Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Guest HollywoodUnDead

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:

Distractie

Sa ajut membrii

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficurile de droguri, arme si masini, deathmach.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Mute (freechat pe newbye chat)

- Intervalul orar in care jucati: 5-7 ore zilnic (in vara non-stop)

- Poza cu stats : http://imageshack.us/m/7/5701/samp028ouo.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

"Intr-un mic orasel abandonat din Los Santos, erau o familie de saraci, erau chinuiti, toata lumea ii scuipa in ochi, si fiul, care trebuia sa suporte cel mai mult durerile, a jurat cu sange rece ca se va razbuna pe Los Santos, facand banii din droguri si prostitutie, revine in Los Santos, care la inceput ii este foarte greu, dar in timp, ajunge un renumit Gangstar, care a scapat de multe ori de politie, a reusit sa se ascunda, sa insele, iar acum, vrea sa ajute organizatia Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: H. George

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Piatra Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Ziceam si eu sa fiu mai original moses ;;)

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:

Factiunea de suflet , fun

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: DM

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 14-24

- Poza cu stats : http://img852.imageshack.us/img852/2664/samp321go.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

"Intr-o zi de iarna la spitalul din LS a venit pe lume un nou copil intr`o familie cu stare sociala medie , oameni cultivati dar fara noroc in viata. In decursul aniilor parintii au incercat sa dea o educatie cat mai buna , dar la varsta de 17 ani accesta a fugit dea acasa dupa o problema la scoala . Parintii disperati au incearcat sa il caute dar in zadar , accesta si`a gasit o noua familie , o gasca de pe strada care l`au luat sub aripa lor protectoare , accestia se intitulau Ballas . V-a urma :D

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihnea B.

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: Nu am fost intr-o factiune.

- Job curent: Job-ul meu curent este Car Jacker

- Level: Detin level 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Doresc sa ma alatur acestei factiuni de gang deoarece imi place sa imi traiesc viata de gangster si sa ajut factiunea.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Aceasta factiune se ocupa de Traficul de Materiale, arme si droguri.

- Antecedente: Nu am, si nici nu voi avea.

- Intervalul orar in care jucati: 4-6 ore pe zi

- Poza cu stats : http://imageshack.us/m/217/6090/samp001ke.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

"k3nw00d_kri5ty s-a nascut langa o mica ferma din partea de nord-vest a orasului Los Santos, el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 18 ani dupa care s-a mutat in orasul San Fierro aproape de gara. Lui k3nw00d_kri5ty ii place foarte mult munca in echipa de mic copil, sa ii ajute pe cei nevoiasi la bani si la locuinta. k3nw00d_kri5ty a invatat la varsta de 14 ani sa pescuiasca de la tatal sau, dupa care isi facuse bani din acestea, le vindea la super-market si hypermarket-uri. El il are ca prieten pe c0rl3one ( cel mai bun prieten ) cu care isi face afacerea din vanzarea pestiilor si a masinilor luxoase. Intr-o zi insorita s-a intalnit cu un membru Ballas intr-un parc asa numit 'Glen Park' cu care a stat de vorba aproape toata ziua. Acestia s-au imprietenit si ii ajuta sa in bataliile dintre cei 2 rivali, de asemenea vazuse ca castigase mereu Ballas , dupa care s-a pus pe ganduri sa depuna o cerere la acest Gang. A depus o cerere la acesta si acuma asteapta sa ii raspunda liderul moses cu mult drag."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: B. Cristian

- Varsta: 18 ani

- Orasul in care locuiti: Satu Mare

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: este o factiune serioasa.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu traficul de arme si droguri,razboaie stradale si vandalism.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu

- Intervalul orar in care jucati: 8-13;19-24

- Poza cu stats : click

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Stanley s-a nascut intr-o familie numeroasa,cu parinti saraci.Acesta nu a putut rezista in aceeasi casa cu alti 15 copiii ai familiei si s-a hotarat sa iti gaseasca ceva de munca.Dupa indelungi cautari acesta a gasit un job,car jacker-ul din care isi poate castiga existenta de pe o zi pe alta.Stanley s-a hotarat sa devina un baietas de cartier si sa intre in celebrul gang Ballas,condus de leader-ul moses.Daca v-a fi acceptat,Stanley v-a incerca sa se impuna si sa demonstreze ca merita sa fie in acest gang.Acum el asteapta raspunsul leader-ului Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: I. Adrian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: MrIlusion

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta la distrugerea inamicului.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri / arme , Jocul in echipa, Respectul in grup.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 8:00 - 13:00 , 20:00 - 24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/m/847/7443/samp000yfu.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

MrIlusion, aceasta porecla vine de de la skill-ul lui, ametirea adversarului provocandui iluzii. Acest baiat a fost batut de soarta, alungat in lume fara nici un ban. Fiind batut in fiecare zi de baietii din cartierul lui, s-a gandit la o modalitate de a se apara, construindu-si propriul stil de lupta, acela de a-i provoca inamicului iluzii, ameteli. Dupa multe zile petrecute in spatele blocului cu 2 din prietenii lui, dupa o perioada de aproximativ 5 ani, a reusit insfarsit sa-si duca creeatia la capat si sa o puna in functiune. MrIlusion nu a mai fost un simplu pusti care lua bataie in fiecare zi, ci a devenit unul din gangsterii inamici celor care locuiau in cartier.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Magda? Paul

- Varsta: 15 ani

- Orasul in care locuiti: Marghita

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Respect.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc :



  • Nickname : Forgot.
  • Factiuni precedente : None.
  • Job curent : Car Jacker.
  • Level : 1.
  • Sex : Masculin.
  • Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii : Deoarece imi place foarte mult acest gang, este un gang cu renume, ce are traditii si este respectat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune : Furturi de masini, Trafic de arme si de droguri, DM.
  • Antecedente : -
  • Intervalul orar in care jucati : 08:00 - 12:00 and 19:00 - 00:00. ( Va asigur ca fac Level foarte repede. )
  • Poza cu stats : http://imageshack.us/f/62/samp042mw.png/

Biografie :

"Am fost nascut in spitalul din Denver. Toata lumea ma jignea si nu ma credea in stare de nimic deoarece eram alb, iar pe timpul acela, toata lumea considera albii veriga slaba. Acest lucru m-a intarit, m-a facut mai puternic si am reusit sa intru intr-un gang din Denver. Ca sa intru in acel gang, am fost nevoit sa fac doua crime si sa fur 4 masini, lucru pe care le-am facut fara niciun regret sau o clipa de indoiala. Sunt dispus sa imi sacrific viata pentru orice prieten adevarat. Parintii mei au fost impuscati de gang-ul cu care eram intr-o lupta continua lupta, iar eu am fost nevoit sa plect din oras. Am venit in Los Santos deoarece am un unchi in acest oras, care este veteran si a condus un gang renumit in acest oras, pe nume Ballas. M-a invatat ce si cum trebuie sa fac pentru a intra in acest gang si pentru a-i calca pe urme. Scopul meu este sa castig respect si sa devin un gangster adevarat."

Informatii din viata reala :



  • Nume si prenume : Alexandru O.
  • Varsta : 17.
  • Orasul in care locuiti : Focsani.
  • Sex : Masculin.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: Juliano

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: for fun si DM pe inamici :)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: DM

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00-12:00 , 20:00 - 24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): 2552sqp.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Juliano, un baiat serios din Glen Park. Face orice sa isi distruga inamicii si sa stranga bani pentru a se ridica in viata dar si pentru a isi ajuta prietenii. Nascut intr'o familie saraca nu are nimic de pierdut in viata asa ca este oricand dispus sa isi riste viata pentru cine ii este aproape si pentru persoanele in care are in credere si care ii dau incredere. In momentul de fata este un temut hot de masini, dar uneori si un baiat linistit, pescuind pentru a se relaxa. Spera ca pe viitor sa isi gaseasca o familie in care sa existe cuvantul RESPECT. Cu siguranta este vorba despre BALLAS!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Iuli

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: Dany

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau distractie, am auzit ca gang-urile sunt cele mai distractiva

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Deathmatch - lupte cu inamici

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ---

- Intervalul orar in care jucati: 14:00 - 23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/859/samp099q.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Dany s-a nascut in orasul SF. Prima data a fost angajat la News Reporter insa nu i-a placut si s-a mutat. A observat ca in San Fierro nu sunt multe joburi si s-a hotarat sa se mute in Los Santos. Dupa ce s-a mutat a mers sa-si caute un job. A cautat cateva zile bune. A 5-a zi de cautare, se facuse seara... Era in zona Groove Street-ului . A gasit un job , insa era ilegal. Dany isi dorea sa ajunga intr-o factiune legala, insa nu-si permitea sa ramana fara job. A acceptat jobul de hot de masini si a decis ca trebe sa-si caute un gang din care sa faca parte. Intr-o seara , dupa ce a furat o masina , a trecut pe langa Groove Street, erau 3 oameni la intrare. Cand Dany a trecut pe langa ei , aceia i-au aruncat o privire urata. A doua seara Dany a fost impuscat de un membru al Groove Street-ului. A decis ca ar trebui sa se razbune si a depus cerere sa intre in Ballas sa se razbune pe Groove Street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Daniel

- Varsta: 14 ani

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

k3nw00d_kri5ty - acceptat pentru teste

Stanley - acceptat pentru teste

MrIlusion - acceptat pentru teste

Forgot - respins , revii cu aplicatie cand faci level 2

Juliano - acceptat pentru teste

Dany - acceptat pentru teste

# Testele le dam maine dupa ora 17:00

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: ShapeShifter

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place viata de cartier

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,droguri..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: Cand am timp..

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/r/6j3rcx/7

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

ShapeShifter s-a nascut in Los Santos,intr-un un cartier parasit de la marginea orasului.Tatal sau a murit inainte sa se nasca ramanand doar cu mama si cu fratele sau.Fratele lui Shape era in cel mai renumit gang din Los Santos(Ballas)si se ocupa cu traficul de arme.Shape vazand ca ies bani multi din traficul de arme a hotarat sa ii calce pe urme fratelui sau si sa se alature celor din Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: M Madalin

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti: Resita

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: in factiunea asta mi'am petrectu cel mai mult timp...si mi'a placut cel mai mult...aici exista intelegere,ajutor reciproc si autoritate

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficurile de droguri, arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)

- Intervalul orar in care jucati: aprox 6 ore in timpul saptamanii

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/228/samp004bc.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Intr'o zi de primavara s'a nascut tanarul RobyRap familia lui fiind foarte bogata,era protejata de cei din Ballas Family.Acum el a crescut mare si pe la varsta de 16 ani a inceput sa fure masini si sa se ocupe cu traficul de arme si de droguri.Cei din Ballas Family au vazut ca RobyRap este foarte priceput si s'au pus de acord sa il primeasca pe RobyRap la ei in familie pentru a duce traditia mai departe.Acum RobyRap si'a depus CV-ul si asteapta un raspuns

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: p.Roby

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: severin

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nickname: RoBerTzIcHa

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta factiunea cu ce pot,pentru distractie.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri\arme,Batai de strada,Jocul in echipa.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 9:00-12:00 si 18:00-01:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/f/710/samp016mb.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

RoBerTzIcHa s-a nascut intr-un orasel numit Los Santos.Familia lui avea o stare financiara foarte buna.Tatal lui lucrand in guvern,iar mama sa era secretara la primarie.Intr-o zi in timp ce mergea cu familia lui intr-o excursie la munte,o masina le blocheaza calea.Din acea masina au iesit 4 membrii din factiunea Groove Street.Pana sa isi dea seama ce se intampla cei din groove au deschis focul asupra masinii lui RoBerTzIcHa.Tatal sau a fost impuscat de 3 ori in cap si a murit pe loc.RoBerTzIcHa si mama lui au reusit sa scape,ascunzandu-se in padurea de langa munte. Dupa 3 ani RoBerTzIcHa a ajuns la concluzia ca este destul de mare ca sa isi razbune tatal,asa ca a ales sa intre intr-o factiune puternica,unita si in rivalitate cu cei de la Groove Street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ciobanu Robert

- Varsta: 13 ani.

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:

Pentru distractie, si pentru a ajuta

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de persoane, droguri, arme..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Mute (pentru freechat)

- Intervalul orar in care jucati: 5-7 ore zilnic (in vara non-stop)

- Poza cu stats : revin cu edit

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

Potco sa nascut in Los Santos, el de la inceput sa nascut sarac, parintii erau "Obositi de viata". Potco muncea in fiecare zii pentru a aduce mancare in casa. Intr-o zii frumoasa parintii lu` Potco erau iesiti putin pe terasa, atunci 2 gang-steri au venit si iau batjocorit si ia omorat. Potco a aflat cine erau si acum vrea razbunare, asa ca a lasat o scrisoare celor din Ballas si asteapta un raspuns.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Totu Alexandru

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: mereu mi-a placut factiunea , si pe alte servere + ca vreau sa cunosc oameni noi si sa ma distrez !

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: este un gang , cu ce poate sa se ocupe ? contrabanda , controlarea strazilor si distractia !

- Antecedente: am primit un ban pentru ca i-am adresat lui cRs un cuvant "urat"

- Intervalul orar in care jucati: am ore de dupa-amiaza , de la 8-9 pana la 11 si apoi de la 16:00-23:30

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/221/statskk.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

BlackOutCRYS. , un tân?r de 20 de ani se gânde?te s? plece din România dup? Revolu?ia din 1989 . El ajunge in USA in anul 1992 , se stabile?te in ora?ul Los Santos în zona Idlewood . Reuse?te sa-?i cumpere acolo o cas? cu banii primiti din uciderea dictatorului Ceau?escu si so?ia acestuia , ce ii facusera via?a un chin timp de 20 de ani sta?i in România . El credea c? via?a in USA îi surâde , timp de 1 an de la sosirea aici totul mergea bine pân? intr-o noapte în care gangurile din est veniser? la furat in zona Idlewood , pe teritoriul Ballas . în timpul in care a stat acolo ?i-a g?sit o iubita , aceasta era plecat? la cump?r?turi cand el a auzit focuri de arme . Acest lucru se mai întâmplase , dar acum cum si-a adus aminte ca prietena lui era afar? a scos rapid 9mm-ul din dulap ?i a fugit afar? . Auzea focurile de arm? la o strad? distan?? , la col?ul casei v?zu 2 membri Grove ce râdeau deasupra unei femei ce parea moarte , se temea sa nu fie iubita lui . Se apropi? prin spate se uita la femeia cazut? ?i î?i dadu seama ce se întâmplase , scoase pistolu din buzunar ?i îi împu?c? pe cei 2 Grove far? ca ace?tia s? ?tie cine a fost . Cei din Ballas sosir? imediat s? vad? daca a mai r?m?s cineva din gangurile rivale acolo , îl v?zura pe BlackOutCRYS. ce statea lânga iubita lui într-o balt? de sânge . Întrebar? :

- Hey , man , you did this ?

- Yes , i killed these bastards 'cause they shoot my girlfriend *cry* .

- I'm sorry about that ... They are some motherfuckers who deserve to die in hell . If you want to come with us , you're welcome .

- I don't think so ... I have a house where I live .

Se aude o explozie mare în spate , triadele v?zuser? tot ?i îi d?dura foc casei lui BlackOutCRYS. . Strig? :

- Oh shitttt , my house !

- That was your house ?

- Yes , it was ...

- So , you still don't want to come with us ?

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Pîrvu C?t?lin

- Varsta: 14 ani

- Orasul in care locuiti: Râmnicu Vâlcea

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: PD, F.B.I, NG, School Instructors, Taxi, News Reporter, Da Nang Boys, The Triads, San Fierro Rifa, The Mafia

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune in care nu am mai fost, Lider capabil.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu tot ce nu se ocupa departamentele legale.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 8-13 , sii 19-22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/10/samp004ss.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : sHiNNNe este in zona celor 3 orase de cand se stie, Los Santos, Las Venturas si nu in ultimul rand San Fierro. El a incercat majoritatea factiunilor unde putea intra. I'a placut in unele mai putin, in unele mai mult, insa nu a intrat chiar in toate. Inainte de a aplica in renumitul gang Ballas, el a suferit un accident grav la membrele superioare. Din decembrie 2010 a fost internat in spital, operat si ajutat sa'si recapete viata sa. In ziua de 15 mai el a fost externat si se simtea mai bine ca niciodata. Astfel nu a stat nici un moment. A muncit pentru o suma de bani pentru a investi in angajarea sa in gang-ul Ballas. sHiNNNe si'a depus CV-ul si asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Dutu Alexandru

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Cu respect, sHiNNNe :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente:Nici una

- Job curent:Car Jacker

- Level:2

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Vreau sa ma implic foarte mult in razboaie,sa ajut aceasta factiune cu arme,droguri si tot ce tine de un gang.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Cred ca se ocupa cu a se proteja unul pe altul cum spune si sloganul "Unul pentru toti si toti pentru unul"

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nam primit nici warm nici ban

- Intervalul orar in care jucati:dimineata si seara deobicei

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) :http://postimage.org/image/28awcn29w/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : BlitZ s-a nascut in orasul numit,Los Santos.El inca de mic a stat printre golanii,si a invatat sa fumeze sa fure sa se bata si sa traga cu arma.El deja se credea un vagabont adevarat,pana cand cei de la groove si-au batut joc de el,si cand mergea pe strada cu mama sa,chiar de dupa colt apare un groove care trage din masina si o impusca pe mama lui.Peste 2 ani mai tarziu BlitZ a inteles debea atunci ce e viata de cartier,si a trecut peste momentul acela,pentru ca s-a gandit ca viata merge inainte.Intr-o noapte furtunoasa BlitZ isi gaseste tatal mort pe strada iar pe cei de la groove ca radeau.BlitZ a crescut mare si s-a jurat celor de la groove ca o sa le-o plateasca.El in prezent vrea sa intra in Ballas pentru ai razbuna pe parinti lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Livint Lucian

- Varsta:12 ani ( dar am experienta in Samp-role play,GF de 2 ani :) ..)

- Orasul in care locuiti:Vaslui

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am mai fost inainte de wipe mi-a placut si vreau sa revin , vreau sa ajut gangul ballas...

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: DM pe gagurile rivale si trafic de droguri / arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar Dimineata si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://img90.imageshack.us/img90/7786/samp137s.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Gladiator9 s-a nascut in orasul Los Santos.Mama lui era casnica iar tatal lui pescar.Intr-o zi niste membri din gangul Grove i-au omorat mama si tatal sau.Pentru a putea trai trebuia sa faca rost de bani asa ca s-a facut "car jacker".Neputand sa uite ce au facut cei din Grove el gandit sa se rabune pe acesti gangsteri si s-a hotarat sa intre in gangul Ballas pentru a se razbuna.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Florea Daniel

- Varsta:14 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Distractie, my favorite gang :D

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Wars, blocaje, DM.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00 - 12:00 / 19:00-24:00

- Poza cu stats : http://img822.imageshack.us/img822/9935/samp627.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

EricK s-a nascut in marele oras, Los Santos. Facea parte dintr-o familie bogata, tatal sau era inginer, iar mama sa designer. Pana la 15 ani, cand a intrat la liceu, a avut ce si-a dorit. Dupa primele zile de liceu, si-a facut cativa prieteni. Acestia nu erau tocmai cum isi imagina el, ei faceau afaceri cu droguri, unii chiar vindeau arme. Cand au aflat asta, parintii lui l-au obligat sa se indeparteze de acei prieteni, deoarece considerau ca nu sunt potriviti pentru Erick. Vazand cum ii vorbesc parintii, el s-a hotarat sa plece de acasa, fiind saturat de parintii lui. Odata cu plecarea de acasa, a aparut si problema banilor, si-a dat seama in clipa aceea ca trebuie sa intre si el in afacerile cu droguri. Dupa cateva luni, prietenii lui l-au chemat sa se alature gangului lor, care era ca si o familie, Ballas. Timp de 2 ani l-au crescut si l-au ajutat pe Erick sa devina un om respectat in Los Santos.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Eric M.

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: 4 FuN,leader capabil.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: War,Death-Match,blocaje

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 09:00-13:00 // 20:00-24:00

- Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/121/samp013et.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : sabiN. s-a nascut la periferia orasului Los Santos.sabiN. avea 4 frati mai mari,familia lui,cu numeroase probleme si fara bani,nu il mai puteau tine pe sabiN. la scoala deoarece era o mare cheltuiala.Lui sabiN. ii placea la scoala,asa ca s-a gandit sa isi faca singur niste bani si sa-si continue cursurile,s-a angajat ca Trucker la firma din oras..el vindea produsele la anumite bussinessuri de la care castiga, cam 10$ pe 1 produs..asa sabiN. a putut a se intoarce la cursuri.Dupa terminarea scolii sabiN. s-a intors acasa si si-a ajutat familia cu bani.

In scoala el s-a imprietenit cu sKoL,cu playOn si cu multi altii,dar avea si cativa dusmani.Dintre acesti multi prieteni unul a ajuns leader la News Reporter.N.R team l-au primit cu bratele deschise pe sabiN.in factiune.Asa el a putut sa ii ofere familiei sale o stare financiara buna.The Grove dusmanii lui vazand ca sabiN. se descurca in N.R. au hotarat sa ii omoare parintii.Dupa ce dusmanii au comis aceasta fapta sabiN. s-a hotarat sa intre in F.B.I sa isi razbune parintii.Dupa i-a dat pe “mana legii” pe cei care i-au omorat parintii , sabiN. s-a hotarat sa se alature Ballas-ului .Acum sabiN. asteapta un raspuns de la moses leaderul factiunii.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: D. Sabin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:

Pentru distractie, si pentru a ajuta

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de persoane, droguri, arme..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Mute (pentru freechat)

- Intervalul orar in care jucati: 5-7 ore zilnic (in vara non-stop)

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/821/samp081g.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

Potco sa nascut in Los Santos, el de la inceput sa nascut sarac, parintii erau "Obositi de viata". Potco muncea in fiecare zii pentru a aduce mancare in casa. Intr-o zii frumoasa parintii lu` Potco erau iesiti putin pe terasa, atunci 2 gang-steri au venit si iau batjocorit si ia omorat. Potco a aflat cine erau si acum vrea razbunare, asa ca a lasat o scrisoare celor din Ballas si asteapta un raspuns.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Totu Alexandru

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

BlackOutCRYS - acceptat pentru teste

sHiNNNe - acceptat pentru teste

BlitZ - acceptat pentru teste

Gladiator9 - acceptat pentru teste

EricK - acceptat pentru teste

sabiN. - acceptat pentru teste

Potco - acceptat pentru teste

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Civilian

- Job curent: Car jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta gangul Ballas sa fie cat mai sus.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de persoane, droguri, arme..

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: 4-5 ore zilnic ( cand vin de la 14:00 de la scoala)

- Poza cu stats : egfx5.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Numele meu este InkAndreI. M-am nascut la maternitatea din Los Santos. Parinti mei au murit atunci cand eu m-am nascut . Ei au fost omorati de membrii din Grove Street si medici de la maternitate au reusit sa ma salveze pe mine.La varsta de 18 ani mi-am luat un job pentru a face bani pentru ca nu ma descurcam numai cu alocatia.Negasind un job m-am apucat de furat masini ( CarJacker).Acum la varsta de 19 ani pentru ami razbuna parintii vreau sa intru in Gangul Ballas.Si vreau sa ajut acest gang sa fie cat mai sus posibil, si sa fie cel mai respectat Gang.Va Multumesc

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Dinu Andrei

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Lupeni , Jud Hunedoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest Reivan

- Factiuni precedente:/

- Job curent:Car Jacker

- Level: 2

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune in care nu am mai fost, Lider capabil, playeri uniti .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Razboaie intre ganguri , blocaje .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 15-23

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/9/samp004sd.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

"Ma numesc Reivanul. De mic , am crescut pe langa membrii Ballas , tatal meu , fratele meu toti barbatii din familie au crescut alaturi de Ballas. Intr-o zi cei din Grove au venit si mi-au casapit familia. Mi-au rapit sora si pe mine m-au impuscat in picior. De atunci caut razbunare si vreau sa imi recapar sora . Sper sa ma acceptati."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Paduraru Andi

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Braila

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...