Jump to content
Guest ToxiC_

V-ati luat bataie in fata iubitei

Recommended Posts

Am fost foarte aproape :D . M-au incoltit 5 sau 6, nu mai stiu ca era noapte, ea nu iesise inca din restaurant, si mi-am luat o palma. Apoi ea a iesit, si a fost surpinsa sa ma vad intre 5 sau 6 care se pregateau sa ma bata. Norocul meu a fost sa treaca pe acolo 3 prieteni mai solizi, care au intervenit si i-au tinut pe aia pe loc, am apucat sa plec, dupa ce am dus-o pe ea acasa, mi-am sunat un tovaras, si i-am povestit. Acesta, recunoscut in cartier pentru violenta lui, nu i-a batut, dar s-a dat putin in ei. De atunci, aia cand ma vad ma saluta :D

Link to comment
Share on other sites

Ba, nu e vorba ca te vede ea ca-ti iei un capac cat e vorba de orgoliu si umilinta. Daca tu esti pasare si preferi sa pleci capul si sa mergi mai departe, afla ca mai sunt unii care iau atitudine. nu sunt van-dame, dar nici un papagal de om nu sunt sa stau sa-mi iau capace. asta e, bataia doare, dar eu nu stiu cum puteti sa fiti asa umiliti si sa nu faceti nimic, pana si cainii au curajul sa riposteze cand sunt atacati ! nu zice nimeni ma sa ai npse ani de karate sau k1, dar din 4 sau 6 cati sunt ei pe 1 din ei tot il dezmembrezi si daca nu poti nici asa pui mana frate pe o bordura, si sa vezi atunci cum se linistesc cu "smecheria". oricum in mare parte se mai uita si la fata omului daca are curaj sau nu, ca n-ai sa vezi niciodata un tigan/ungur/roman ca vine la tine si ti-o da direct, mai intai te ia la misto sa vada daca ai destul sange sa te iei in gura cu el, si in caz ca te iei in gura cu el vine sa-ti dea capace, dar daca i-o dai tu primul iti zic eu ca ceilalti n-or sa se mai bage.

si iti zic eu essker!1 ca este diferenta intre a-ti lua capace de fata cu prietena si a riposta de fata cu prietena cand iti iei capace (oricum daca taci tot lake esti, asa daca dai si tu din gura zice si ea in sinea ei "uite-l ba 1 singur si tot a avut curaj nu a tacut ca un papagal", dar oricum nu e vorba de prietena, e vorba de orgoliul tau de baiat, daca esti baiat..)

@luciane tu zi ce ai facut cu amenda aia :D

Aici trebuie sa-ti dau dreptate , chiar se uita si dupa figura, in caz ca te vad mai ``supect`` te lasa in pace , ca nu stie de la ce se pot astepta de la tine . Si mai ai dreptate cu faza , daca sunt vreo 3-4 si il culci pe unu dintr-un pumn restul se cam dau pe cur .

Nu ai avut probleme cu politia? De obicei specimenele astea cretine se duc la politie dupa ce ii bati.

Pai ori suntem golani ori nu mai suntem !

perversa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chiar cand sa zic ca pe asta nu am patit-o,mi-am adus aminte ca defapt da am patit ceva in genu.Eram micut 16 ani :-?? la o terasa cu prietena a venit"fostul" cu prietenii mi-au zis sa o las ca "blablabla",cand am iesit din terasa defata cu respectivul i-a venit ideea minunata respectivei sa ii arate cat de mult ma place devenind dragastoasa,respectivul nu a putut sa se abtina a venit cu prietenii printre care era o fata care mi-a dat o palma si el a incercat sa ma loveasca cu piciorul in gura dar a alunecat cu piciorul de sprijin si a cazut,eu am ramas calm ca nu puteam riposta in aceea situatie in schimb prietena a apucat sa ii dea un pumn in care avea cheile si i-a spart buza...cum m-am simtit?Sincer nu stiu sa explic,umilinta nu a fost,dar am renuntat la relatie pentru ca asa am crezut de cuviinta ca e mai bine.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...