Jump to content
lego_kid

Discutii Ballas

Recommended Posts

Hm... eu zic ca am demonstrat ce trebuia sa demonstram.

Am demonstrat ca suntem peste Grove Street. Am demonstrat ca am batut " cel mai bun gang " [ conform forumului ].

Ballas a ajuns cel mai departe dintre ganguri.

Orice factiune am fi avut ca adversar... mai mult ca sigur castigam.

Sensei zicea: " degeaba i-am batut daca nu am castigat " - Nu e adevarat. Intr-un fel ne-am ridicat moralul.

Link to comment
Share on other sites

Guest HitlerAdolf

Nu cred ca am sa ajung la SUPREMACY , probabil nu voi fi selectionat in DREAM TEAM-ul Ballas avand in vedere greseala de la faction championship cand am apasat un bind gresit. Bafta la supremacy demonstrati ca sunteti cei mai buni

P.S. FILTZER sa ai parte de multaaaaaaaaa ....... FERICIREEEE !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Calm down Hitler, nu pune atata suflet, esti bun si nu poti fi dat afara din team pentru o simpla greseala. Probabil ca aste ti-a fost invatatura de minte sa modifici bindurile pentru event, sau sa renunti la droguri inainte ca acesta sa inceapa. Si pentru prima data cand nu il vad vinovat pe Filtzer, omu a adus la cunostinta un lucru care ne avantaja si era contrar regulamentului (si eu as fi facut la fel, probabil). Ca a stat pe noi sa ne verifice? aia e alta poveste, dar ce sa ii faci inca il roade ca nu a putut sa ridice Groove, peste ce a facut JustinPa cu ballasu :D.

#On-topic: Nu voi fi prezent nici la sedinta si nici la supremacy, motivele sunt deja cunoscute. De pe 2 voi activa 'in termeni normali'.

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze ca va deranjez topicul de discutii ballas dar nu am nici o vina ca ati fost descalificati, ca ati fost prinsi cu droguri s.a.m.d. Nu am controlat pe nimeni, nu am stat tv pe nimeni din ballas. De unde atatea acuzatii ?Cine v-a zis voua ca am stat eu tv pe voi si v-am verificat ? Eu stateam tv pe niste hitmani cu care vorbeam cu ei in timpul in care voi ati fost descalificat asa ca daca doriti ii puteti intreba pe Hazard, Cretu, Inger.

Mai incetati cu acuzatiile astea nefondate.

Voi stiti doar sa acuzati ? Dovezi aveti ?

Daca vreti asa de tare sa aflati incercati sa faceti rost de loguri sau sa cereti cuiva sa vedeti ca nu am dat tv pe niciun ballas.

EDIT;

[15:33:27] Recon: (53) Inger 1.274.095 H:146

[15:34:20] Recon: (14) Cretu 434.235 H:145

[15:34:23] filtzeR spune: Hai ca stau pe cretu

[15:34:25] filtzeR spune: Ca el e cel mai bun

[15:34:27] Inger spune: Binepa

[15:34:31] filtzeR spune: Si moare ultimu

[15:34:31] Cretu spune: Asa asa <3

[15:35:11] (( Panther[AOD]: Ballas descalificati , cineva a folosit droguri ))

Link to comment
Share on other sites

Vai filtzeR,ce trist poti fi,tu ai zis-o cu gurita ta in poza pusa de mine si de Salvatore mai sus. Dar sincer ma doare undeva,tu ziceai de membrii tai ca nu isi dau seama ca asta e doar un joc(Iti amintesti?Erai la grove),dar tu esti mai rau decat ei. Cu asta am spus tot,te pwp pe buzunar si bafta cu vanatoarea in continuare. Aici nu poti sa-mi dai /gmute din pacate:(.

Link to comment
Share on other sites

Incetati baieti, greseala a fost a noastra, drogurile alea nu aveau ce sa caute la el. Nu e prima finala in care vom ajunge si nici ultima.

#Coincidente peste coincidente.

FELICITARI CAMPIONILOR, ne-am dovedit valoarea din nou, de data asta castigand titlul din cadrul concursului Faction Supremacy! Haters gonna hate, pentru

nostri. Sa vina userbar-u' ala!
Link to comment
Share on other sites

Guest HitlerAdolf

Incetati baieti, greseala a fost a noastra, drogurile alea nu aveau ce sa caute la el. Nu e prima finala in care vom ajunge si nici ultima.

#Coincidente peste coincidente.

FELICITARI CAMPIONILOR, ne-am dovedit valoarea din nou, de data asta castigand titlul din cadrul concursului Faction Supremacy! Haters gonna hate, pentru

nostri. Sa vina userbar-u' ala!

Sa stie toata lumea , Hitler(DROGATU) cu full hp termina !!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...