Jump to content
^poQuiTo^

Folositi prezervativ?

  

109 members have voted

  1. 1. Folositi prezervativ?



Recommended Posts

De cele mai multe ori da. Se întamplă și fără, când sunt cu o parteneră stabilă. Cel mai ciudat e când începi cu prezervativ și pe la jumătatea drumului îl dai jos ca să termini fără el. Motivul e evident :))

 

Știe ”bătrânu” ce știe. :rofl2:

Așa a fost și în cazul meu, prima și ultima dată când l-am convins pe partenerul meu să folosim. S-a oprit brusc și parcă ne întelesesem din priviri în legătură cu acest fapt.

 

@Încă era și cu aromă de căpșuni (așa îi spusesem să cumpere), urât miros. cauciuc+aromă dulce. :bad:

Link to comment
Share on other sites

Pleasuremax Tignling erau interesante, miroseau a Orbit. :wub: Tot mai bine e fără. 

Nu miroase chiar a orbit...mie mi se facea greatza daca stateam sa-l miros =)) tot ce-mi placea la el era ca iti facea ... mentolat :))

 

 

Am votat nu, deoarece de 1 an + nu mai folosesc :P

Link to comment
Share on other sites

Pleasuremax Tignling erau interesante, miroseau a Orbit. :wub: Tot mai bine e fără. 

 

Eu una n-as sta să simt mirosul de Orbit+cauciuc, nu cred că aș suporta mirosul, dapoi să mai și îl folosesc într-un act sexual. Este bine fără, varianta clasică și grijulie NU dă greș și îți oferă satisafcții maxime! :)

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...