Jump to content
Maeve

Gathere Iasi 2010 - 2012

Recommended Posts

pfff om de baza ma lasi balta...si voiam sa o vad si p oana...ntzz ntzz

Aici e problema ca trebuie sa mearga in wekend acasa ..... eu incerc sa o trimit singura acasa dar ea nu vrea :( .... chiar tin neaparat sa vin dar daca nu pot :( ... oricum mai sunt 3 zile .... se pot intampla multe pana atunci :)

Link to comment
Share on other sites

pe data de 9 facultatea a organizat o expeditie...cu prezenta obligatrie din pacate...daca reusim sa ajungem la timp o sa venim si eu , bibbi si Mordor

daca din pacate nu se poate...va uram distractie placuta

:beer:

Link to comment
Share on other sites

nici o poza :) pun pariu ca mai mult de 10 oameni nu vin :))

iau camera foto. numa ca sa fie lance multamit :>

ce 10 oameni tu stii ce vb:))

anu` trecut cica s`a facut in canabis,am stat am baut o bere,doua da nu a venit nimeni :violent:

si tot asa n`spe mii de pagini :-??

tu nai fost cu noi. noi am incercat sa aducem lume noua de fiecare data dar am fost aceiasi .. usually

pe data de 9 facultatea a organizat o expeditie...cu prezenta obligatrie din pacate...daca reusim sa ajungem la timp o sa venim si eu , bibbi si Mordor

daca din pacate nu se poate...va uram distractie placuta

:beer:

mai bine lasi un numar de telefon la cineva sa stii unde ne gasesti :)

Link to comment
Share on other sites

hm 4 pagini de organizare

sunt curios cate pagini vor fi cu poze :P

o sa fie si poze .....

nici o poza :) pun pariu ca mai mult de 10 oameni nu vin :))

sa speram ca o sa vina mai multi de 10 .... ca de data asta s-o anuntat mai din timp

ce 10 oameni tu stii ce vb:))

anu` trecut cica s`a facut in canabis,am stat am baut o bere,doua da nu a venit nimeni :violent:

si tot asa n`spe mii de pagini :-??

majoritatea de aici nici macar nu au stiut de ghaterul ala ....

pe data de 9 facultatea a organizat o expeditie...cu prezenta obligatrie din pacate...daca reusim sa ajungem la timp o sa venim si eu , bibbi si Mordor

daca din pacate nu se poate...va uram distractie placuta

:beer:

sa speram ca o sa veniti ca sa fim mai multi ... voi faceti tot posibilul sa ajungeti nu conteaza daca e mai tarziu ... ca doar nu o sa stam numai o ora ... si cum a zis si dobrica lasa pe pm la cineva nr de telefon ...

0, lance, asta in cazul in care nu vii tu la Iasi cu aparatul foto sa te intalnesti cu fanii (care sigur ar veni sa te vada in numar mare).

:))

mai nou am observat ca se rog moderatorii de playeri sa vina la gather. ;p cel putin asa e in timisoara, din cate am observat in topicul lor. ^^

cel mai bine ar fi sa va strangeti toti moderatorii si sa faceti timp de o saptamana o expeditie prin tara ... bineinteles sa dati si autografe :P

Link to comment
Share on other sites

o sa fie si poze .....

sa speram ca o sa vina mai multi de 10 .... ca de data asta s-o anuntat mai din timp

majoritatea de aici nici macar nu au stiut de ghaterul ala ....

sa speram ca o sa veniti ca sa fim mai multi ... voi faceti tot posibilul sa ajungeti nu conteaza daca e mai tarziu ... ca doar nu o sa stam numai o ora ... si cum a zis si dobrica lasa pe pm la cineva nr de telefon ...

:))

cel mai bine ar fi sa va strangeti toti moderatorii si sa faceti timp de o saptamana o expeditie prin tara ... bineinteles sa dati si autografe :P

sa dea autografe?=)))))))))))))))))))))))))))))))) hahaha e chiar amuzant. ce onoare..imi dau seama :))))) asta e chiar tare sincer cu autografu.presupun ca e o gluma :)

:) deci ramane sambata in fata la hidro? :)

Link to comment
Share on other sites

sa dea autografe?=)))))))))))))))))))))))))))))))) hahaha e chiar amuzant. ce onoare..imi dau seama :))))) asta e chiar tare sincer cu autografu.presupun ca e o gluma :)

:) deci ramane sambata in fata la hidro? :)

autografe = bautura :P

Cel mai bine ne intalnim in alta parte ca nu stiu toti unde e hidro ..... mai bine ne intalnim in fata la Master direct si cine nu stie unde e sa spuna :)

App rede tu nu vii??

Link to comment
Share on other sites

oi c sunteti. sambata la ora 16 in fata la contructii,langa pim/fornetti.am zis.vine cine vrea,bea cine poate.

din ce feed-back am primit,vor veni:

some

dobrica

maeve

shadowlord

hero

pity

prutus

fantasy

...

restu mai spuneti voi.

Link to comment
Share on other sites

oi c sunteti. sambata la ora 16 in fata la contructii,langa pim/fornetti.am zis.vine cine vrea,bea cine poate.

din ce feed-back am primit,vor veni:

some

dobrica

maeve

shadowlord

hero

pity

prutus

fantasy

...

restu mai spuneti voi.

Hahah is in capul listei, ma simt onorat:)

Link to comment
Share on other sites

cine sta in capul 'listei' plateste. apropo luati si voi niste baterii alcaline sa iau rabla de aparat foto :))) sa avem cu ce ne lauda (si asa nam poze de pus pe fais buk) =))))

ps: imi place ca marius nui trecut si nici kilgor

Link to comment
Share on other sites

Zaicooo si MrMarius vin cu mine :D Kilgor nu poate participa :P [ are 99 :)) ]

hihi :wub: :)) asa ii trebe lui kilgor,is supi p el:P :))

s-ar putea sa mai vina nemesis [TRACIA], [cRs] si missELF [seVeN]

aduc si eu camera digitala dar tre sa ma caut d baterii...asta dak tineti neaparat:P

Link to comment
Share on other sites

0, lance, asta in cazul in care nu vii tu la Iasi cu aparatul foto sa te intalnesti cu fanii (care sigur ar veni sa te vada in numar mare).

Mmm pana sa ajung eu acolo il trimit pe Rede...solul meu si reprezentantul legal pentru Targul Iesilor. Sunt convins ca te vei bucura de acelasi succes nebun :D ba poate vei fi si mai popular avand in vedere ca ai si accent :D

bny da tu nu vi ?:))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...