Jump to content
Diablo

Gather Timisoara

Recommended Posts

Deja se cam lasa frigu, sa mai facem si noi o iesire inainte sa vina geru :D

Dupa cum stiti, acelas spot, piata Unirii la coordonatele fantanei, pe la ora 19:00, data 9.10.2010

Sper sa vina cat mai multa lume, atat cei vechi cat si cei noi, oricine e binevenit atata timp cat are pofta de o bere/suc si de o discutie cu actuali/fosti jucatori, de dragul timpurilor frumoase :beer:

C'ya there :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

mhmm, si in Iasi se face un gather tot p 9 oct si intalnirea de baza tot in piata Unirii ( de acolo plekm spre alte locatii) :)) hai sa facem o faza nationala.anyway,have fun si sry dar am fost in TM deja o data anu asta, poate la anu :P take care, iarna usoara

Link to comment
Share on other sites

Hmm, da gather general, in Bucuresti. :D Cin' se baga, cin' se baga? :D

huuaaa nu pe 9 oct <_< nu pot ajunge :( hai undeva in decembrie :D (se apropie sarbatorile se mai strange lumea p la case:P, trec o parte din examene :D )

Link to comment
Share on other sites

Pe 9 octombrie se face gather si in Bucuresti, tot in piata Unirii, cel putin TRACIA se intalneste.

Cred ca ma alatur si eu, dar anunta-ma te rog cu o zi/cateva ore inainte, nu cand e gatherul in floare ca data trecuta. :| Ma suni/imi dai mesaj. :P

Ah, shit, scuze de offtopic. Hf la timi. :D

Link to comment
Share on other sites

Care toata lumea? Noi suntem, daca nu ai sti mai bine ai zice ca nu joaca oameni din Timisoara decat noi. <_<

Link to comment
Share on other sites

lol :)) mm deci daca ma gandesc bine cu cine ma vedeam eu la Timisoara acum cativa ani..si daca ma uit cine posteaza acum mi se pare ca timpul a inghetat :)) same good old ppls.

Have fun banatenilor + Rudy bucuresteanul infiltrat

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...