Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Bine ma , acuma ce vrei , sa-mi pierd viata intr-un joc? Am si eu o viata , cred ca toti o avem , nu stam toata ziua pe un scaun , sa ne jucam pe calculator , cel putin eu nu . Am avut ceva probleme , am anuntat nu pot venit , daca vrei , demite-ma si cu asta basta . Si apropo , mie nu`mi face nimeni program , cand sa vin , si unde sa vin , eu vin cand pot , nu ma las dus de un joc , imi traiesc viata . Salut !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bine ma , acuma ce vrei , sa-mi pierd viata intr-un joc? Am si eu o viata , cred ca toti o avem , nu stam toata ziua pe un scaun , sa ne jucam pe calculator , cel putin eu nu . Am avut ceva probleme , am anuntat nu pot venit , daca vrei , demite-ma si cu asta basta . Si apropo , mie nu`mi face nimeni program , cand sa vin , si unde sa vin , eu vin cand pot , nu ma las dus de un joc , imi traiesc viata . Salut !

#Tot ce am inteles din aceasta mica "revolta" este ca tu chiar iti traiesti viata, doar ca pe un scaun (nu neaparat jucand SA:MP).Supremacy e odata la luna, daca nu insel, si macar atunci sa fiti prezenti.Inca nu inteleg cum ai dedus tu, ca trebuie sa ai o viata in care nu joci SA:MP, dar totusi, 30minute odata pe luna e greu sa-ti sacrifici.Te asigur eu ca poti avea o viata si daca te prezinti la Supremacy..Totusi, parerea ta, desi e una deplasata.

#Felicitari tuturor celor prezenti la Supremacy, am facut o treaba buna, ne-am indeplinit obiectivul, desi nu pe deplin, dar totusi a fost bine.Era chiar imposibil sa castigam la cum au evoluat lucrurile (stiti la ce ma refer.)..

Link to comment
Share on other sites

Keez.Ai inceput sa aiurezi?Ti-am zis eu tie ca nu ti-am inteles problema?Sau ca te voi demite sigur?Si daca nu-ti pierzi viata cu un joc,de ce te agiti atata ca stii ca vei fi demis ?Controleaza-te,ia o gura de aer si dupaia vii sa discutam ca oamenii.

Stati linistiti,nu am pierdut Supremacy-ul din vina noastra,ci din alta cauza.V-ati descurcat foarte bine.Ma bucur.Iar pentru cei care nu au venit,si nici nu au o activitate buna,veti fi demisi.Vedeti lista maine dupa sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Eu nici daca vroiam nu puteam sa ajung, am ban 2 sapt aproape, nu am cum sa mai fiu activ, scuze. Va felicit pe cei care ati participat la Supermacy, imi pare rau ca nu am fost si eu sa va ajut.

Link to comment
Share on other sites

Mi-am anuntat inactivitatea,imi pare rau ca nu am ajuns la Supremacy,in urmatoarele 2-3 saptamani nu voi activa prea mult pentru ca sunt plecat...nici la sedinta nu cred ca pot sa ajung,fac tot posibilul.

Link to comment
Share on other sites

Ba cosmin , la ce te bagi in seama ? Copil de 14 ani , terminate o data , nu te mai baga in seama , stiu ca ai rank 3 , dar asta nu inseamna ca esti tu aici " boss " si te crezi mare matur . In locul tau as mai iesi pe afara , sa mai iau o gura de aer , nu sa stau in fata calculatorului , nu ma enerva cosmine , ca o sa iasa urat . Ba cosmin , ar trebui sa citesti ce am scris de vreo 3,4 ori ca sa iti dai seama , oricum aberezi de la subiectul meu , cu mult. Oricum , m-am lamurit si cu tine , ai fost chior ieri cand ai trecut pe langa sintetic ? A fost greu sa ma vezi sau cum ? Nu ai vazut ca am fost plecat de acasa ? Vrei sa plec de pe sintetic , si sa vin sa ma joc sa:mp ? :))) Fi serios .

Game , din ce ai spus , reiese ca , toti care nu au fost prezenti , vor fi demisi , infine nu vreau sa mai continui .

Link to comment
Share on other sites

Ba cosmin , la ce te bagi in seama ? Copil de 14 ani , terminate o data , nu te mai baga in seama , stiu ca ai rank 3 , dar asta nu inseamna ca esti tu aici " boss " si te crezi mare matur . In locul tau as mai iesi pe afara , sa mai iau o gura de aer , nu sa stau in fata calculatorului , nu ma enerva cosmine , ca o sa iasa urat . Ba cosmin , ar trebui sa citesti ce am scris de vreo 3,4 ori ca sa iti dai seama , oricum aberezi de la subiectul meu , cu mult. Oricum , m-am lamurit si cu tine , ai fost chior ieri cand ai trecut pe langa sintetic ? A fost greu sa ma vezi sau cum ? Nu ai vazut ca am fost plecat de acasa ? Vrei sa plec de pe sintetic , si sa vin sa ma joc sa:mp ? :))) Fi serios .

Game , din ce ai spus , reiese ca , toti care nu au fost prezenti , vor fi demisi , infine nu vreau sa mai continui .

In primul rand, daca vrei sa tinem o discutie de oameni normali sa cap, invata sa scri/vorbesti romaneste.Atitudinea ta, ce pot comenta..Aberatiile scrise in cele doua posturi sunt pe departe specifice felului tau de a fi.Modul tau de a-ti trai viata "pe un scaun", se poate deduce chiar usor din mica ta "revolta" din ambele posturi, asa ca data viitoare, gandeste de mai multe ori inainte sa scri ceva, ca poate nu e chiar cea ce vrei tu, iar daca tu, din postul meu precedent nu ai inteles prea multe, e problema ta, daca viitoare fi mai atent, poate iese urat..A da, am uitat.Tu imi spui mie sa-ti citesc posturile ca aberez, dar defapt, tu cu mana ta demonstrezi ca esti total pe din afara.Mai citeste odata ce ai scris si vezi daca e logic..

Cat despre ce ai dedus tu din postul lui The_Game, e putin mai mult deplasat de subiectul postului.

#Daca mai chef de "scandal" , te invit sa continuam pe PM.

Link to comment
Share on other sites

BangHead.gifSuze da nu pot intra la sedinta .... scz

Duminica, 3 Iulie, ora 15:00 va avea loc o sedinta urmata de antrenament.

#Daca nu puteti ajunge sau stiti ca e posibil sa intarziati, va rog sa postati la Discutii factiune Grove.

A fost ieri sedinta ;) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

nu va inteleg , sa va dati demisia ca nu puteti sa faceti bani , daca ati intrat in grove trebuia sa stiti de la inceput ce va asteapta,toti care isi dau demisia din cauza banilor au alte motive , motivul nu este din cauza banilor, motivul e ca nu primit rank-up la fiecare sedinta , poi cum sa primiti rank-up daca voi nu participati la waru-ri etc.... , sa nu credeti cei care ati iesit ca ii o mare pierdere sunt multi de lvl 4-5 care sunt activi si sunt nerabdatori sa intre in grove :)

Link to comment
Share on other sites

Sincer ma simt si eu,de ce?Pentru ca am scris ca sunt dator si trebuie neaparat sa fac bani ca sa-mi platesc datoria.

Eu unul chiar asta am facut,mi-am strans bani,mi-am platit datoria si m-am tinut de promisiune si am revenit.(Cel putin am fost acceptat)

Si sa-ti spun eu sincer am participat la fiecare war care a fost organizat . Daca a fost orgazinat de lideru triadelor jie sau al celor din dnb mrdexter sau a lui the_game eu am fost prezent.

Si faza cu mare pierdere,niciodata nu e o mare pierdere,in totdeauna este loc de cineva mai bun.

Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Salut baieti,luasem ban de la server pe deageaba si s-a lamurit mi l-a scos,dar acum trebuie sa astept sa mi-l scoata de pe ip,ne vedem in joc cand mi-l scoate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...