Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

votati komisaru si vedem ce iese.. nu merita sa lasam o zi sa se piarda.. daca nu e bad role.. atunci luam pe altu al rand, mare kkt..

Imi erai simpatic, da dupa reply-ul asta imi vine sa-ti dau una dupa ceafa, ce dracu ...ii luam pe rand, este? ..doctori, politisti..ce vine acolo la rand.

Link to comment
Share on other sites

Bai, v-ati aruncat aiurea pe mine. Si de ce? Ca am votat un user care are un comportament ciudat + pistol? Eu ce am facut de sunt banauit? Iar asta cu "hai sa-l votam p-asta,daca nu e mafiot, luam pe altu?" Pai ce joc mai e asta?

Ia zi Wanksta, prea te arunci aiurea.Tot tu ai spus ca eu am fost primul suspectat, si de fapt n-a fost asa. Semn ca nici nu te-ai obosit sa analizezi primele pagini. Ar cam trebui sa te luam la intrebari! Poate esti pe mana cu fallout si incerci sa o scoti, si tu si south boy, prea v-ati aruncat asa! Nu sunteti toti 3 pe felie?

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

votati komisaru si vedem ce iese.. nu merita sa lasam o zi sa se piarda.. daca nu e bad role.. atunci luam pe altu al rand, mare kkt..

Hai pa Wanksta , acum chiar nu ma mai iau dupa tine vreodata !!

imi mentin votul , Fallout girl

Frumoasa incerca de a gasi un tap ispasitor , vad ca v-a reusit ..

Pacat , ajunsese la 6 voturi fallout ...insa 2 si aflam e...dar dupa cum se vede are colegi de breasla puternici .

Da , poate-i si komisaru murdar .

Insa tot mai murdara-i don`soara mafiot

Pupici fallout , te-ai scos bine :-*

Astazi ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Cum a zis si lukl votul pentru fallout poate fi o greseala.La fel cum a zis si el multe roluri au arma si nu sunt negative.S-ar putea sa eliminati un rol pozitiv :-??

Imi place de gazerock98 , el se abtine de la votul cuiva cu arma ...dar imediat sare cand e vorba de altcineva :lol:

De altfel si Irnk a avut o replica de genul " chiar trebuie sa omoram pe cineva azi ? "

Wanksta , sa mai zic ? " ? chiar tu ai zis ca preferi sa nu o faci, so do i, am mai fost pe aici mai des ca tine anyway "

Da , ai fost ca sa-i analizezi posturile lui fallout ca sa vezi cum poti sa o scoti ;;) ...Atat .

Nu ti-a pasat vreo secunda daca fallout era vinovata , tu doar vroiai sa gasesti alt tap ispasitor decat colega ta de breasla ...si prin postul de mai sus ai spus tot :)

votati komisaru si vedem ce iese.. nu merita sa lasam o zi sa se piarda.. daca nu e bad role.. atunci luam pe altu al rand, mare kkt..

chiar tu ai zis ca preferi sa nu o faci, so do i,

O yea , in fond de ce sa o votam pe fallout despre care STIM CA ARE PISTOL ?

Neah , hai sa il omoram pe komisaru care are niste replici scoase din burta si atat .

Daca era ca fallout sa fie politist , avea investigatii ,piste ...ea nu are ...pentru ca nu e politist .

Agent special nu e , ne-ar fi zis cine-i psy ( daca e )

Asa ca sansele ca ea sa fie murdara , judecand dupa arma pe care a recunoscut ca o are si ca ii foloseste la meserie , sunt mai mari ca cele sa fie un biet miel nevinovat sacrificat pentru deliciul zeilor .

komisaru poate fi curat , insa fallout nu prea ...prea s-a agitat sa se scoata ...prea nu ne-a dat nici un indiciu despre activitatea ei nocturna ..etc :)

Traiasca efectul voturilor turmei .

P.S Nu mi-e ciuda ca moare komisaru , mi-e ciudat ca nu moare fallout girl ...care e 100% mafie .

Link to comment
Share on other sites

acuma tu incurci vorbele mele.. am zis " ca prefer sa nu o fac, so do i" la faza ca nu postez aiurea, nu stiu ce ai inteles tu, iar acum tu si komisaru va intoarceti impotriva mea, pt ca inccerc sa va dezvalui din planuri or what? .. in fine, i don't care.. daca tu crezi ca eu is mana-n mana cu fallout, asta e, delirezi amice :P

si daca fallout e politista, tu crezi ca se arunca din prima zi ? daca e inapta? daca e fricoasa sau alte cacaturi? voi ganditi sau vb fara voi prin incercarile voastre disperate de a iesi din balega? .. i'm out

Link to comment
Share on other sites

Pai raspunde Wanksta, nu ma ocoli. Si tu si south boy ati sarit la mine precum cainii turbatii pe muscat. Si asta pentru ca am votat cu fallout. Deci e clar ca intre voi e o legatura, south boy ala a disparut, la fel si fallout , iar tu te scremi aici. Ce ati spus? "Lasa-l ma, il votam pe asta, noi o stergem si restul o sa-l voteze ca prostii: :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

acuma tu incurci vorbele mele.. am zis " ca prefer sa nu o fac, so do i" la faza ca nu postez aiurea, nu stiu ce ai inteles tu, iar acum tu si komisaru va intoarceti impotriva mea, pt ca inccerc sa va dezvalui din planuri or what? .. in fine, i don't care.. daca tu crezi ca eu is mana-n mana cu fallout, asta e, delirezi amice :P

si daca fallout e politista, tu crezi ca se arunca din prima zi ? daca e inapta? daca e fricoasa sau alte cacaturi? voi ganditi sau vb fara voi prin incercarile voastre disperate de a iesi din balega? .. i'm out

Nu nu , tu intorci ceea ce ai zis :P

Nu am vazut nici un post in care sa te gandesti ca fallout ar putea fi vinovata , doar posturi sa o scoata

Asta e mai supect decat toate posturile lui fallout girl si komisaru la un loc .

Sincer , te-as vota acum daca nu ar mai fi 2 ore pana al noapte :P

Ti-am zis ca nu am nici o treaba cu komisaru ,treaba ta ce crezi , eu doar sunt nervos ca am nimerit o mafioata si nu ma asculta nimeni :) .

Ai zis ca preferi sa nu votezi cand era votata fallout , dar cand a aparut tapul ispasitor perfect ai votat + argumente impotriva + tot tacamu` ;;)

le : Da , inainte a muri ar fi zis ceva ...Ea nu a zis nimic ...Sa nu mai zicem ca aproape s-a dat de gol cu niste replici , vrei sa-ti dau copy paste ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

devotez fallout girl

votez komisaru

Fie , vad ca nu am cu cine vorbi ...merg pe mana voastra .

Fallout , you're next :)

P.S cops , investigati-o :)

Link to comment
Share on other sites

le : Da , inainte a muri ar fi zis ceva ...Ea nu a zis nimic ...Sa nu mai zicem ca aproape s-a dat de gol cu niste replici , vrei sa-ti dau copy paste ?

Votez FallOutGirl .. multumit? :beer:

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Votez FallOutGirl .. multumit? :beer:

Dupa ce toate voturile sunt la komisaru ?

Smart move , si eu as fi facut la fel daca eram mafiot sa stii , very smart :D .

Nu scapi sa stii :D

le : 12 , asta e instant , c ya tomorrow .

Link to comment
Share on other sites

Bravo ba, m-ati prins, dar nu pentru ca erati voi cine stie ce destepti. Cu exceptia lui fallout care a jucat inteligent,restul a-ti votat ca idiotii unul dupa altul. Nu mai vorbesc de ceilalti useri care n-au tarie de caracter si si-au schimbat voturile!

Nice game :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...