmau sa faca un transport de arme in valoare de 10.000.000 $ din Las Venturas in Los Santos pentru cei din Grove Street. Punctul de intalnire era plaja din LS . HaWeN si InCubus au adus camionul cu arme urmand sa primeasca si suma de bani . Cei din Grove nu au planuit sa nu ii plateasca pe cei doi frati ci sa ii omoare . Au inceput sa deschida focul iar fratele lui HaWeN la fel ,dar degeaba , cei din Grove erau numeric mai multi. InCubus cade in schimbul de focuri.HaWeN a reusit sa scape fugind cu o masina pana la baza celor din Ballas . Acolo se intalneste cu liderul lor si ii cere acestuia permisiunea de a se alatura gangului cu speranta ca intr-o zi o sa se razbune pe cei din Grove Street .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Neagu Cristian

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: Cypsa

- Factiuni precedente: -

- Job curent: -

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la distrugerea inamicului.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa, Respectul in grup.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: -

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/204/samp012ugt.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Cypsa, aceasta porecla vine de de la skill-ul lui, ametirea adversarului provocandui iluzii. Acest baiat a fost batut de soarta, alungat in lume fara nici un ban. Fiind batut in fiecare zi de baietii din cartierul lui, s-a gandit la o modalitate de a se apara, construindu-si propriul stil de lupta, acela de a-i provoca inamicului iluzii, ameteli. Dupa multe zile petrecute in spatele blocului cu 2 din prietenii lui, dupa o perioada de aproximativ 5 ani, a reusit insfarsit sa-si duca creeatia la capat si sa o puna in functiune. Cypsa nu a mai fost un simplu pusti care lua bataie in fiecare zi, ci a devenit unul din gangsterii inamici celor care locuiau in cartier.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ciprian

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:

- Job curent: Car Jacker

- Level: 3

- Sex(masculin/feminin) : masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: este o factiune unita si este foare de treaba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa, Respectul in grup.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): 24mz429.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : .Pinkkyy. s-a nascut in orasul Los Santos. Traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. .Pinkkyy. avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. .Pinkkyy. a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, .Pinkkyy. a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 4 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor moses. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. .Pinkkyy. era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment .Pinkkyy. si-a depus CV-ul catre factiunea Ballas si asteapta raspunul liderului daca va fi acceptat sau nu

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Razva-Sebastian

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:-/-

- Job curent:CarJacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:vreau sa intru in ballas pentru a ajuta factiunea

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: bataie in mijlocul strazii, furturi droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)-

- Intervalul orar in care jucati:in weekend

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)http://imageshack.us/photo/my-images/146/samp115ma.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Intr-o calduroasa zi de vara , in luna Iunie in populatul oras Los Santos s-a nascut k0sty . El avea niste parinti , nici bogati , dar nici saraci . Ei au incercat sa ii ofere toate conditiile bune de trai , si sa ii ofere hrana de zi cu zi si un acoperis deasupra capului . Timpul trecuse , k0sty era destul de matur pentru a lua o hotarare . S-a hotarat sa munceasca si el , sa nu fie intretinut total de parintii sai care acum erau batrani si nu mai puteau munci . Pentru inceput s-a facut arms dealer , a facut ceva banuti din vinderea materialelor si a armelor , dar peste un timp nu ii mai mergeau vanzarile . Jucatorii cumparau de la cei care aduceau marfa mult si o vindeau la pret mai mic. Dupa un timp a intrat intr-o firma de Taxi , a stat si acolo un timp , a facut destui banuti pentru a ii ajuta pe parintii lui cu bani , si pentru a se intretine pe el insusi , dar aceea firma a dat faliment dupa cateva saptamani de la angajarea lui . S-a hotarat sa intre intr-un gang de cartier numit Da Nang Boys , dar nu s-a inteles bine cu membrii asa ca a iesit . A stat un timp degeaba si a cheltuit banii pe cumparaturi , mancare etc... S-a gandit sa intre in medici , deoarece cunostea cateva lucruri legate de medicina , dar nu a durat mult si nu ia convenit salariu . Intr-o seara venind din oras , in inersectie ia observat pe parintii sai ce se intorceau de la plimbare . Cand sa treaca pe trecere , ii vede pe parintii lui cum sunt izbiti de o masina . A incercat sa le ofere ajutorul , deoarece cunoastea medicina , dar a fost in zadar . Parintii lui murisera pe loc deoarece erau si batrani . S-a gandit sa aplice pentru Police departament , si a si intrat , in speranta ca il va gasi pe soferul care ia omorat pe parintii lui si il va pedepsi . A stat in Pd un timp dar s-a gandit sa intre in renumitul si puternicul gang Ballas deoarece a vazut ca sunt respectati si sunt cu totii o echipa . El spera sa fie acceptat .

Respect la toata lumea

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Costin Banioti

- Varsta:21

- Orasul in care locuiti:Constanta

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest Pufuletz.samp

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:-

- Job curent:car jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:imi place foarte mult ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:trafic de droguri,waruri,sa-ti faci prieteni

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)nu am primit

- Intervalul orar in care jucati:15-20

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) kbxmwwilplmtb3y3xjzf.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ma numesc Pufuletz si m-am nascut in Los Santos.Vin dintr-o familie saraca,si nu am avut prieteni.Mi-am cautat un job si am gasit jobul car jacker..Ma tot straduiam pana cand am strans 20.000$.Ma bucuram sa am banii acestia.Odata am vazut un om in haine mov.M-am gandit cine este el..Si am cautat peste tot informatii..Am aflat de la cineva ca ei sunt familia Ballas..Gangul cel mai bun din Los Santos..Ma bucuram sa aflu si m-am gandit sa caut un membru.Si dintruna am vazut o bataie intre Ballas si Grove..Stilul lor,si respectul pe care il au intre ei mi-a placut atat de mult incat am facut un CV la ei.Si viata imi continua...

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Nemet Szilard

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Targu-Mures

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest GTR ONYX

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Car jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este cea mai respectata factiune(parerea mea)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:war-uri,trafic de droguri,rapiri orice este ilegal

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)-

- Intervalul orar in care jucati:depinde de zi,dupa ora 14 mreu

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) sa_mp_000.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :GTR avea un fratior 4 ani,singurul lucru drag ramas pe lume pt el dupa ce tatal si mama au murit

in accident de masina.Facea tot posibilul ca sa-i faca pofetele uneori chiar cersind ca sa-si intretina fratiorul la scoala,pana

cand intr-o zi un gangster imbracat in verde vindea droguri la o scoala de copii spunandu-le ca "daca luati asta gloantele vor

ricosa din voi".Fratele cel mic a lui GTR a luat crezand ca face ce este mai bine pentru ei doi.Gangsterul l-a pcalit si i-a dat

o supradoza fiind prea mult pt el.GTR a ajuns cat a putut de repede la spital dar deja era prea tarziu pt ca fratiorul lui murise

A jurat sa se razbune cu orice pret pe cei care i-a facut asta.Vazandu-i tristetea din ochi,liderul Ballas il ajuta pe GTR

intinzandu-i o mana de ajutor si supunandu-l la teste.GTR asteapta raspunsul sa vada daca va fi primit in familia Ballas

si cu ajutorul lor sa-si indeplineasca dorinta si aceea sa-si razbune fratele

- Nume si prenume:Ghindaru Ionut

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Alexandria

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nickname : HaWeN

- Factiuni precedente:

- Job curent: Car Jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Mereu am vrut sa intru in Ballas si cand am aplicat ultima oara s-a inchis serverul

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Batai, trafic de droguri si de arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati:15:00-23:00 si in weekend pana la 2:00 seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http:// img803.****.us/img803/3782/lvl2.png (sterge spatiul dintre "://" si "img803" nu merge sa pun linkuri)

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :HaWeN s-a nascut in Los Santos intre cartierele Ballas si Groove Street ,el provenea dintr-o familie saraca.La 17 ani el facea trafic de droguri si arme impreuna cu fratele lui mai mare InCubus pentru a aduce bani in casa.Urmau sa faca un transport de arme in valoare de 10.000.000 $ din Las Venturas in Los Santos pentru cei din Grove Street. Punctul de intalnire era plaja din LS . HaWeN si InCubus au adus camionul cu arme urmand sa primeasca si suma de bani . Cei din Grove nu au planuit sa nu ii plateasca pe cei doi frati ci sa ii omoare . Au inceput sa deschida focul iar fratele lui HaWeN la fel ,dar degeaba , cei din Grove erau numeric mai multi. InCubus cade in schimbul de focuri.HaWeN a reusit sa scape fugind cu o masina pana la baza celor din Ballas . Acolo se intalneste cu liderul lor si ii cere acestuia permisiunea de a se alatura gangului cu speranta ca intr-o zi o sa se razbune pe cei din Grove Street .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Neagu Cristian

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:SFR

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin) : masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: :In primul rand pentru ca este un gang puternic,cu renume , unit si pentru ca imi place mult.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa,

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -none

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/854/samp010b.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - SpRyTe s-a nascut intr-o familie saraca din cartierul Idlewood, Los Santos. El locuia cu parintii si fratele sau mai mare intr-o locuinta modesta si inchiriata din acest cartier. El a avut o copilarie mai grea, deoarece la varsta de 9 ani parintii i-au murit intr-un accident de masina si a ramas in grija fratelui sau mai mare care se ocupa mai mult cu traficul de droguri si cu prostituatele si avea grija prea putin de SpRyTe. Acolo, in cartierul Idlewood care era controlat de puternicul gang Ballas, SpRyTe isi facu mai multi prieteni, dintre care unul era chiar un gangster autentic. Cu toate astea, la varsta de 19 ani, hotarat sa castige un ban cinstit, SpRyTe isi depune CV-ul la Taxi Company din Los Santos unde este acceptat cu succes, Dupa cateva luni de munca obositoare ca taximetrist, da la medicina si peste 4 ani devine cu succes medic la spitalul din Los Santos. Furios ca cei din Ballas le luasera casa din cauza unor datorii neplatite, SpRyTe isi da demisia din Medics si timp de cateva luni se antreneaza cu fratele sau pe Chiliad urmand ca dupa asta sa se alature celor din Da Nang Boys. Dupa vreo luna, dandu-si seama ca a facut o greseala mare, SpRyTe se duce in San Fierro Rifa unde invata cu adevarat ce e viata de gangster. Dupa un timp, scarbit de mizeriile acestui stil de viata, trece prin Academia de Politie si dupa scurt timp devine ofiter la Police Department din Los Santos. Cu multa truda reusi sa-si cumpere o casa noua tot pe langa cartierul Idlewood. Intr-o zi, intorcandu-se acasa, auzi multe impuscaturi si gasi casa in flacari. O masina plina cu DNB trecu prin spatele casei si in ea era si fratele sau. A fost ca un soc pentru SpRyTe mai ales cand isi gasi iubita intr-o balta de sange in mijlocul casei. Dandu-si imediat demisia din PD, hotari sa se alatura celor din Ballas si sa lase trecutul la o parte pentru a se razbuna pe cei din DNB si mai ales pe fratele sau pentru suferintele pe care i le-au adus.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vasile-Cristian

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: TG Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Pufuletz - acceptat pentru teste

GTR - acceptat pentru teste

HaWeN - respins

SpRyTe - acceptat pentru teste

Testele le dati duminica seara sau luni , deoarece plec din tara maine dimineata !!!

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin) : masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: : Un gang renumit :)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa,

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -none

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/m/824/7803/samp002ya.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Intr-o zi de iarna la spitalul din LS a venit pe lume un nou copil intr`o familie cu stare sociala medie , oameni cultivati dar fara noroc in viata. In decursul aniilor parintii au incercat sa dea o educatie cat mai buna , dar la varsta de 17 ani accesta a fugit dea acasa dupa o problema la scoala . Parintii disperati au incearcat sa il caute dar in zadar , accesta si`a gasit o noua familie , o gasca de pe strada care l`au luat sub aripa lor protectoare , accestia se intitulau Ballas,

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Nicolae - Marin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bistrita(Beclean)

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin) : masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: : Imi place factiunea pentru ca are membrii uniti si maturi.

Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa,

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) - Nu am antecedente.

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp

- Poza cu stats

- Biografie

InCubus s-a nascut in San Fierro.

Traia intr-o familie dezbinata , maicasa era plecata in Las Venturas iar tatal sau era dependent de alcool. InCubus se ocupa cu trafic de droguri si arme , de unde reusea sa isi adune bani pentru a pleca din familia lui.

La 18 ani a reusit sa isi cumpere o casa intr-un cartier din Los Santos . Acolo s-a indragostit de o fata cu care urma sa isi intemeieze o familie . I-a promis acesteia ca va renunta la traficul de droguri imediat dupa ce va incheia ultimul transport ( cel mai mare de pana atunci) in valoare de 35 000 $ .

Ultimul transport s-a incheiat iar InCubus avea sa fie un om bogat cu o familie fericita.

Intr-o seara cand InCubus era plecat cei din Grove Street i-au spart casa , i-au furat banii si i-au rapit iubita. Afland asta InCubus a vrut sa isi recupereze iubita si banii furati si a plecat spre cartierul celor din Grove Street.A intrat in casa lor iar acolo era doar iubita lui care era impuscata in cap. A vrut sa se razbune pe toti cei din Grove Street .

A auzit de un gang , Ballas , care avea aceleasi planuri ca si el , sa distruga Grove Street si sa ajunga cei mai mari traficanti de droguri si arme.

- Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Bara Bucur

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Sibiu

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nickname : Krat0s

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: stiu cum e in ballas de aceea fac si cerere.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: In general cu trafic de droguri si arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu am avut-

- Intervalul orar in care jucati: 8 ore pe zi.. depinde cum sunt liber.

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp000sg.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Krat0s sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa ma alatur gangului Balas.

- Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alin

- Varsta: 20

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Factiuni precedente:-

- Job curent: car jacker

- Level:3

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang foarte puternic si respectat

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Kill-uri ,war .. afaceri ilegale..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati:6-8 (luni-vineri) 8-9 weekend

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/35/samp004ck.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : Andrey10 s-a nascut in suburbia orasului Los Santos. Acea zii a fost cea mai trista pentru el deoarece mama lui a fost injunghiata direct in inima . Inca de mic copil vrea sa se razbune pe cei care i-au ucis mama , zilnic el mergea acasa pentru nevoia de asi ajuta tatal , acolo el a vazut o parte din membri Ballas si a fost din ce in ce mai interesat de ei. A inceput sa se imprieteneasca cu cei din Ballas , a invatat sa tina o arma in mana inca de la o varsta frageda , iar dupa cativa ani a murit si tatal sau inecat in marea de langa LS cand era intr-o misiune pt asi intretine baiatul. A plecat sa afle din ce cauza vasul sa rasturnat , nu a avut nici o sansa. S-a angajat car jacker pt a isi face mai multe relatii ,dar nu a putut gasi nimic . Atunci a vazut ca , cautarile lui sunt in zadar . Acum lucreaza ca car jacker castigandu-si niste bani , dar vrea din nou sa aiba si el o familie si o echipa cu care poate sa impartaseasca toate secretele .

"

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Sopalca Andrei

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Alexandria

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:-

- Job curent: CarJacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Doresc sa pot juca in echipa !

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu raiduri, bani si nu in ultimul rand cu ajutorul coechipierilor.

- Antecedente: Nu exista!

- Intervalul orar in care jucati:In timpul saptamanii intre orele 16:00-22:00, iar in timpul weekendului ceva mai mult!

- Poza cu stats : http: //****.us/photo/my-images/198/samp000dk.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : In mai 2011 s-a nascut Tudo, mezinul familiei. Desi a fost un elev model, Tudo a fost recrutat in mafie si a inceput sa faca lucruri ilegale. A creat foarte multe probleme familiei, insa acestia au gasit tot timpul puterea de a-l ierta. Intr-o zi, Tudo a fost arestat si a fost inchis pentru un an. El si-a dat seama ca face rau familiei, iar dupa un an a decis sa isi dea demisia din mafie. Insa Tudo a facut un juramant inainte de a intra in mafie si de aceea a trebuit sa fie taxat. Intr-o zi cand a ajuns acasa, Tudo si-a gasit familia ucisa cu sange rece de catre capii mafiei. Tudo s-a imprietenit cu cei din gangul Ballas care i-au promis sa il ajute sa isi razbune familia.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Tudose Andrei

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Tirgu Neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest FLO594

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este o factiune serioasa

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu razboaiele stradale si traficul de arme si droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: dimineata: 9-11 si seara: 22-24

- Poza cu stats : /stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Flo594 s-a nascut in bine-cunoscutul oras Los Santos intr-o familie de oameni simplii.El a fost crescut cu greu de parintii sai,pana la varsta de 14 ani.Dupa decesul unuia dintre parinti a fost nevoit sa mearga si el la munca,sa castige un banut pentru a supravietui.L-a inceput s-a descurcat cat de cat cu pescuitul din care facea bani doar pentru traiul de pe o zi pe alta.La 18 ani a gasit un job,ilegal cei drept,cel de hot de masini.El trebuia sa fure masinile altora si sa le duca intr-un loc pentru a le vinde.Cu aceasta ocazie Flo594 si-a facut prieteni noi de la care a auzit de faimosul gang Ballas.Acesta isi doreste in acest moment sa i se alature lui moses si celorlalti membrii ai gang-ului.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: T. Florin

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest ShAdOw26

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:-

- Job curent:CarJacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:sa ajut factiunea sa fie cea mai tare de pe servers si sa tinem toti rivalii la distanta si sai puneam la punct.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:arme, dueluri , waruri!

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati:oricand

- Poza cu stats : /stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ma numesc The_Shadow, m-am nascut in Los Santos si sunt orfan.Muncescdin greu pentru a castiga ceva bani ca sa pot sa ma intretin. II mai ajut si pe altii daca imi cer ajutorul ca sunt sigur ca si eu cand voi avea nevoie de ajutor ma vor ajuta si ei. Am 17 ani trag bine cu deagle si imi place sa am multi prieteni!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Banfi Bogdan

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Oradea

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest comeHere

- Factiuni precedente: Inainte de wipe , The Mafia

- Job curent: CarJacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi plac warurile si vreau ca ballas sa devina cel mai puternic gang

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Droguri , Arme , chestii ilegale

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Warn , insulte (dar nu se va mai intampla)

- Intervalul orar in care jucati: de la 14 pana pe la 22-23 dar nu non-stop

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : 5308ox.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Eram o data pe Front in orasul Los Santos , am scapat de instructie si-acum sper sa am mai mult timp sunt intr-un tren militar ce ne duce spre LV lent momentan dinspre orizont aud doar sunete de bombardament o sa participam la eliberearea orasului, nu cred ca va dura mult suntem toti entuziasmati, eu unul parca simt ca o sa-i ingropam in pamant va transmit cu drag toate cele bune, in fiecare gara am fost intampinati in urale de multa lume gazeta locala scrie ca suntem pregatiti bine

te rog sa ma crezi c-ai fi fost tare mandra de mine

sunt un norocos soldat in regimentul de infanterie

razboiul nu-i atat de dur, veteranul ala nebun nu incerca decat sa ne sperie maine ajungem la linia de front, noi ii spunem "ziua cea mare" am facut o poza in uniforma mea, o s-o primesti luna viitoare ard de nerabdare sa-l snopesc pe MrDexter cu patul pustii mele am inteles ca sunt slabiti si au destule probleme stiu ca suntem de partea raului si avem sorti de izbanda am invatat in cazarma ca avem o putere crunta, a noastra armata e neinfranta!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Eduard Catalin

- Varsta:21

- Orasul in care locuiti:Baia Mare

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:-

- Job curent:CarJacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:sa ajut

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:arme, mats,drugs , waruri!

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati:dimineata,si seara oleak

- Poza cu stats : /stats nu merge..

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Robyca s-a nascut in Orasul Lv,De mic copil nu a fost dorit fiind adus pe lume dintr-o greseala.Parintii nu l-au dorit nici o data.Parintii era niste betivi.alcoolisti:)).A fost dat la orfelinat la varsta de 10 ani, A stata acolo cam 4-5 ani,cand la varsa de 15 ani a fugit din orfelinat.S-a apucat de prostii,vindea masini.consuma droguri,+mai lucra pentru o banda de mafioti!La varsta de 21 ani s-a reunit cu familia sa,Acestia erau in Orasul VASLUI.Dupa 1 an se intelegea ft bine cu parintii,ii iubea forte mult!Insa intr-o zi Robyca cand a venit acasa,sia gasit parintii morti. Acestia fusese omorati de niste mafioti Triadele! Sa hotarat sa intre in Balas sa-si razbuna parintii.afland ca si balas dorest a scarpina Triads:)

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Munteanu Robert

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:VAslui

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: CloHard

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la distrugerea inamicului.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa, Respectul in grup.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 16-23

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): Nu merge zice ca contine chestii ce nu accepta forumul. Se poate verifica in game.

CloHard s-a nascut in orasul Los Santos. El traia impreuna cu familia lui, aproape de locul unde gangul Ballas statea. Familia lui CloHard nu era una prea bogata, asa ca s-a hotarat sa ajute si el familia. A inceput sa fure masini si sa faca afaceri cu cei din Ballas, pana cand niste oameni imbracati in verde au asaltat casa lui CloHard si i-au omorat tatal. Acum CloHard doreste sa se razbune si vrea sa intre in gangul ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Darius

- Varsta: 15 ani

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nickname: Hype_Boy

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la consolidarea factiunii.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme, kills.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: in timpu scolii 15-22, in weekend aproape la orice ora

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/f/192/samp238s.png/

Hype_boy s`a nascut in Los Santos. La inceput a incercat sa fie cuminte si sa studieze. Dar totul parea prea greu si inutil. Ii placeau peripetiile, rap, hip hop, asa ca mai bine sa devina un gangster. Parintii lui au incercat sa ii explice ca nu`i bine, dar degeaba, in cele din urma, acestia au plecat din oras, de teama sa nu fie agresati de propriul lor baiat. Un timp a umblat sa vada familiile grove si ballas cum traiesc. -Ballas, zise el, pare o familie unita.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Moraru Ionut

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Targoviste

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest Cr1stal

- Nickname: Cr1stal

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la consolidarea factiunii.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme, kills.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 18-23 in cursul saptamanii si in weekend aproape la orice ora

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/194/samp005pvj.png/

Cr1stal sa nascut in Los Santos. La inceput a incercat sa fie cuminte si sa studieze. Dar totul parea prea greu si inutil. Ii placeau peripetiile, rap, hip hop, asa ca mai bine sa devina un gangster. Parintii lui au incercat sa ii explice ca nu`i bine, dar degeaba, in cele din urma, acestia au plecat din oras, de teama sa nu fie agresati de propriul lor baiat. Un timp a umblat sa vada familiile grove si ballas cum traiesc. -Ballas, zise el, pare o familie unita.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Achim Alexandru

- Varsta: 14 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Edited by Cr1stal
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...