Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick : Stixu

- Factiuni precedente: Civil

- Job curent: Car jacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: As vrea sa ajut gangul sa fie cel mai bun de pe server , si sa castigam orice war impotriva celor din Grove Street

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme si droguri si multe altele

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nimic

- Intervalul orar in care jucati: 12-17 , 23-01

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/42/samp036vs.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) : - Stixu s-a nascut undeva la periferia orasului Los Santos unde traia alaturi de familia sa .Ei aveau o casa mare , cu piscina , casuta in copac , un mini-teren de fotbal si tot ceea ce le trebuiau la copii sa fie fericiti .Tatal lui Stixu era un impatimit al masinilor.Avand aceasta manie el si-a cumparat o masina sport , iar ,intr-o seara, a pariat casa si familia lui la o liniuta .A pierdut controlul masinii , iar aceasta izbindu-se violent de un parapet s-a facut bucati. In urma acestui accidend niste gangsteri periculosi din Grove Street i-au daramat casa omorandu-i pe cei doi soti ,iar pe Stixu l-au impsucat in burta lasandu-l sa sangereze pana la moarte , insa nu i-a fost sosit clipa iar un vecin l-a gasit si l-a dus la spital,unde a fost operat.Dupa 14 zile,Stixu s-a trezit si a vazut ca inca traieste.Acum si el doreste sa se razbune pe cei din Grove Street pentru ce le-a facut parintilor lui .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Cosmin

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Botosani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: ---

- Job curent: CarJacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca imi place viata de gangster.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Batai de strada, Trafic cu arme, Droguri.

- Antecedente: ---

- Intervalul orar in care jucati: 14:00-23:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/190/samp095h.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

"Se7eN s-a nascut intr-o familie saraca si numeroasa din Los Santos. Nu a avut bani si din cauza asta s-a apucat de un "sport extrem" pe care il practica si acum, Hot de masini. Din acest job el si-a adunat toti banii cu care a putut sa duca o viata normala. Visul lui este sa intre intr-un gang. Ii plac foarte mult bataile de strada si de aceea el isi doreste foarte mult sa intre in Ballas. Este un om cu potential care daca isi propune ceva, mai mult ca sigur face."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: S. Claudiu

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Factiuni precedente:-

- Job curent:Car Jacker

- Level:6

- Semasculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:e factiunea in care mi'am dorit sa intru de cand am inceput sa joc.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:war/cauta aliati si playeri noi care sa intre in Balas.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:12-3

-Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/838/12363928.jpg/

-Biografie(minim 100 de cuvinte)

Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza ei au trebuit sa se ocupe cu job-uri ilegale precum vanzatori de droguri si arme pt a castiga bani suficienti ca sa putem supravietui. Intr-o seara, pe o alee necirculata, parintii mei incercau sa negocieze cu cei din Grove care doreau sa cumpere droguri de la acestia la un pret mai redus.Parintii mei nu au vrut sa scada din pret si atunci cei din Grove au inceput sa traga in ei, le-au luat drogurile si banii care'i mai aveau si s-au facut nevazuti. Odata ce am aflat aceste lucruri mi-am jurat ca ii voi razbuna pe parintii mei si ma voi asigura ca nici macar un membru Grove nu va ramane in picioare.Am aflat ca cei din Ballas sunt rivalii lor de moarte asa ca apelez la voi. "

Informatii din viata reala:

- Nume si prenumeotis Catalin

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:radea

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Car Jacker

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:e factiunea in care mi'am dorit sa intru de cand am inceput sa joc.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:war/cauta aliati si playeri noi care sa intre in Ballas.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:12-3 , 7-12

- Poza cu stats : http://imageshack.us/f/42/16378642.jpg/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

"Ma numesc Tod si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza ei au trebuit sa se ocupe cu job-uri ilegale precum vanzatori de droguri si arme pt a castiga bani suficienti ca sa putem supravietui. Intr-o seara, pe o alee necirculata, parintii mei incercau sa negocieze cu cei din Grove care doreau sa cumpere droguri de la acestia la un pret mai redus.Parintii mei nu au vrut sa scada din pret si atunci cei din Grove au inceput sa traga in ei, le-au luat drogurile si banii care'i mai aveau si s-au facut nevazuti. Odata ce am aflat aceste lucruri mi-am jurat ca ii voi razbuna pe parintii mei si ma voi asigura ca nici macar un membru Grove nu va ramane in picioare.Am aflat ca cei din Ballas sunt rivalii lor de moarte asa ca apelez la voi. "

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Botis Catalin

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:Oradea

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick:Player[RO[

- Factiuni precedente:Nu am

- Job curent:CAR JACKER

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:mi-am dorit foarte mult

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu droguri/batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)nu

- Intervalul orar in care jucati:cam toata ziua

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)http://imageshack.us/photo/my-images/189/statsssssss.jpg/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Player s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca din aceasta cauza ei au trebuie sa se ocupe cu vinderea de droguri/arme pentru a strange bani suficienti.Intr-o noapte tatal meu sa intalnit cu cei din grove ca sa le vinda arme si droguri dupa aceea grove i-au intins o capcana si l-au omorat cu cutitul.Eu am aflat de la stiri ca tatal meu fusese omorat de grove si ma voi razbuna pe cei din grove.Cineva mia zis ca ce-i din ballas sunt cei mai mari dusmani alui grove si player ro ar vrea sa se alature lor sa ii omoare pe cei din grove pentru ce au facut tatalui meu

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: PD/Hitman

- Job curent: CJ

- Level: 8 (rp de 11)

- Sex(masculin/feminin): m

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Ne place ballas.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de toate

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 - 02:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://img109.imageshack.us/img109/9266/samp135u.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : M-am nascut la munte, pe langa muntele chiliad, intr-o vila de milioane. De mic copil am fost rasfatat, avand toate placerile la mansarda. Avand in vedere ca ballas este o factiune care mie imi place, apelez la moses pentru a face parte din acest gang. De mic copil am avut stofa de gangster, mai mic si mai incordat, de toata lumea votat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ratiu Cristian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: AR

- Sex (masculin/feminin): m

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:Nu am

- Job curent:Car jacker

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:mi-am dorit foarte mult

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:batai de stradara droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)nu

- Intervalul orar in care jucati:cam toata ziua

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)http://imageshack.us/photo/my-images/189/statsssssss.jpg/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Player s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca din aceasta cauza ei au trebuie sa se ocupe cu vinderea de droguri/arme pentru a strange bani suficienti.Intr-o noapte tatal meu sa intalnit cu cei din grove ca sa le vinda arme si droguri dupa aceea grove i-au intins o capcana si l-au omorat cu cutitul.Eu am aflat de la stiri ca tatal meu fusese omorat de grove si ma voi razbuna pe cei din grove.Cineva mia zis ca ce-i din ballas sunt cei mai mari dusmani alui grove si player ro ar vrea sa se alature lor sa ii omoare pe cei din grove pentru ce au facut tatalui meu

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Petrache Andrey

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Ploiesti

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: Ballas

- Job curent: Comerciant de Arme ( cu 2k mats )

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca imi place foarte mult acest Gang.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme, droguri respectiv bataile de strada cu rivalii.

- Antecedente: Warn pentru /q

- Intervalul orar in care jucati: 10-19

- Poza cu stats: http://img171.imageshack.us/img171/1544/samp006id.png

- Biografie: k3nw00d_kri5ty este un cetatean in vestitul oras Los Santos. El isi castiga existenta prin job-ul de mecanic auto, muncea din greu ca sa isi castige painea, deoarece la varsta de 17 ani si jumatate a fost abandonat de parintii sai. La varsta de 18 ani, intr-o zi cu soare se plimba cu o bicicleta bmx in GlenPark unde vazuse un gangster (The Ballas) pe moarte, care era unchiul sau, chema-se o ambulanta dar pe drum catre spital murise pentru ca a pierdut foarte mult sange. k3nw00d_kri5ty razbunandu-se a intrat in tot acea grupare de gangster unde era si unchiul sau pentru a se razbuna impreuna cu alianta cu The Mafia si San Fierro Rifa care a fost acceptat cu bratele deschise de catre liderul mosess. Ei isi folosesc ca arme 'rozetele' si 'cocktail-ul molotov', la sfarsit de saptamana The Ballas se duceau la un pic de distractie la furat de masini in orasul San Fierro la bazinul din Est unde se descarcau masini luxoase aduse din export dupa care le transporta cu tirul in orasul natal care le vanduse pe bani gheata.V-a urma.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Cristian ...

- Varsta: 18 ani

- Orasul in care locuiti: Satu Mare

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Car Jacker

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:e factiunea in care mi'am dorit sa intru de cand am inceput sa joc.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:war/cauta aliati si playeri noi care sa intre in Ballas.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:12-3 , 7-12

- Poza cu stats : http://img836.imageshack.us/img836/9084/samp022wo.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

"Ma numesc Tod si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza ei au trebuit sa se ocupe cu job-uri ilegale precum vanzatori de droguri si arme pt a castiga bani suficienti ca sa putem supravietui. Intr-o seara, pe o alee necirculata, parintii mei incercau sa negocieze cu cei din Grove care doreau sa cumpere droguri de la acestia la un pret mai redus.Parintii mei nu au vrut sa scada din pret si atunci cei din Grove au inceput sa traga in ei, le-au luat drogurile si banii care'i mai aveau si s-au facut nevazuti. Odata ce am aflat aceste lucruri mi-am jurat ca ii voi razbuna pe parintii mei si ma voi asigura ca nici macar un membru Grove nu va ramane in picioare.Am aflat ca cei din Ballas sunt rivalii lor de moarte asa ca apelez la voi. "

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Botis Catalin

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:Oradea

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Ballas,NG

- Job curent: car jacker

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca eu consider Ballas ca si familia mea aici am copilarit si aici vreau sa imbatranesc

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: waruri etc.

- Antecedente: nu

- Intervalul orar in care jucati: 10-19

- Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/13/samp052s.png/

- Biografie: RobyRap s-a nascut in frumosul oras Los Santos.De mic i-a plaacut sa repare diferite obiecte asa ca, cand a crescut s-a angajat ca si mecanic la o firma din oras.S-a imprietenit cu multi oameni.El si-a facut treaba foarte bine iar dupa cativa ani si-a dat demisia si s-a angajat ca si traficant de arme.A vandut multe arme si a facut si multi bani.Dupa cateva luni a inceput sa nu mai practice acest "job" si s-a angajat ca si consilier.Acolo si-a facut si mai multi prieteni, a ajutat foarte multi oameni si a facut multe eventuri.In timp ce se plimba prin oras, niste membri ai gangului Grove l-au atacat iar niste membri Ballas s-au luptat cu ei si l-au salvat.Dupa aceea Robyrap i-a urmarit pe cei din ballas incercand sa ii ajute cu ceva.In timp ce culoarea semaforului era rosu, 5 membri grove au atacat pe membrii ballas care erau doar 3.RobyRap s-a dat jos din masina si a inceput sa se lupte cu Grovii.Cand grovii au murit, un membru ballas i-a spus lui sa il contacteze pe liderul lor si sa intre si el in gang.Robyrap asa a si facut si s-a dus la liderul lor unde si-a depus CV-ul.Acum robyrap asteapta raspunsul lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Roby

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Drobeta Turnu Severin

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:Ballas,Smurd.

- Job curent:CJ

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Vreau sa ajut aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:droguri , arme si lupta pe strazi

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)n-am

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

http://imageshack.us/photo/my-images/143/samp204w.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : k0sty s-a nascut la o maternitate renumita din San Fierro. k0sty facea parte dintr-o familie modesta, cu venituri medii. La varsta de 14 ani, k0sty s-a mutat impreuna cu familia sa in orasul Los Santos, in cartierul dominat de cel mai puternic gang din acel oras, numit Ballas. k0sty s-a imprietenit repde cu diferite persoane, insa cel mai bun prieten al sau facea parte din gangul Grove. La varsta de 16 ani, k0sty s-a alaturat si el celor din Grove Street, insa a iesit dupa scurt timp deoarece, si-a dat seama ca a fost chemat in acel gang doar ca sa fie dat momeala la rivali si la politistii. In incercarea de a se razbuna, k0sty s-a alaturat slujbelor de partea legii, insa nu a putut rezista tentatie de a ucide. El a stat o vreme civil, dupa care s-a alaturat gangului Ballas, insa a trebuit sa stea ascuns pentru o vreme, deoarece era vanat de cei din Grove. Acum cand a iesit din "vizuina" k0sty doreste sa se alature iar celor din Ballas si sa domine Los Santos-ul.

Respect!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Costi banioti

- Varsta:21

- Orasul in care locuiti:Constanta

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: ----

- Job curent: Car Jacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Consider ca este cel mai bun gang la momentul actual.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: war-uri,arme...

- Antecedente: nu

- Intervalul orar in care jucati: 12:00-23:00

- Poza cu stats:

- Biografie: Balo s-a nascut in Los Santos intr-o familie mare alaturi de parintii sai si inca 3 frati .Intr-o zi cand era cu fratele sau la un meci de baschet era o lupta intre clanul Ballas si Grove in care casa lui Balo a fost incendiata si parintii lui si ceilalti doi frati au fost omorati in urma focurilor de arma. Balo a reusit sa scape dar era cu gandul la fratii si parintii lui impuscati.Timpul a trecut si Balo a ajuns mare,inca dorea sa isi razbune familia pentru ce le petrecute.Acum Balo doreste sa se alature Ballas pentru a ajuta echipa si pentru a omora toti dusmanii acestora.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Vali

- Varsta: 18 ani

- Orasul in care locuiti: Onesti,Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Alex_Cristea

- Factiuni precedente: -

- Job curent:Car Jacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: e foarte tare.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme, droguri respectiv bataile de strada cu rivalii.

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: 14:00 - 00:00

- Poza cu stats:http://s1.postimage.org/98fib0e8f/sa_mp_068.png

- Biografie (minim 100 de cuvinte): Alex_Cristea s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca. Din lipsa de bani nu a reusit sa isi termine scoala asa ca de la varsta de 14 ani el a muncit la magazinul 24/7; toata lumea il batjocorea,vazandu-l mai mic credeau ca este si mai slab.Peste 4 ani a reusit sa se faca mai cunoscut in cartier,dar tot nu era destul de puternic sa faca fata bandelor din oras.Asa ca dupa ce a fost mai atent la cum sta treaba cu bandele,cum se comporta ele,cu ce se ocupa,si care e printre cele mai tari,S-a hotarat sa vorbeasca cu liderul din Ballas.Acum asteapta sa vada care va fi verdictul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alex Cristea

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:medici

- Job curent:carjacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:imi place ballas am fost si inainte de wipe si as vrea sa revin :)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: furturi crime trafic de droguri batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ban...atitudine fata de admin...o greseala parerea mea

- Intervalul orar in care jucati: si dimineata si la pranz si seara depinde

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://img815.imageshack.us/img815/9427/samp016lg.png

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente:medici

- Job curent:carjacker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:imi place ballas am fost si inainte de wipe si as vrea sa revin :)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: furturi crime trafic de droguri batai de strada

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ban...atitudine fata de admin...o greseala parerea mea

- Intervalul orar in care jucati: si dimineata si la pranz si seara depinde

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://img815.imageshack.us/img815/9427/samp016lg.png

imi cer scuze dar imi retrag cererea....nu am bani sa cumpar arme constant(sa fiu arms dealer) iar in aceasta factiune daca nu ai arme..esti mancat cum s-ar spune...scuze pentru neplaceri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...