Jump to content
ic.sys

Extreme piercing!

Recommended Posts

Guest Advanced12

Hahah, alea sunt mai usor de facut decat altele, si la Romanii au Talent era ala care si-a bagat ace prin obraji, doar ca astia au dus asta la un alt nivel.

La nivelul de nebunii :crazy:

Voi va faceti asa ceva ? Eu nu !

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Normal ca ne facem, de trei ori pe zi si intre mese... 8-|

Tare mult as vrea sa te vad cu un piercing in cap :D

Link to comment
Share on other sites

Am un cercel in ureche. Cerceii sunt o forma de piercing si urechea face parte din cap, asa ca am castigat. :D

maaaaaa... la unii baieti chiar le sta cu un cercelus in ureche.. ceva sclipitor...dar nu la toti.. tre sa ai si fatza pentru asa ceva :)) dar banuiesc ca-ti sta bine... dar in momentul in care iti faci o gaura in ureche mai mare ca gaura la c*r cand te trece... cum fac cei vazuti pana acum... :blink: aici e nasol...

Link to comment
Share on other sites

Ultima poza trucata chiar !

Cum sa iti bagi o placa de otel langa creier

nu e trucat nimic. iti bagi oriunde ai os solid si nici un organ vital in apropiere... nu e langa creier e pe scalp... n-are nici o legatura... eventual sa nu fi taiat niste vene de pe sub piele sau sa-si fi facut alte bucurii prin asta dar in rest nu pateste nimic. a aratat cineva mai sus si am zis si eu ... o fata care si-a pus pe piept..sub piele un "piercing"....

Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Astia nu mai sunt oameni , sunt monstrii . Au vrut sa arate cat de "tari" pot fi ei , o mare prostie

Se cred Orcs oamenii :D

Link to comment
Share on other sites

Guest SherkaN

durata de viata a unora dintre ei e mai mica!!!

de ce sa fie mai mica ? un cercel in nas cu ce poate scade durata de viata ?

Link to comment
Share on other sites

Doamne,am ramas socat :|

eu nu :))

Astia sunt normali 100% doar ca toti fac parte din grupuri de prosti si ca sa arate unu altuia si lumi ca ei sunt diferiti isi baga sarme in nas.

e democratie ,prostia e la ea acasa

@astia nu muncesc ,o arde pe pensia parintilor ,in casa paritilor ,niste oameni de nimic,stati lin ca le vine mintea la cap intro zi

.

Nu confundati traditia unor triburi cu prosti

Link to comment
Share on other sites

am vazut oameni in varsta aici , nu cred ca mai stau pe pensia parintilor (daca mai au parinti). si pe deasupra , ce parinte normal ar tine unu' ca asta in casa? (eu daca as sti ca am un copil ca asta , m-as sinucide in cel mai scurt timp)

Link to comment
Share on other sites

am vazut oameni in varsta aici , nu cred ca mai stau pe pensia parintilor (daca mai au parinti). si pe deasupra , ce parinte normal ar tine unu' ca asta in casa? (eu daca as sti ca am un copil ca asta , m-as sinucide in cel mai scurt timp)

Rationament prost, de ce sa te sinucizi tu cand el e cel care ar trebui sa o pateasca? /:)

Link to comment
Share on other sites

am vazut oameni in varsta aici , nu cred ca mai stau pe pensia parintilor (daca mai au parinti). si pe deasupra , ce parinte normal ar tine unu' ca asta in casa? (eu daca as sti ca am un copil ca asta , m-as sinucide in cel mai scurt timp)

Ce sa le faca parinti mai,sunt oameni batrani nare ce sa le faca ,vora aia prostul e prostul meu.

@iti dau exeplu meu ,daca eu maine masi duce la parinti in halu ala crezi ca mar da afara?eu nu cred :)) ce sami faca tata eu am 29ani el 60 ani

Link to comment
Share on other sites

Unele sunt si trucate , parerea mea. Oricum nu as face asa ceva in viata mea.

mai belelelor :)) trucate nu sunt nici una.... dar am o intrebare care ma roade.... si nu ma refer la cei cu piercing chiar si extrem.. sunt alte poze in care e vorba de cu totul altceva.. si anume alea unde isi baga SABII in obraji sau CARLIGI URIASI.... CADRU DE BICICLETA..... WTF? Chestiile astea nu dor? asta ma roade pe mine sa stiu..pentru ca din cate se pare, ei nu zambesc, dar nici stres se pare ca n-au. in special in pozele in care practic sunt suspendati in niste carlige prinse de piele.... chiar NU DOARE?

Link to comment
Share on other sites

asta nu stiu ... am vazut pe Discovery niste oamenii care pot sa isi controleze simturile , sa isi minta creierul si simturiile dureri . dar nu cred ca toti stiu sa faca asta , poate mai sunt si nebuni care isi baga biciclete in obraji doar sa se dea in spectacol .

Link to comment
Share on other sites

asta nu stiu ... am vazut pe Discovery niste oamenii care pot sa isi controleze simturile , sa isi minta creierul si simturiile dureri . dar nu cred ca toti stiu sa faca asta , poate mai sunt si nebuni care isi baga biciclete in obraji doar sa se dea in spectacol .

tu vorbesti aici de controlul asupra mintii.... supra-simturi... etc... dar dupa cum vezi astia sunt doar niste simplii tarani de prin tari sub-dezvoltate.. care abia-si duc zilele si cine stie pe unde lucreaza..unde sa invete aia chestii extreme pe cand ei nici nu stiu ce-i aia piercing sau alte "tehnici" de genu asta...

Dar chiar tind sa cred ca cei care-si fac "extreme piercing" sunt copilasi pe langa acestia care isi baga sabii si alte obiecte de-a dreptul "uriase" in obraji. Si se vede clar carnea vie si sangele cum curge.. dar ei tot nu schiteaza nici un gest... e ca si cum s-ar fi nascut cu gauri in corp si ei doar le testeaza...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...