Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Nu stiu pentru ce ai pus intrebarea aceasta , Ps : Nu avem de unde sa stim cand se deschide , cand se va deschide vom fi anuntati , in primul rand vom putea vedea noi daca este deschis , intrand in game , Si noi asteptam la fel de mult ca tine sa se deschida srv , dar :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Joi, 30 august, ora 14:00, va avea loc un antrenament. Cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la discutii.In caz ca suntem mai putin de 8 membrii , anulam.

Nu promit nimic pentru antrenamentul de maine.S-ar putea sa dorm, depinde la ce ora ma culc.

Link to comment
Share on other sites

Joi, 30 august, ora 14:00, va avea loc un antrenament. Cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la discutii.In caz ca suntem mai putin de 8 membrii , anulam.

Nu cred ca o sa reusesc sa ajung.Cred ca merg la munca la ora aia :))

Link to comment
Share on other sites

Joi, 30 august, ora 14:00, va avea loc un antrenament. Cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la discutii.In caz ca suntem mai putin de 8 membrii , anulam.

Nu cred ca voi fii prezent.... postez pt orice eventualitate ...

Link to comment
Share on other sites

Joi, 30 august, ora 14:00, va avea loc un antrenament. Cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la discutii.In caz ca suntem mai putin de 8 membrii , anulam.

Incearca sa faci antrenamentul maine , la aceeasi ora . Sau poate il faci in weekend , atunci toti vor fi on :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...