Jump to content
^poQuiTo^

Folositi prezervativ?

  

109 members have voted

  1. 1. Folositi prezervativ?



Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Nu, pt ca nu am de ce .

Nu, pt ca nu am de ce .

Nu faci sex?

Fap won't count .

Link to comment
Share on other sites

Inca nu-mi trebuie prezervativ pt ca inca nu mi-am inceput viata sexuala. :) Insa atunci cand o voi incepe e normal sa fac cu prezervativ. Sexul neprotejat poate duce la multe boli ba chiar "bebelusi" :)) . Oricum sunt si pastilele anticonceptionale care va ajuta.

Link to comment
Share on other sites

Nu, fiindca nu imi schimb partenerii ca sosetele ca sa nu stiu ce am la usa ..depinde de ce ai vrea sa te protejeze acel prezervativ ... de boli? Sunt anumiti microbi care trec prin prezervativ .. de copii? Daca faci cum trebuie .. nu faci copii chiar daca o faci fara prezervativ.. E bine cand ai un partener(a) stabil(a) ..ca atunci poti sa iti permiti mult mai multe... O seara placuta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cu prietena nu folosesc deoarece o cunosc de ceva timp si suntem impreuna de ceva timp :). Daca pica ceva neasteptat, folosesc. Votata optiunea "Cateodata".

vezi sa nu pice vre-un plod neasteptat ca dupa nu mai folosesti nici pe naiba...

Link to comment
Share on other sites

de cele mai multe ori , da

deseori ... insa cand sunt beat nu folosesc .

Ai pierderi de memorie ?

Da folosesc.

Folositi prezervative cu cine trebuie nu fiti popandai. Poate daca romanu ar fi un pic mai finut nu ne-am mai uita la ora 5 la toate tarancile de 15 ani care raman gravide.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...