Jump to content
Guest ToxiC_

V-ati luat bataie in fata iubitei

Recommended Posts

Well, nu pot spune ca a fost bataie , dar mi-am luat un cap in gura fara sa-mi dau seama de fata cu ea . Normal ca a sarit sa ma ajute,tipete,etc . N-am vrut sa par macho in fata ei asa ca am ramas eu cu capu-n gura si l-am lasat pe ala in pace.

Link to comment
Share on other sites

Pai,eram cu prietena,au inceput 2 sa tipe la ea pisi dalea.M-am intors le-am dat 2 pumni in fata,pe urma a venit unu din spate si mi-a pus piedica si au plecat...m-am simtit cam aiurea in fata ei :blink:

Link to comment
Share on other sites

no offence but, se mai uita si la fata omului sa vada daca-si permite sa faca glume sau sa se ia de tine =)

eventual daca as pati, i-as spune sa plece acasa si as ramane cu aia 1,2,10 sa-mi rup capul cu ei =)

Ma indoiesc ca ai face asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

nu mai bine nu-i bagati in seama? :-?? preferati sa va bata unii mar sau sa va vada toata lumea de pe strada ca va bateti ca niste golani? nu mai bine ii lasati in prostia lor sa faca misto-uri ieftine si voi sa ramaneti cu capetele intregi? nu cred ca-s prea multe fete care sa se supere ca prietenul lor nu se ia la bataie cu toti derbedeii pe strada, in afara cazului in care fata are vreo 15-16 ani, sta in ferentari si vrea sa se dea mare ca prietenul ei e mare bataus.

@toxic, daca vezi ca prietena ta e cam ofticata ca n-ai sarit la bataie si te simti rusinat, ai putea sa-i zici ca n-ai ripostat pentru ca i-ai fi batut prea rau si n-ai vrut sa-i ai pe constiinta :P (chiar daca nu e asa)

Link to comment
Share on other sites

@toxic, daca vezi ca prietena ta e cam ofticata ca n-ai sarit la bataie si te simti rusinat, ai putea sa-i zici ca n-ai ripostat pentru ca i-ai fi batut prea rau si n-ai vrut sa-i ai pe constiinta :P (chiar daca nu e asa)

cat m-a ajutat in viata minciuna asta... :))

Daca ai apucat sa le dai 2 pumni iar ei sa-ti puna doar o piedica , automat nu se numeste ca ti-ai mancat bataie. Initial , trebuia sa faci cazatura de la piedica mai spectaculoasa si sa te ridici "barbateste" , si te simteai ok , exact ca un urs care-si mananca prada. :P

Pe viitor nu-i mai baga in seama , tine-o mai aproape de tine cand sunt idioti d-astia pe strada si totul o sa fie bine.

Link to comment
Share on other sites

Ma indoiesc ca ai face asa ceva ...

doar pentru simplul fapt ca tu n-ai reactiona la un scuipat/o palma primita nu inseamna ca toti facem la fel. eu unul stiu de ce sunt capabil, si crede-ma, nu trebuie sa-mi dai a 2-a palma/scuipat ca sa ne batem.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de ce trebuie sa va luati la bataie. Mai bine il/ii intimidati cu o arma cu gloante de cauciuc.

Link to comment
Share on other sites

fa-mi rost de arma cu gloante de cauciuc, iar eu promit ca-i ciuruiesc, nu numa ca-i amenint !

nu orice isi permite sa faca rost de o arma de genu, veniti voi ca desteptii cu sfaturile voaste, dar mai mult ca sigur ca nici macar nu ai asa ceva.Ai auzit si tu de la altii de arme dastea si ne impartasesti si noua experienta ?

no offence, dar a fost cam useless sfatul tau..

Link to comment
Share on other sites

Am zis eu ca trebuie sa tragi in ei ? Si cu o replica poti sa ii intimidezi.

Cam ce sfat ai vrea? Degeaba frecventezi tu sala 8 ani, daca sunt mai multi, esti ca si mort.

Ai auzit si tu de la altii de arme dastea si ne impartasesti si noua experienta ?

M-ai prins. :-j

Link to comment
Share on other sites

Nu am patit pana acuma sa ma bat de fata cu prietena mea , si sper nici sa nu am ocazia . Nu stiu de ce, m-as simti jignit daca ar veni vreo 2-3 indivizi si ne-am lua la pumni si la picioare si in cele din urma sa pierd lupta cu ei , tot umilit m-as simti . Singur nu am problema ca sunt mai multi , i-au bataie , "asta e :D" . Dar cu prietena , m-as simti umilit. Cat despre Swat, frate esti cumva un kickboxer si nu stim noi ? Te inteleg ca vrei sa te dai mare pe internet ca tu te bati cu 10 deodata si niciunul nu te culca , dar hai ca nu esti in filmele cu Van-Dame , lasa garda mai jos , ca oricum nimeni nu te crede , ca tu ai bate si ai spanzura .

Link to comment
Share on other sites

Ba, nu e vorba ca te vede ea ca-ti iei un capac cat e vorba de orgoliu si umilinta. Daca tu esti pasare si preferi sa pleci capul si sa mergi mai departe, afla ca mai sunt unii care iau atitudine. nu sunt van-dame, dar nici un papagal de om nu sunt sa stau sa-mi iau capace. asta e, bataia doare, dar eu nu stiu cum puteti sa fiti asa umiliti si sa nu faceti nimic, pana si cainii au curajul sa riposteze cand sunt atacati ! nu zice nimeni ma sa ai npse ani de karate sau k1, dar din 4 sau 6 cati sunt ei pe 1 din ei tot il dezmembrezi si daca nu poti nici asa pui mana frate pe o bordura, si sa vezi atunci cum se linistesc cu "smecheria". oricum in mare parte se mai uita si la fata omului daca are curaj sau nu, ca n-ai sa vezi niciodata un tigan/ungur/roman ca vine la tine si ti-o da direct, mai intai te ia la misto sa vada daca ai destul sange sa te iei in gura cu el, si in caz ca te iei in gura cu el vine sa-ti dea capace, dar daca i-o dai tu primul iti zic eu ca ceilalti n-or sa se mai bage.

si iti zic eu essker!1 ca este diferenta intre a-ti lua capace de fata cu prietena si a riposta de fata cu prietena cand iti iei capace (oricum daca taci tot lake esti, asa daca dai si tu din gura zice si ea in sinea ei "uite-l ba 1 singur si tot a avut curaj nu a tacut ca un papagal", dar oricum nu e vorba de prietena, e vorba de orgoliul tau de baiat, daca esti baiat..)

@luciane tu zi ce ai facut cu amenda aia :D

Link to comment
Share on other sites

nu mai bine nu-i bagati in seama? :-?? preferati sa va bata unii mar sau sa va vada toata lumea de pe strada ca va bateti ca niste golani? nu mai bine ii lasati in prostia lor sa faca misto-uri ieftine si voi sa ramaneti cu capetele intregi? nu cred ca-s prea multe fete care sa se supere ca prietenul lor nu se ia la bataie cu toti derbedeii pe strada, in afara cazului in care fata are vreo 15-16 ani, sta in ferentari si vrea sa se dea mare ca prietenul ei e mare bataus.

@toxic, daca vezi ca prietena ta e cam ofticata ca n-ai sarit la bataie si te simti rusinat, ai putea sa-i zici ca n-ai ripostat pentru ca i-ai fi batut prea rau si n-ai vrut sa-i ai pe constiinta :P (chiar daca nu e asa)

am mers pe principiul asta odata "lasa-i sa vorbeasca" pana au zis catre ea "tarfulita mica" .. atunci mi-a sarit capacele si m-am luat la bataie cu ei, de incasat am incasat si eu cateva dar pe cei 2 i-am facut zob, cu bata de baseball din masina. Ce sa zic .. pe de-o parte regret ca am reactionat asa, dar nah .. acu asta e

Link to comment
Share on other sites

Pana in momentul de fata nu m-am luat cu nimeni la bataie in fata ei doar ca intr-o zi ne plimbam linistiti si vine unul pe la spate si imi da un picior dupa care a fugit.Dar mi-am continuat drumul,cu toate ca stiam cine a fost.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...