Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Vineri, 10 Februarie, ora 20:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament, daca nu puteti ajunge postati la Discutii.

Nu pot sa ajung la sedinta.E aiurea sa pui sedinte vineri/sambata seara.. mai iese lumea din casa la ora aia,nu toti stau la pc..

# De acuma mi-am facut timp si o sa intru mai mult prin joc. :)

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu ar fi sa faci sedintele dupa 22...pt ca tot atatea persoane sunt on si la ora 20 si la ora 22,poate chiar mai multi :)

Nu este bine nici la ora 22:00 pentru ca , lumea mai iese in oras la un suc la un club ceva si nu au timp cand sa plece . Eu as zice sa se schimbe sedinta intr`o alta zi in care sa picam toti de comnun acord cu ziua respectiva.

Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu ar fi sa faci sedintele dupa 22...pt ca tot atatea persoane sunt on si la ora 20 si la ora 22,poate chiar mai multi :)

Nu este bine nici la ora 22:00 pentru ca , lumea mai iese in oras la un suc la un club ceva si nu au timp cand sa plece . Eu as zice sa se schimbe sedinta intr`o alta zi in care sa picam toti de comnun acord cu ziua respectiva.

O zi din timpul saptamanii de exemplu de Luni-Joi pe la orele 20:00-21:00 ... mi se pare mai bine. Oricum trebuie sa vorbim toti,cum a zis si Bob si sa hotaram.

Link to comment
Share on other sites

Cand faceam sedintele in weekend ati venit la mine si ati zis ca voi in weekend plecati la munte, bunici si mai stiu eu pe unde. Cand pun in timpul saptamanii ziceti ca nu puteti ca iar plecati.

O sa discutam in seara asta la sedinta o zi si o data potrivita pentru sedinta.

Cei care nu vor venii la sedinta sa-mi dea un PM cu ziua si ora la care puteti venii la sedinta.

Cine tine la factiune si isi doreste sa vina la sedinta isi face timp 30 de minute, ce faci tu afara la -20 grade ?(asta a fost un exemplu).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...