Jump to content
AStoria

Sex de la prima intalnire ?

Recommended Posts

cateodata se numeste club + betie = sex din prima pe felie

Eu zic din experienta mea, fiecare din punctul lui de vedere iti dai seama.

La varsta mea club si betie nu reprezinta niste prioritati.Am trecut si eu prin perioada aia si a fost fain dar acu e altceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest Antikrist

cluburi?! poi acolo gasesti doar pitipoance idioate; De ce ai vrea o relatie cu o tipa care umbla prin cluburi?!

Si pentru cei care vor baga un reply gen " cine zice ca trebuie sa intretii o relatie", exista curve si nu e nevoie sa te obosesti cu o intalnire pentru a obtine sex

Link to comment
Share on other sites

Voi daca o faceti de la prima intalnire sunteti tot baietii buni si fideli, fetele in schimb sunt curve. Am avut relatii lungi dupa sex din prima seara, si nu consider ca am stat cu niste curve. Sexul e sex, cum si noi mai avem aventuri asa mai au si fetele .. asta nu le face curve. ( parerea mea)

Link to comment
Share on other sites

Sunteti niste inconstienti toti cei care salutati ideea de sex cu o persoana pe care abia o cunoasteti. Asa se raspandesc cel mai usor BTS-urile sau ciupercile si alte diverse boli care se pot lua chiar folosind prezervativul. Eu nici macar nu m-as saruta cu o persoana care nu stiu cat de curata e, de facut sex nici nu mai incape vorba. + ca eu nu prea accept ideea de sex fara a fi deja intr-o relatie; pentru baieti e altceva, dar o fata n-ar trebui sa se 'daruiasca' asa de usor cuiva, fara sa stie cate ceva despre respectiv, asta daca-si respecta sanatatea si, de ce nu, imaginea. traim intr-o lume in care femeile care fac sex de placere sunt usuratice, iar barbatii macho.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Guest nighter

+1 la ce spune zurLia. Daca esti ca un animal care cauta numai sex...atunci o sa ai mari probleme mai incolo

Link to comment
Share on other sites

Da. Nu doar once.De ce? pentru ca uneori instinctele sunt prea puternice..si asta e de ambele parti ale baricadei..fie ca va vine sa credeti sau nu sunt destule fete care ies in oras cu gandul asta in cap :)

Tu ca barbat iti permiti sa faci lucruri de acesta natura (e in gena vostra sa "vanati"). Noi ca femei ar trebui sa ne gandim de doua ori inainte de a ne culca cu primul iesit in cale. Fiecare cu temperamentul si curiozitatile lui, e incitant sa o faci cu un necunoscut, asta daca te lasi prada impulsului de moment. Dar e o sabie cu doua taisuri, acest impuls te poate costa in viata (mai ales in cazul fetelor).

Link to comment
Share on other sites

Da. Nu doar once.De ce? pentru ca uneori instinctele sunt prea puternice..si asta e de ambele parti ale baricadei..fie ca va vine sa credeti sau nu sunt destule fete care ies in oras cu gandul asta in cap :)

Tu ca barbat iti permiti sa faci lucruri de acesta natura (e in gena vostra sa "vanati"). Noi ca femei ar trebui sa ne gandim de doua ori inainte de a ne culca cu primul iesit in cale. Fiecare cu temperamentul si curiozitatile lui, e incitant sa o faci cu un necunoscut, asta daca te lasi prada impulsului de moment. Dar e o sabie cu doua taisuri, acest impuls te poate costa in viata (mai ales in cazul fetelor).

Esti exclusa din subiect pentru ca ai spus mai sus ca logica nu te lasa. Dar crede ... si femeile fac asta APROAPE la fel de mult ca si barbati. Numai ca nu recunosc. :) Noi avem in sange sa recunoastem . :))

Edited by Denzel_Lsd
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Corect niggar :D

E ca si cu inselatul :) si femeile o fac cel putin la fel de mult..doar ca se presupune ca e boala barbateasca.

Si e o prosite ce zici - ce sabie cu 2 taisuri doar pentru fete???? Bolile mortale transmise sexual - SIDA in principal- se iau si de catre fete si de catre baieti facand sex neprotejat ...cifrele sunt egale....deci nu vad de ce doar femeile ar fi afectate de asta. Si barbatii moare cateodata

Link to comment
Share on other sites

Si fetele de unde capteaza BTS-uri? Din aer? E un cerc vicios, asta se intampla in majoritatea cazurilor in care se face sex cu un/o necunoscut/a. Femeile sunt dezavantajate fata de barbati. E urat ca o femeie sa se culce cu un barbat chiar la prima intalnire, pentru barbati e o realizare daca pot "convinge" partenera de ocazie chiar de la prima intalnire.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Si fetele de unde capteaza BTS-uri? Din aer? E un cerc vicios, asta se intampla in majoritatea cazurilor in care se face sex cu un/o necunoscut/a. Femeile sunt dezavantajate fata de barbati. E urat ca o femeie sa se culce cu un barbat chiar la prima intalnire, pentru barbati e o realizare daca pot "convinge" partenera de ocazie chiar de la prima intalnire.

Da ! E pentru barbati o realizare pentru CA E ASA GREU SA CONVINGEM !! (cateodata ) :P

Sida in opinia mea care este o boala foarte periculoasa , femeile o transmit mai departe de 10 ori mai mult decat transmit barbatii sida mai departe altor femei. Asta tinand cont de parasutistele care afla ca sunt bolnave de sida si tot au 4-5 clienti pe zi. Pe care ele ii freaca cu placere.

Link to comment
Share on other sites

Pai cine s-a intalnit cu cele de pe centura , pot spune ca DA , s-au culcat cu prima persoana care le-a iesit pe autobanda :))

E inconstienta , cred ca e vorba de sex abea dupa mai multe saptamani de relatie. Mai sunt si pubertare care devin mame fiindca nu au stiut sa le puna la stimabilii un prezervativ pe cap.Nda ... aceasta-i situatia.

Edited by Ryhtin
Link to comment
Share on other sites

In principiu fac lucruri neexplicabile (ma surprind si pe mine uneori). Logica nu ma lasa, n-as putea sa fac sex cu un necunoscut. Ca sa ajung cu cineva in pat, trebuie sa stiu cate ceva despre el.

Angel niciodata sa nu spui niciodata.

Da mie mi sa intamplat de mai multe ori,dupa o noapte de discoteca sa ajungem in pat,dar nu uita ca barbati care zic da aici da, le-au facut cu tot atatea femei.Am crescut intrun oras mai mic si din vedere le stiam, de mai multa vreme.

In legatura cu bolile sexuale transmisibile,le poti primi linistit si dela o persoana pe care il cunosti de ani de zile,binenteles neprotejat.

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns pana la o anumita varsta fara sa am scapari de natura acesta, nu vad motivul de ce tocmai acum ar trebui sa ma las prada instinctului de moment, mai ales cand am anumiti factori importanti care ma fac sa ma gandesc de 1000 de ori inainte sa ma aventurez cu un necunoscut. Nu as pune in joc stabilitatea si importanta familiei pentru o aventura de o noapte, pentru un strain care ma vede doar ca pe o "prada" si nimic mai mult.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu exista barbat pe aceasta lume care sa se fi prezentat la o intalnire, fie ea si prima, fara sa se gandeasca macar o secunda la sex (mai ales daca femeia este foarte atractiva).

Eu unul am invatat ceva  "cu cat o femeie se lasa mai greu de convins, cu atat actul sexual va fi mai fain". In concluzie,  desi poate mi-ar placea, as fi dezamagit daca o femeie (pe care eu o plac,  chiar daca o vad pt prima data ) ar deveni prada mea de la prima intalnire.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...