Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

ba nu vreau sa va stric petrecerea dar silen a zis ca oricine detine un obiect va iesi la investigatii ca fiind inarmat

deci nu are neaparat pistol

ignorati asta

momentan nimic , astept momentul oportun sa o folosesc >:)

kill her

Link to comment
Share on other sites

Dar de rApture , Lancelot , Zeal ,BrokenLord ,Wanksta nu zici nimic ?

Asta e stilul meu de a juca , prefer sa tac decat sa aberez ca altii .

Si ce anume faci tu cu o arma ?

Chiar voiai sa ii aleg pe toti din lista si sa vad daca au zis ceva sau nu?Am luat cateva nume care mi-au sarit in ochi.

Ca sa te multumesc si pe tine:

@toti cei tacuti - ce faceti voi prin sat?

Later edit:

a cam recunoscut ca are pistol , nush cum sa-ti zic :lol:

Nu stiu daca nu stie sa joace sau...

Dar trebuie sa o facem:

Votez Falloutgirl

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

@Memmorex E ciudat ca ai ales niste nume de peste tot sa stii ;;)

Unul de la inceput , unu de pe la mijloc , unul de pe la final ....oare cum de nu i-ai luat in ordine ? incerci sa nu atragi atentia asupra cuiva ? just saying .

btw , chiar cred ca o sa-ti raspunda automat acum toti inactivii :))

Link to comment
Share on other sites

Inca un lucru, daca ati folosit detectorul/abilitatea de noapte pe cineva care chiar daca nu are rol de noapte, are obiect: pistol, rezultatul anchetei este "inarmat" !!

am spus ca oricine are obiectul pistol va iesi inarmat, daca ai morfina de exemplu nu esti inarmat -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ah ce urat e cu dacii astia....

Nu au si ei o religie, un cult anume....poate ii educam noi cumva

Link to comment
Share on other sites

Pai incerc sa analizez comportamentu tuturor.Cum ziceam,o intrebare nevinovata.

Gazerock,Komisaru,ForumistuMascat,Lancelot,*crazy_kid*...Voi ce faceti pe aici,ca sunteti cam linistiti:D (repet.nu acuz pe nimeni,incerc sa aflu cate ceva)

Si ce vrei sa zic? Ca vreau si eu ciorba de urzici? Mai bine nu ca nu imi plac urzicile..

Din cate vad pe aici F.Girl mi se pare cea mai suspecta.. Adica nu mi se pare ca incerci sa te aperi in vre`un fel! :) Incercam cu ea sau are cineva alta varianta?

Link to comment
Share on other sites

Tocmai mi-am dat seama de ceva.De unde stim ca Falloutgirl nu are un rol pozitiv?Si un politist poate avea un pistol.Doar pentru ca nu stie "ce-si-cum" nu inseamna ca e mafioata.Dar pastrez votul pentru ca altceva nu avem.

(sunt dispus sa imi schimb votul daca vine cineva cu ceva bun)

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Tocmai mi-am dat seama de ceva.De unde stim ca Falloutgirl nu are un rol pozitiv?Si un politist poate avea un pistol.Doar pentru ca nu stie "ce-si-cum" nu inseamna ca e mafioata.Dar pastrez votul pentru ca altceva nu avem.

(sunt dispus sa imi schimb votul daca vine cineva cu ceva bun)

De fapt da , de ce sa votam pe cineva care a recunoscut ca are pistol cand putem sa luam la intervievat toti inactivii .

Makes sense :-?

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma e problema ei ca nu stie sa se apere! Si am aflat ca are pistol doar pentru ca cineva( nu mai stiu cine si nici nu ma apuc sa caut in multimea de urzici:| ) a zis sa o avem in vedere ca face manevre..

Link to comment
Share on other sites

De fapt da , de ce sa votam pe cineva care a recunoscut ca are pistol cand putem sa luam la intervievat toti inactivii .

Makes sense :-?

*read first topic*

Eu incercam sa aflu cine sunt intrusii.Dar toata lumea se ataca daca le pun o intrebare nevinovata.De obicei,intr-o grupare "mafioata" ,o parte din ei stau ascunsi iar cealalta parte se comporta ca orice alt cetatean.

whatever...Daca mai zic ceva deja puneti furcile pe mine asa ca o sa stau in liniste...

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

votez FallOutGirl

Nu stiu ce esti ...dar prin limbaj si comportament parca esti o mafioata frustrata careia tocmai i-a fost aflat rolul :) .

Sper sa nu ma insel .

Link to comment
Share on other sites

Votati ce vreti dar faceti o greseala, sunt destule roluri cu arme, si roluri pozitive. Voi pe ce anume va bazati acum? Ca a votat unu la inceput fallout si v-ati luat toti dupa el? Sau ca a zis nush cine ca sunt suspecta? De unde pana unde? Ca am cules urzici? :))

daca ma iau dupa logica voastra urzicata .. banuiesc ca southboy este suspect... avand in vedere ca a spamat cat a putut .. si dupa ce ati inceput sa ma acuzati pe mine [avand in vedere spamul] s-a facut mic si de abia a zis 3 cuv.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

cred ca ne induce in eroare faptul ca nu a inteles cum merge treaba cu mafia,eu prefer sa nu votez.

+1

Cred ca e doar un plus de entuziasm in dorinta de a intelege mai bine lucrurile.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...