Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Felicitari baieti, v-ati aratat adevarata valoare, le-am aratat care e intradevar cel mai bun gang. Am castigat ceea ce meritam, va multumesc de participare si nu vreau ca aceasta victorie sa vi se urce la cap, pentru ca urmeaza multe altele. Felicitari tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti, v-ati aratat adevarata valoare, le-am aratat care e intradevar cel mai bun gang. Am castigat ceea ce meritam, va multumesc de participare si nu vreau ca aceasta victorie sa vi se urce la cap, pentru ca urmeaza multe altele. Felicitari tuturor!

Cum nici x 2 cel ai bun gang / supremacy winners nu ni s-a urcat la cap... nici F.C nu ni se va urca!

Am aratat cine sunt cei mai buni, am aratat ca meritam, am aratam ce putem face, am aratat ca suntem Ballas!

Cat despre Gabriela Szobo... :despair:

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Hitler pentru Playerul lunii, meritai! Tine-o tot asa! Userbar-ul tau:

xLD9o.png

#Designed by filtzeR.

Duminica avem sedinta la ora 12:00, aceasta fiind urmata de Faction Supremacy, rog prezenta tuturor altfel se lasa cu sanctiuni! Cei ce nu pot ajunge sa posteze aici, la discutii! Vreau sa fiti cat mai multi pentru a putea alcatui, ca de fiecare data cea mai buna echipa!

#Inca ceva, rariti afk-ul, daca vreti sa stati afk dati /q.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

DE cand a luat Justin admin 2 si i-a fost luat lideru nimeni nu mai e activ in factiune,cei din grove se distreaza pe seama noastra.Oare de ce?

Link to comment
Share on other sites

DE cand a luat Justin admin 2 si i-a fost luat lideru nimeni nu mai e activ in factiune,cei din grove se distreaza pe seama noastra.Oare de ce?

Felicitari baieti :D!

OT: Nu promit nimic pentru sedinta.In proportie de 70% ajung.Postez pentru orice eventualitate.

Pentru ce ii feliciti? :))

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca postez aici asa tarziu, dar prin intermediul acestui post vreau sa-mi iau adio de la voi. Ballas-ul a reprezentat o provocare pentru mine, pe care, zic eu, ca am reusit s-o trec cu brio. Ultima reprezentatie in fata "publicului" a avut loc astazi, la Supremacy-ul pe care l-am castigat impreuna cu voi si Camorra! Sunt sigur ca el va avea grija de voi si se va descurca cel putin la fel de bine ca mine. In urmatoarele zile veti putea observa un "spoiler" la semnatura mea unde voi consemna cele mai importante momente din Ballas de cand am luat lider, pana astazi. Veti reusi sa va mentineti sus, alaturi de noul proiect in care m-am angrenat, mai exact Bikers. Mult succes si tinem legatura pe /fa!

Userbar-urile cu victoriile Ballas din perioada 24.03.2012 - 7.10.2012:

1pWqo.png

Ye8X2.jpg

BdwvC.png

3ZukT.png

8bDIA.png

O2DD0.png

57b2H.png

C7D35.png

Sper sa le purtati cu mandrie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...