Jump to content
ic.sys

Extreme piercing!

Recommended Posts

http://regretfulmorning.com/2010/11/41-extreme-and-bizarre-body-piercings/ zimi si mie la a14-a poza cum si-a bagat ala carligu cu 2 capete, chiar sunt curios.

....................... iti dai seama ca nu si-a bagat capetele intai ci partea cealalta a carligului....

mai oameni buni...stiu ca mai devreme am pus intrebarea si era destul de tarziu... nu prea e lume pe forum cu atat mai mult la ora asta..dar maine (adica azi) sper sa ma lamureasca si pe mine cineva... la partea cu durerea... intrebarea nu e CUM isi baga ce-si baga... ci cum fac fatza DURERII.. poza care ma intriga mai mult nu e cea cu carligul cat cea cu sabiile... pentru ca...sa fim seriosi... te intepi cu un ac... te doare de te ia naiba... nu mai zic daca te tai putin...si nu cu sabia.. ci cu o foaie de hartie o_O... da sa-ti infingi incet in obraji 2 sabii...si culmea..pe diagonala... what shit is that?

Link to comment
Share on other sites

Tot timpul piercing-ul mi sa parut o prostie enorma,chiar si in buza,limba,spranceana etc. Ce sa mai spun de astia,cu siguranta sunt bolnavi mintali,si cred ca sunt mai interesanti cu alea pe ei,cat despre primitivii aia din Africa, o rasa subumana,aia sunt,se vede dupa comportamentul lor,si dupa ritualurile lor, am vazut si un documentar,isi pun un fel de cerc imens pe gat,de cand sunt mici,ca sa se lungeasca gatul,sau isi pune ceva greu de limba,ca sa aibe limba lunga,sau la fel si in cazul urechilor a nasului. Ce sa spun niste primitiv,salbatici, suboameni. Pentru aia sa dau eu bani cu donatii? Pentru primitivii astia?

Link to comment
Share on other sites

Guest Trololololol

Asta nu e nimic, io am vazut un satanist pe forum! Da pierse as vrea si io in urechi un cercer

Link to comment
Share on other sites

Astea sunt mai nou accesorii fancy ? De sezon sau ce ? Nici platit foarte bine nu as face asa ceva. Pentru ce ? Sa-mi stric oasele , fata si posibila sansa la o viata intr-o comunitate de oameni normali ? Cum ar fii sa fii bibliotecar intr-o scoala cu metalele alea trecandu-ti prin cap ? Ar mai imprumuta cineva carti de la biblioteca scolii ? =))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...