Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bann3r

Conturi golite

Recommended Posts

Guest CeausescuPresedinte

tu ai impresia ca am guma-n par? sau ce?

sti tu destul de bine ce iteme sau vrei sa ti le insir? ca sa-ti amintesti

si nu sunt la tine pt ca tu nu mai ai caracter de joc ... ai 2 -HHunterZ- si HHunterZ daca nu ma insel si sunt facute posta la toata alianta ... itemele ai drepate nu sunt la tine

ca le-ai distribuit prin alianta

sa speram ca o sa primesti si pe alea 2 - 99 , dupa cate ai facut

Link to comment
Share on other sites

ala ii un pusti care sta la 1 bloc de mn si el cu un coleg de`al lui se ocupa cu kkturi d`astea :-j a vazut in lista mea de mess idu lui liquidlove nush a mai cui a incercat eu mi`am schimbat parolele de la mess si de la conturi si mi`am formatat HDD-ul

Si id-ul meu de mess era cumva in lista ta? sau cum au ajuns unele dintre itemele mele sa fie puse de tine la vanzari pe forum? Aaa, suntetzi vecini si tzi-a dat si tzie sa nu-l spui, nu?

In afara de faptul ca tzi-ai batut joc de munca noastra acum mai incerci si sa ne prostesti... asa ...pe fatza!

Mai ai si tupeul sa scrii aici....

Daca tu ne consideri prosti nu inseamna ca si suntem!

Dispari dracu' de pe serverul asta, HOTZULEEE!!! UAAAAAAAA!!!!

Sper sa se ia cat mai repede masuri impotriva "nevinovatului" asta sa putem sa jucam si noi linistitzi!

Link to comment
Share on other sites

replica cu vecinu vrea sa para alibi sau ce? pentru ca sunt sigur ca nu o sa tina ,te-ai gandit sa zici si tu o "explicatie" pt cand o sa afle lumea de grozaviile astea , doar traiasca ip-urile dinamice nu?

pacat ca nu se pot obtine asa usor loguri de la rds s-ar demonstra foarte usor ca acel vecin nu exista

in data de ... la ora ... IP semnalat de dvs era alocat userului PPPoE cutarica , cu adresa...

cred ca v-ati prins mai departe din pacate trebuie ordin judecatoresc pt asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Trist ma Gunit,trist,imi pare rau sa-ti zic dar ai ajuns ultima scursura a acestui joc,un om de nimic pe care toata lumea il injura,un om care nu stie sa joace un joc asa cum se joaca el. Imi pare rau ca mai ai inca langa tine oameni de treaba si curati fideli(gen prutus si altii) care sincer nu-i inteleg de ce inca "asculta" de un om de nimic ca tine (tsu intra la categoria catei,ca sa ma fac inteles).

PS: banuiesc ca vecinul o sa vada reply`ul asta si o sa imi sparga contul,din dragoste pentru tine

@Lasa-ne in treaba nostra si du-te oriunde altundeva

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...