Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Sper ca sedinta nu se va tine intre orele 4-6 pt. ca nu voi ajunge, am postat pentru ca nu este nimic sigur.Cel mai bine ar fi azi pe la 20:00 sau maine pe la 13. Daca se deschide serverul si e lag cat blocu' degeaba. Soooo :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca nu se mai tine,ar fi bine diseara pe la 20:00 daca se v-a deschide.

Daca nu,o facem pe mess / xfire :)) .

La 20:00 mai pleaca lumea in oras .. :blink:

Sper ca sedinta nu se va tine intre orele 4-6 pt. ca nu voi ajunge, am postat pentru ca nu este nimic sigur.Cel mai bine ar fi azi pe la 20:00 sau maine pe la 13. Daca se deschide serverul si e lag cat blocu' degeaba. Soooo :whistle:

Cel mai bine sa se mute maine sau in alta zi...ca de la 5 in colo toti plecam... iesim pe afara, prin oras(Bytza mafiotu') etc...

Link to comment
Share on other sites

Marti 28 august, va avea loc o sedinta urmata de un antrenament la orele 15:00 . Va rog sa fiti prezenti cat mai multi pt. a ne cunoaste mai bine si sa lamurim cateva probleme. Cine nu poate ajunge imi trimite PM aici (pe forum) sau in game cu motivul, cei care au postat la "inactivitate" sunt scutiti. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Marti 28 august, va avea loc o sedinta urmata de un antrenament la orele 15:00 . Va rog sa fiti prezenti cat mai multi pt. a ne cunoaste mai bine si sa lamurim cateva probleme. Cine nu poate ajunge imi trimite PM aici (pe forum) sau in game cu motivul, cei care au postat la "inactivitate" sunt scutiti. Multumesc

Nu sunt sigur ca voi putea veni maine plec de acasa si nu stiu la ce ora ma intorc, voi face tot posibilul sa fiu prezent.

Link to comment
Share on other sites

A venit momentul sa imi iau ramas bun de la factiunea care mi-a fost gazda timp de 8 luni. Aici am facut tot ce se putea face, bune si rele, am "trecut" prin trei lideri diferiti si pot spune ca a fost o placere enorma sa lucrez cu fiecare. Am intalnit foarte multe persoane cu un caracter aparte, persoane cu care am putut sa glumesc, sa rad, si sa ma distrez. Restul stim din joc/de prin topicuri. Mult succes in continuare si sa ramaneti cei mai buni.

# Succes la misiuni baieti.

In primul rand as vrea sa spun ca tu pentru aceasta factiune nu ai fost un membru , ai fost un al doilea lider , ai ajutat si ai sarit cu cate un sfat defiecare data cand a trebuit . Ai venit si cu idei pentru imbunatatirea factiunii si pentru bunul curs al jocului . Niciodata nu te-ai suparat daca un membru mai nou nu stia ce e de facut , ci din contra , ai stat si l-ai ajutat sa inteleaga jocul . Noi doi am avut ceva discutii , unele rele , altele in contradictoriu , dar pana una alta e doar un joc si trebuie tratat ca a tare . Din partea mea si a celorlalti membrii , iti multumim pentru ce ai facut , ne bucuram pentru acest pas pe care ai reusit sa il faci si iti uram succes cu factiunea . Ne vedem in joc :)

Link to comment
Share on other sites

A venit momentul sa imi iau ramas bun de la factiunea care mi-a fost gazda timp de 8 luni. Aici am facut tot ce se putea face, bune si rele, am "trecut" prin trei lideri diferiti si pot spune ca a fost o placere enorma sa lucrez cu fiecare. Am intalnit foarte multe persoane cu un caracter aparte, persoane cu care am putut sa glumesc, sa rad, si sa ma distrez. Restul stim din joc/de prin topicuri. Mult succes in continuare si sa ramaneti cei mai buni.

# Succes la misiuni baieti.

As putea zice despre tine 50 de pagini numai lucruri bune ! Cum zicea si Smart, asa e, ai fost ca un al2a lider pentru factiune. Meriti din plin functia pe care acum o ai. Tot ce ai facut ai facut pt. binele Ballas-ului si pt. binele membrilor. Nu cred ca exista membru Ballas care sa fie nemultumit de tine. Ai demonstrat tot ce se putea pentru aceasta factiune. Si pentu asta Ballas-ul iti multumeste. Acum e randul Mafiei. :tiphat: PhilL :beer: Salvatore

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Salvatore , ne cunoastem de mult timp , te stiu de cand erai doar tu singur in factiune si nu ai lasat-o la greu , felicitari esti un baiat de nota 10+ . Sincer , pentru tine m-am bucurat cel mai mult cand am vazut ca ai luat lider , la fel si de Inger .. voi macar sa ridicati moralul pe care l-au scazut ceilalti lider (nu e frumos sa dau nume) . Numa bine !

Link to comment
Share on other sites

Nasol moment, nasoala treaba Michael... Credeam ca nu joci pentru bani si nici nu cred ca din cauza factiunilor guvernamentale vrei sa iesi, ai mai avut tentative si parerea mea e ca te-ai plictisit... In fine toata lumea a promis ca nu iese cand am facut ultima sedinta cu JustinPa, dar se pare ca deja cativa s-au 'tras pe cur', sa zic asa.

Ideea postului era sa iti transmit bafta mai departe (presupun ca politie daca nu te duci in factiunile rivale) :>. A fost o placere sa te am coleg si o dezamagire sa aflu ca iesi din cauza banilor :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

nu ies din cauza banilor , ci din cauza ca sunt vanat :| adica nu pot juca de ei , mi s-a spus ca au boala pe mine , imi dau wanted , comploteaza impotriva mea , pierd si mats aiurea..nu ca imi e de bani..dar simplu mi s-a luat ..+ ca eu am si fost vanat de rivali ..oricum nu o sa intru la rivali..daca nu intru unde mi-am propus..ma voi intoarce :nanana: :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Salvatore , vreau sa te felicit pentru ca ai luat lider , sper sa faci o treaba buna la fel cum ai facut si in ballas .Ai ridicat mult ballasu fara tine nu am fi fost unde suntem azi. Ne auzim in joc Nasule ai grija de mafia cum ai avut grija de ballas <3

Imi pare rau ca nu mai are cine sa ma bata la eventurile de pe forum acum :(

White, Michael a fost o placere sa fim colegi, bafta in continuare aveti grija de voi :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...