Jump to content
Finnick

Cum miros jocurile pe computer?

Recommended Posts

Unii nu stiu sa citeasca...dar sperand ca au invatat le arat urmatorul lucru:

,,Dotat cu aproximativ 20 de mirosuri diferite, ScentScape se conecteaza la computer sau consola si este programat astfel incat "sa raspunda" la ceea ce se intampla pe ecran, eliberand in aer amestecuri odorante corespunzatoare si creand, astfel, ambientul olfactiv potrivit, de la mirosul unei paduri de pini pana la mirosul marii.'' ...asa cum a zis si Carter™

asta nu inseamna ca daca joci un joc xxx nu o sa miroasa a pi**a

Link to comment

Nu as juca Left 4 Dead cu device-ul asta :D

Sa folosesti asta la CS. =))

Player 1 : "De unde ai stiut frate ca vin..eram pe shift"

Player 2 : "Te-am Mirosit"

:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:

:rofl2: Nu as incearca asa ceva in jocuri shooter .. In schimb as incerca in Formula 1 , moto gp, gta sa , samd..

Link to comment

SAu la Cod 4 =)) sau Cod 6 ( Mw 1 si 2 )

Sta unu cu sniperu la panda ore intregi.

Bai frate mai miscate ca IMPUTI drecu locu. Incepe sa putrezeasca iarba aia de pe tine. :coffee:

PS. Nu incercati jocuri cu zombi. =))

Dar macar nu te mai sperii ca iti apare o mortaciune in fata...pt ca cu dispozitivu asta simiti miros de PUTRAGAI cand intri intr-o incapare...si te astepti sa iti iasa o "chestie" in fata :coffee:

Link to comment

LOl la moto GP sau la F1 saa iti miroasa casa a transpiratie cum e in casca aia. :coffee:

Mai aberezi mult ? pana cand o mai tii asa ? 'sau la X sa miroasa a Y ; sau la Z sa miroasa a P' s.a.m.d :-$

on : Interesant dar dupa cum spunea si cineva mai sus,eu unul nu ii vad rostul . ( parerea mea ) :-??

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...