Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Mother fucker robot.... te crezi superior...hmmm...ok, la noapte voi trimite a ceata de geti rebeli sa te deposedeze de inelul tau sicilian :>

tuzki-bunny-emoticon-037.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Dorim sa vedem cine nu se teme de urzici !

Mafiotii sunt peroane dure crescute cu urzici crude si lapte de sarpe....

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

ma da gata! terminati cu urzicile si cacaturile astea ~X( stau sa citesc 3 pagini de spam aiurea?

Stres...te apasa presiunea?

Vrei sa marturisesti ceva?

Link to comment
Share on other sites

da pe bune acuma, ideea e sa vezi ce zice fiecare pentru ca mai apoi sa poti trage o concluzie. eu ce sa fac? sa pierd juma de ora citind despre urzici si despre mcpuisori? poate nu ati inteles ideea jocului.... bun, postezi o data, de doua ori, da ajunge. o sa ajungem apoi, dupa cateva zile, sa avem 100 de pagini si sa iei totul la citit cand ai de luat o decizie asupra cuiva.

nu-mi palce sa stric distractia nimanui sau fiu asa morocanoasa, dar destul e destul.

Link to comment
Share on other sites

ma da gata! terminati cu urzicile si cacaturile astea ~X( stau sa citesc 3 pagini de spam aiurea?

+1, incercam in 3 pagini sa gasesc subtilitatii descoperite pe timp de noapte si tot ce am citit sunt prostii despre urzici & urzici.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai vreau sa pierd vremea. Avem un indiciu:

eu stiu ca falloutgirl nu are ganduri curate... watch out

Avem un comportament care distrage atentia de la esential de la persoana in chestiune (falloutgirl) + un eventual complice (southboy) care chiar daca ii acuzi de faptul ca incearca sa distraga atentia, tot nu raspund cu nimic solid.

Votez falloutgirl.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

da pe bune acuma, ideea e sa vezi ce zice fiecare pentru ca mai apoi sa poti trage o concluzie. eu ce sa fac? sa pierd juma de ora citind despre urzici si despre mcpuisori? poate nu ati inteles ideea jocului.... bun, postezi o data, de doua ori, da ajunge. o sa ajungem apoi, dupa cateva zile, sa avem 100 de pagini si sa iei totul la citit cand ai de luat o decizie asupra cuiva.

nu-mi palce sa stric distractia nimanui sau fiu asa morocanoasa, dar destul e destul.

Poti deduce din cat de mult debiteaza o persoana pe aici cate ceva .

Tind sa fiu de acord cu votul lui blk....desi ma mai gandesc.

Link to comment
Share on other sites

stai asa.. tu ma intrebi ce am facut eu pe bune aseara .. sau ce-am facut eu in anul 11 aseara? :))))

e topic de joc , nu intereseza pe nimeni ce ai facut tu aseara in rl :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...