Jump to content
Razvan

Mafia 13 - Masina timpului

Recommended Posts

Eu nu mai vreau sa pierd vremea. Avem un indiciu:

Avem un comportament care distrage atentia de la esential de la persoana in chestiune (falloutgirl) + un eventual complice (southboy) care chiar daca ii acuzi de faptul ca incearca sa distraga atentia, tot nu raspund cu nimic solid.

Votez falloutgirl.

am mai vazut inca 4 acuzatii pe la inceput , cum de ti s-a pus tocmai pe fallout ?

Link to comment
Share on other sites

@silenr, trebuia sa zici si tu nr de voturi...

a da, scuze, am uitat:

Lista membrilor:

gazerock98

blk

darkness03

FallOutGirl

SouthBoy_Lucyo

Lucian

Equilibrium

Komisaru

BrokenLord

R_SupeRstaR

ForumistuMascat

IrnK

lukl

rApTure

Zeal

Wanksta

Thor.

LuckyShot

Lancelot

Memmorex

liquidlove

*crazy_kid*

Mister Sinister

[23/3]+1=8 linsare la termen

[23/2]+1=12 linsare instant

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu ai cum sa acuzi 3 persoane de ceva negativ dupa o singura noapte. Ori e bluf ori greseste ori doar o parte din cei 3 sunt vinovati. Nu cred ca este posibil ca toti 3 sa fie mafioti.

Mai simplu si la obiect si fara a lasa loc de interpretari mi s-a parut celalalt sfat in legatura cu fallout + ca in continuare evita subiectul.

Vad ca e acuzata acum ca are o arma..

Link to comment
Share on other sites

Am avut grija de piciorul meu scrintit. De ce?

Pai incerc sa analizez comportamentu tuturor.Cum ziceam,o intrebare nevinovata.

Gazerock,Komisaru,ForumistuMascat,Lancelot,*crazy_kid*...Voi ce faceti pe aici,ca sunteti cam linistiti:D (repet.nu acuz pe nimeni,incerc sa aflu cate ceva)

Link to comment
Share on other sites

poate e detectiv :-?? detectivii vad cine viziteaza o casa aleasa de el. nu cred ca un mafiot ar face greseala de a incepe sa acuze atata lume si sa iasa asa in evidenta. in plus, el zice de oamenii care au vizitat acea casa, nu isneamna ca toti aceia sunt pers negative. poate unul dintre ei era medic, altul vanzator etc.

desi, avand in vedere ca nu a murit nimeni, ma gandesc asa: unul dintre ei 3 a fost vizat de mafie, a fost vizitat si de medic pentru ca l-a aparat si poate de alt personaj fie cu rol ajutator, fie cu rol negativ independent or smth.

luati si chestiile astea in considerare

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu ai cum sa acuzi 3 persoane de ceva negativ dupa o singura noapte. Ori e bluf ori greseste ori doar o parte din cei 3 sunt vinovati. Nu cred ca este posibil ca toti 3 sa fie mafioti.

Mai simplu si la obiect si fara a lasa loc de interpretari mi s-a parut celalalt sfat in legatura cu fallout + ca in continuare evita subiectul.

Vad ca e acuzata acum ca are o arma..

da , ai dreptate :)

in concluzie , fallout , de ce porti o arma?

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca nu ai cum sa acuzi 3 persoane de ceva negativ dupa o singura noapte. Ori e bluf ori greseste ori doar o parte din cei 3 sunt vinovati. Nu cred ca este posibil ca toti 3 sa fie mafioti.

Mai simplu si la obiect si fara a lasa loc de interpretari mi s-a parut celalalt sfat in legatura cu fallout + ca in continuare evita subiectul.

Vad ca e acuzata acum ca are o arma..

nu evit nimic.... dar daca ati sarit de cur in sus ca no more spam... pai no more atunci...

si de ce arma vorbiti mah voi? de aia care-mi trebuie pentru rol, sau ce? oO

Link to comment
Share on other sites

nu evit nimic.... dar daca ati sarit de cur in sus ca no more spam... pai no more atunci...

si de ce arma vorbiti mah voi? de aia care-mi trebuie pentru rol, sau ce? oO

de ce n-ai citit si tu regulamentul.. aiurea :)

Link to comment
Share on other sites

poate e detectiv :-?? detectivii vad cine viziteaza o casa aleasa de el. nu cred ca un mafiot ar face greseala de a incepe sa acuze atata lume si sa iasa asa in evidenta. in plus, el zice de oamenii care au vizitat acea casa, nu isneamna ca toti aceia sunt pers negative. poate unul dintre ei era medic, altul vanzator etc.

desi, avand in vedere ca nu a murit nimeni, ma gandesc asa: unul dintre ei 3 a fost vizat de mafie, a fost vizitat si de medic pentru ca l-a aparat si poate de alt personaj fie cu rol ajutator, fie cu rol negativ independent or smth.

luati si chestiile astea in considerare

Am luat in considerare. Asta tot inseamna ca una din cele 3 persoane e doctor si 1 mafiot plus inca o persoana care are activitate noaptea.

Deci daca votam pe cineva din cei 3 fara alte investigatii / indicii e posibil sa dam in doctor.

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

Pai incerc sa analizez comportamentu tuturor.Cum ziceam,o intrebare nevinovata.

Gazerock,Komisaru,ForumistuMascat,Lancelot,*crazy_kid*...Voi ce faceti pe aici,ca sunteti cam linistiti:D (repet.nu acuz pe nimeni,incerc sa aflu cate ceva)

Dar de rApture , Lancelot , Zeal ,BrokenLord ,Wanksta nu zici nimic ?

Asta e stilul meu de a juca , prefer sa tac decat sa aberez ca altii .

si de ce arma vorbiti mah voi? de aia care-mi trebuie pentru rol, sau ce? oO

Si ce anume faci tu cu o arma ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ForumistuMascat

ba nu vreau sa va stric petrecerea dar silen a zis ca oricine detine un obiect va iesi la investigatii ca fiind inarmat

deci nu are neaparat pistol

a cam recunoscut ca are pistol , nush cum sa-ti zic :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...