Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Felictari Mishka pentru Lider.Ai fost ca un frate pentru mine in Grove si sper ca vom ramane prieteni.

Welcome GunmaN si welcome Back Shape.

#Revin si eu in 16 zile =))

## Va urez bafta la supremacy,sa le rupeti fata la rivali!

Link to comment
Share on other sites

Felictari Mishka pentru Lider.Ai fost ca un frate pentru mine in Grove si sper ca vom ramane prieteni.

Welcome GunmaN si welcome Back Shape.

#Revin si eu in 16 zile =))

## Va urez bafta la supremacy,sa le rupeti fata la rivali!

Salutare Tuturor , unii au aflat ca sunt noul vostru coleg unii nu , Multumesc FonZie !

Link to comment
Share on other sites

Am anuntat sedinta. (joi ora 12:00)

Nu fac nici o lista pentru Supremacy, facem totul pe server inainte depizand de numarul de membrii prezenti. Chiar daca numarul este de 10 membrii / factiune vreau sa fiti prezenti in numar cat mai mare pentru a nu fi nici o problema. Cei ce nu vor participa la Supremacy vor avea o sansa in plus sa participe la Factions Championship.

Cine lipseste si nu anunta va fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ajung la sedinta , s-ar putea sa fiu plecat pentru inscrierea la liceu la aceea ora .

Mi-am depus dosarul pentru inscrierea la liceu azi asa ca voi fii prezent la sedinta cat si la Faction Supremacy ( daca ma vei lua bineinteles ) .

Bafta all , ati fost niste colegi extraordinari , de mult nu m-am mai distrat asa ca aici.

#Filtzer , tot respectul pt tine, cel mai capabil gm din tot staff'ul asta. :tiphat:

Dominic , iti urez mult noroc pe viitor atat in game cat si in real life . Ai fost un coleg de treaba pe care te poti baza oricand :tiphat:

** Welcome Back Bic , ne bucuram ca ai revenit printre noi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...