Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

Eu nu mai vreau sa pierd vremea. Avem un indiciu:

Avem un comportament care distrage atentia de la esential de la persoana in chestiune (falloutgirl) + un eventual complice (southboy) care chiar daca ii acuzi de faptul ca incearca sa distraga atentia, tot nu raspund cu nimic solid.

Votez falloutgirl.

Sunt de acord cu blk. Faalout girl are comportament ciudat,iar arguementele aduse impotriva acuzatiilor care i se aduc sunt patetice, de fapt nici nu exista. Eu cred ca e vreun pshihopat care oricand ne-ar putea rani

votez falloutgirl

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Eu cred ca e vreun pshihopat care oricand ne-ar putea rani

Daca nu ar fi zic ca are pistol , acum as fi devotat-o =)) ...

Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu blk. Faalout girl are comportament ciudat,iar arguementele aduse impotriva acuzatiilor care i se aduc sunt patetice, de fapt nici nu exista. Eu cred ca e vreun pshihopat care oricand ne-ar putea rani

votez falloutgirl

Argumentele VOASTRE nu exista.. v-ati sculat azi dimineatza cu gandu .. hai sa o scoatem pe fallout ca si asa habar n-are. Voi nu sunteti capabili decat sa luati ideea altuia si sa dati copy-paste. De cand a zis unu fallout .. de atunci nimeni nu a mai venit cu vreo idee proprie.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Sunt de acord cu blk. Faalout girl are comportament ciudat,iar arguementele aduse impotriva acuzatiilor care i se aduc sunt patetice, de fapt nici nu exista. Eu cred ca e vreun pshihopat care oricand ne-ar putea rani

votez falloutgirl

Agresivitatea ta in acuzatii mi se pare dubioasa rau , la fel si graba de a taia din radacina orice argument care ar salva-o. Comportamentul tau ar indica un efort suplimentar de a indeparta o teoretica vina care te apasa....

:photo:

Link to comment
Share on other sites

n-am primit obiect :(

Inca un lucru, daca ati folosit detectorul/abilitatea de noapte pe cineva care chiar daca nu are rol de noapte, are obiect: pistol, rezultatul anchetei este "inarmat" !!

- cine n-a primit obiect e clar ca n-a ghicit daca e pozitiv sau negativ -

le: /\ last tip. O sa las imediat o lista cu rolurile "inarmate"

roluri inarmate:

-politist

-agent federal

-comisar

-vigilante

-cartofor

-bodyguard

-psy

-mafiot

-nas

-il consigliere

-sechestrator

-fanatic

-asasin

eu zic ca ea a ales pozitiv dar nu a ghicit si este personaj negativ...de asta nu are nici obiect :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Argumentele VOASTRE nu exista.. v-ati sculat azi dimineatza cu gandu .. hai sa o scoatem pe fallout ca si asa habar n-are. Voi nu sunteti capabili decat sa luati ideea altuia si sa dati copy-paste. De cand a zis unu fallout .. de atunci nimeni nu a mai venit cu vreo idee proprie.

Agresivitatea ta in acuzatii mi se pare dubioasa rau , la fel si graba de a taia din radacina orice argument care ar salva-o. Comportamentul tau ar indica un efort suplimentar de a indeparta o teoretica vina care te apasa....

:photo:

Deci, treaba e in felul urmator, eu inca nu cred ca fallout e murdara, dar daca fallout pica si e mafie southboy merge dupa ea.

thor, putea la fel de bine sa aleaga negativ, sa primeasca pozitiv si sa nu detina arma, daca pe asta te-ai bazat ..

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Argumentele VOASTRE nu exista.. v-ati sculat azi dimineatza cu gandu .. hai sa o scoatem pe fallout ca si asa habar n-are. Voi nu sunteti capabili decat sa luati ideea altuia si sa dati copy-paste. De cand a zis unu fallout .. de atunci nimeni nu a mai venit cu vreo idee proprie.

Ba da , Blk .

Insa decat sa-l votam pe Sinister , despre care nu stim prea multe , mai bine te votam pe tine care ai pistol + ca ai zis ca nu ai primit obiect , ciudat nu ? :-?

Link to comment
Share on other sites

Ba da , Blk .

Insa decat sa-l votam pe Sinister , despre care nu stim prea multe , mai bine te votam pe tine care ai pistol + ca ai zis ca nu ai primit obiect , ciudat nu ? :-?

da , e corect ce zici tu aici , dar uita-te mai bine , roluri inarmate sunt o gramada si majoritatea nu sunt negative , riscul de a scoate un personaj care nu este negativ este destul de mare :-??

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Deci, treaba e in felul urmator, eu inca nu cred ca fallout e murdara, dar daca fallout pica si e mafie southboy merge dupa ea.

thor, putea la fel de bine sa aleaga negativ, sa primeasca pozitiv si sa nu detina arma, daca pe asta te-ai bazat ..

Daca te gandesti ca o apar, nu e asa, cum am zis, inca o suspectez.

Ideea este ca si komisaru a fost acuzat de Sinister si acum il vad cu atat exces de zel grabit sa taie si sa spanzure...mi se pare dubios.

Fallout, nu ma tem, ca si in religie, cel cu suflet curat va fi izbavit ...sau ceva de genu :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

-politist

-agent federal

-comisar

-vigilante

-cartofor

-bodyguard

-psy

-mafiot

-nas

-il consigliere

-sechestrator

-fanatic

-asasin

Sunt cam egale sansele :-?

Dar mai mult ma bazez de comportamentul ei de pana acum ...

Link to comment
Share on other sites

COPII STOP !.. wtf are u doing ? 1 da vina ca suntem inactivi, altu ca nu a spus ea pe buna raspundere ca are pistol ? hoo, stai asa, s-o luam incet

1.Fallout are pistol.Buun, nu inseamna ca e rea, poate e politist, si crede-ma, bag mana in foc, ca ea a presupus ca va fii evil, doar datorita personalitatii ei, iar politistii la investigatie ies inarmati sau alte chestii.. mai degraba mai suspect E KOMISARUL, pe care l-a demascat sinister impreuna cu inca 2 suspecti, iar el a ignorat complet acel lucru

2.southboy vb fara el, a luat-o totu prea-n joc, asta nu inseamna ca e vreun mafiot, pt ca daca ar fii fost, nu s-ar avanta asa tare.. sa zicem ca el si fallout au intrat prea "Tare" in joc si au iesit oile negre ale turmei

fiti atenti ce faceti, decat sa mergeti pe o presupunere vs fallout, mai bine presupuneti ceva vs komisarul :)

irnk, daca era ceva rau, vedeai ca e murdar.. asta daca nu ar fii fost nas cumva

think again.

Link to comment
Share on other sites

komisarul rpd a sarit vs ea, iar el al randul lui a fost acuzat, dar a ignorat acuzatia.. asta nu vi se pare suspect? neaa.. mai bine votati pe fallout alela..

ganditi cu capul.. si nu cu curul cum au zis altii ca fac ... daca tot va credeti destepti :P

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Wanksta share's my believe -_-

komisaru din momentul in care am inceput sa il acuzam vad ca nu mai zice nimic....

think...pink.....

Link to comment
Share on other sites

Bai, ce sa ziceti de mine? Argumentul adus de blk este unul foarte bun.E un tip rational asa ca merg pe mana lui. Eu puteam foarte bine sa stau la cutie si acum nu mai eram luat la intrebari.

Votul meu ramane. Altceva mi bun nu avem si nu vreau sa risc votand cu altcineva.

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

komisarul rpd a sarit vs ea, iar el al randul lui a fost acuzat, dar a ignorat acuzatia.. asta nu vi se pare suspect? neaa.. mai bine votati pe fallout alela..

ganditi cu capul.. si nu cu curul cum au zis altii ca fac ... daca tot va credeti destepti :P

Opa ? Acum ai venit si tu ? Cum de ai tacut pana acum ?;;)

Link to comment
Share on other sites

and btw, nu iau apararea nimanui, asta nu ma face suspect daca cumva vreti sa credeti asta, incerc doar sa previn unele chestii ( care daca sunt adevarate, nu e vina mea, oricum ati actionat gresit )

da.. am venit din boschetul de urzici, pt ca partenera mea mafioata e acuzata, te auzi amice? vroiai sa intru si eu in discutii despre bufnite si alte tampenii ? chiar tu ai zis ca preferi sa nu o faci, so do i, am mai fost pe aici mai des ca tine anyway

Link to comment
Share on other sites

Bai, ce sa ziceti de mine? Argumentul adus de blk este unul foarte bun.E un tip rational asa ca merg pe mana lui. Eu puteam foarte bine sa stau la cutie si acum nu mai eram luat la intrebari.

deci sa inteleg si eu cum se joaca chestia asta ...

1. te iei dupa primul care voteaza

2. acuzi pe oricine numai sa iesi tu nevinovat

3. daca esti acuzat te faci ca ploua

Am inteles bine? Sa stiu pentru data viitoare :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...