Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

necaz

Sugestie.. (scoaterea reset-urilor)

Recommended Posts

daca link devine non rr eu ma reapuc :)) ar fi cea mai tare faza de la inventia roti :))

Eu unul m-am lasat in mare parte din cauza unor ZELOSI cu prea multe reseturi care se credeau ZEI pe linkmania si aveau si ei 5 luni pe server da ei erau Popa moartea si groparul ce sa zic.................mai bine cedez locul decat sa decad ............mai sunt si alte motive dar asta ar fi fost primul

Un link non rr ar fi superb parerea mea lvl 400 e destul pe unul cu experienta care stie sasi aseze punctele cum trebuie si ce set sa tina pe el ca sa rada tot

Dar parerea mea e ca in cazul in care devine asa ceva atunci sistemul de punctaj ar trebui implementat ca cel al unui rpg normal

2 puncte pe Strenght = 5% dmg in plus sau 10%

la fel si pt agi , ene si vit

Gen Diablo sau Dragon Age daca lea jucat careva

oricum daca link devine non rr ma reapuc si eu ar fi prea fun

Link to comment
Share on other sites

uff 8 pagini :D la 10 closed? :))

de cand e mu linkmania e cu reseturi...cine a vrut rr multe a dat rr cine nu,nu.sunt curios cati vor juca pe un srv non rr :) ar merge unu de probe :D

stai linistit ca o sa joace multi... playerii care se lasa de linkmania revin tot timpul.

problema e ca serverul trebuie configurat foarte bine si asta s-ar putea sa ocupe mult din pretiosul timp al staff-ului

Link to comment
Share on other sites

deci?

deci...deci..P**A pe romaneste :)) am scris si mai sus...cu ce crezi ca e mai diferit topicul asta de celelalte?nu o sa raspunda nimeni aici multa vreme si cand o va face ori v-a un raspuns sec si deloc relevant ori asteapta pana zice necaz sa-l inchida...deci si prin urmare nu prea are rost sa va bateti capu...boom s-a lamurit, cel mai bun exemplu ^_^

Link to comment
Share on other sites

probabil ca n-ati observat, dar de vreo cativa ani incoace, sectiunea sugestii e cam inutila. nu ca nu v-asculta nimeni, ci nu se pun in practica multe lucruri, daramite niste cereri de genul. asa ca, obisnuiti-va ca si pana acum. inchid topicul ca n-are rost sa dezbateti si sa votati ceva ce nu se va lua in considerare oricum. acum depinde ce vreti voi, sa va spunem lucrurile pe fata, sau sa va mintim frumos. eu unul prefer prima varianta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...