Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bann3r

Conturi golite

Recommended Posts

Are toate caracterele de joc blocate.

HHunterZ si -HHunterZ- oare ale cui sunt? evident nu sunt blocate , deci ce mai asteptati?

mda, inca un cont, ce disperati frate..

cine?

Ai vrea si tu sa afli ma aa? mai pune-ti pofta-n cui ca nu-i pentru copii mici alea.

si ce vrei sa arati cu reply-uri din astea inteligente ? toata lumea stie ce faceti voi , mai devreme sau mai tarziu se va si demonstra cum s-a tot adeverit pana acu ca sunteti codati pana in dinti

Link to comment
Share on other sites

Salut, imi poate explica si mie ce e cu asta ?

http://yfrog.com/0huitegj

Chestia ciudata e ca scanarea asta imi apare, sa spunem, de 2 ori pe saptamana.

Am copiat ip-ul ala si l-am verificat , provine de la romtelecom si e din bucuresti , am trimis un e-mail la ei, si raspunsul a fost: ora si data cand sa intamplat, data o stiam dar ora canci .

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

eu nu o sa-l reclam pt nimic ii urez doar sa se bucure de iteme ca asta e viata lui ... alaturi de mu :)

Link to comment
Share on other sites

Salut, imi poate explica si mie ce e cu asta ?

http://yfrog.com/0huitegj

Chestia ciudata e ca scanarea asta imi apare, sa spunem, de 2 ori pe saptamana.

Am copiat ip-ul ala si l-am verificat , provine de la romtelecom si e din bucuresti , am trimis un e-mail la ei, si raspunsul a fost: ora si data cand sa intamplat, data o stiam dar ora canci .

:tiphat:

ti-a scanat cineva ip-ul ca sa vada ce porturi deschise ai, e o scanare inofensiva, nu poate sa iti faca nimic rau. cel mult poate vedea daca esti online sau nu. poti seta firewalul sa blocheze automat acel IP.

in BD2010>Firewall > Settings>Advanced Settings tab.uncheck Internet connection sharing, check Enable intrusion Detection and Enable Strict Automatic Rules.

Link to comment
Share on other sites

kinul, dupa spusele lui shootervl.

asta a fost acu 1 an la fel mail spart.....de gunit evident

kinul, dupa spusele lui shootervl.

asta a fost acu 1 an la fel mail spart.....de gunit evident

su da bny banezi tot orasu sai umfle ochii sa se invete minte

pe 97d cum sau dat filtre?nu au suferit si altii?

Link to comment
Share on other sites

daca exista dovezi impotriva cuiva dc nu le postati pe forum sa le vada toata lumea? sa stim si noi de cn sa ne ferim, in cn sa nu avem incredere cand dam contul si pass atunci cand nu putem intra la cs...etc.pana atunci sunt doar acuzatii nefondate la adresa cuiva, cred ca stiti si voi ca hotul neprins e negustor cinstit.

Link to comment
Share on other sites

Nu e vina staffului linkmania ca va sparge voua mailul oO. Daca i se va da cont blocat credeti ca va inceta sa sparga ?:) Odineoara era doar un joc unde socializai, te relaxai si asa mai departe, acum e un stil de viata. . .

Hotul neprins, negustor cinstit !

Bine va face, mai ales astora care sunteti cu gura mare si cu impresii prin joc ca cine mi-s eu ca am full ! O zi placuta :)

Link to comment
Share on other sites

si da bny banezi tot orasu sai umfle ochii sa se invete minte

pe 97d cum sau dat filtre?nu au suferit si altii?

mare lucru nu rezolvi, decat sa mearga ceilalti sa`i dea peste ochi:D, la cat e de mare disperarea, isi baga clicknet si tot are acces pe LM, cel mai bn 99 pe toate conturile pe care s`a conectat in ultimele 2-3luni

Link to comment
Share on other sites

daca exista dovezi impotriva cuiva dc nu le postati pe forum sa le vada toata lumea? sa stim si noi de cn sa ne ferim, in cn sa nu avem incredere cand dam contul si pass atunci cand nu putem intra la cs...etc.pana atunci sunt doar acuzatii nefondate la adresa cuiva, cred ca stiti si voi ca hotul neprins e negustor cinstit.

a zjs si bny clar ca e Gunit , presupun ca s-au verificat si loguri... ce tot va cacati pe voi ca sunt acuzatii nefondate cand se se stie clar care ce goleste

Nu e vina staffului linkmania ca va sparge voua mailul oO. Daca i se va da cont blocat credeti ca va inceta sa sparga ?:) Odineoara era doar un joc unde socializai, te relaxai si asa mai departe, acum e un stil de viata. . .

Hotul neprins, negustor cinstit !

Bine va face, mai ales astora care sunteti cu gura mare si cu impresii prin joc ca cine mi-s eu ca am full ! O zi placuta :)

ce sa zici si tu doar se stie ca esti tovaras cu Gunit , ti se pare normal sa isi bata joc de atatea persoane si sa scape basma curata? ar trebui sa ia ban toata oradea pt el la cat rau a facut pe server

Link to comment
Share on other sites

a zjs si bny clar ca e Gunit , presupun ca s-au verificat si loguri... ce tot va cacati pe voi ca sunt acuzatii nefondate cand se se stie clar care ce goleste

ce sa zici si tu doar se stie ca esti tovaras cu Gunit , ti se pare normal sa isi bata joc de atatea persoane si sa scape basma curata? ar trebui sa ia ban toata oradea pt el la cat rau a facut pe server

tovarasia mea cu el este treaba noastra, nu ma intereseaza ce face el intr-un joc, eu mai intru doar sa salut lumea. Nu-mi pasa ce se intampla, intelegi ? :) Am iesit de ceva vreme buna din aceasta viata virtuala amice. Vad ca unii inca o traiesc la intensitate maxima. No offence, de ce nu postezi de pe userul tau principal ? :)

Link to comment
Share on other sites

tovarasia mea cu el este treaba noastra, nu ma intereseaza ce face el intr-un joc, eu mai intru doar sa salut lumea. Nu-mi pasa ce se intampla, intelegi ? :) Am iesit de ceva vreme buna din aceasta viata virtuala amice. Vad ca unii inca o traiesc la intensitate maxima. No offence, de ce nu postezi de pe userul tau principal ? :)

u esti in plop si plopul e in aer :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ma nush dc va tot agitati nu eu am spart conturile alea :-j un vecin care o umblat si pe la mn prin pc o spart a lui liquid dar nu eu i`am zis sa o faca. si eu mi`am formatat pc-ul sa nu am ceva keylogger si apoi am schimbat parolele la toate conturile de mail, mu si orice altceva

Link to comment
Share on other sites

Tu ai zis ca "n-are treaba", nu ca "nu mai are treaba". Oricum, fie ca le-ai spart tu pe toate sau nu, esti implicat in asta, si la ce s-a intamplat in ultima vreme, recent chiar, ati putea avea probleme. Deja ati depasit limita de "linkmania", nu stiu daca e adevarat sau nu faza cu "puscaria" si deja nu mai este amuzant. Oricum treaba voastra, mi-ar placea totusi sa va vad prin puscarie din cauza mu-ului. =))

Oricum, uite asa de-al dracu te las si eu fara conturile de pe forum. ;;)

Link to comment
Share on other sites

daca ar avea timpul necesar, si ar sti cui/unde/cand sa se adreseze, micii hecari de genu ar putea avea de suferit atat pe plan economic (daune) cat si fizic (lovituri la ochiu' maro - mititica). unii pentru un cont de mu/mail nu dispera asa mult, da sincer astept momentul cand o sa dea peste unu care chiar isi pune mintea cu ei si-i da in judecata. sa vedem atunci care o sa rada mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

gunit e certat cu vecinu ma....nu va mai luati de el e nevinovat :))))))

tare asta cu vecinu si vecina =)))

acum serios...problema asta e mult mai grava decat ce a cu d/c.....

daca ptr d/c sau luat anumite masuri...care nu era chiar asa grava....ptr 1 cont spart...e munca unora timp de 7luni-1 an etc...

Link to comment
Share on other sites

ma nush dc va tot agitati nu eu am spart conturile alea :-j un vecin care o umblat si pe la mn prin pc o spart a lui liquid dar nu eu i`am zis sa o faca. si eu mi`am formatat pc-ul sa nu am ceva keylogger si apoi am schimbat parolele la toate conturile de mail, mu si orice altceva

minte`ne frumos si zi k u habar nu aveai ce face "vecinu", culmea e ca are alergie la conturile din HH, alea or fi stropite cu apa sfintita sau ce au?, sparge conturi "vecinu" ala al tau doar la "prietenii" tai din joc, ciudat nu`i asa?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...