Jump to content
Maeve

Gathere Iasi 2010 - 2012

Recommended Posts

consider k data d 9 este cea mai ok.in plus am vrut sa anunt din timp.unii incep facultatea p 3 nu p 27 si poate nu au chef sa ne vada asa din prima :P

ps: propun k locatie d intalnire For Fun ( din spatele polithenicii, in Podu Ros )

pss: ms bubu si shad d sprijin

Da 4Fun ar merge :) .... daca are cineva vreo obiectie sa spuna din timp ca sa se poata modifica locul ......

4fun este mai spatios,in caz de venim atat de multi pe cat ne anuntam, avem si mese d biliard si bowling si alte cele ptr cei kre se plictisesc sau diverse activitati sociale d grup :P (doar nu vom vbi numa d mu ^^ )

Link to comment
Share on other sites

4fun este mai spatios,in caz de venim atat de multi pe cat ne anuntam, avem si mese d biliard si bowling si alte cele ptr cei kre se plictisesc sau diverse activitati sociale d grup :P (doar nu vom vbi numa d mu ^^ )

cumm????? :o nu de asta ne intalnim sa vorbim numai de mu? :o

Glumeam :D 4Fun ar fi perfect :)

Link to comment
Share on other sites

4fun este mai spatios,in caz de venim atat de multi pe cat ne anuntam, avem si mese d biliard si bowling si alte cele ptr cei kre se plictisesc sau diverse activitati sociale d grup :P (doar nu vom vbi numa d mu ^^ )

eu vin pentru bere nu pentru vorbit mu =))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

@nebunie mare pe aici... mai vbim zilele astea si vedem c si cum.

@@fanta il iei pe prutus d brat si veniti amandoi k nu e greu.dak nu ne intalnim noi pe undeva in tudor dak e si merem.ne descurcam.

@@@ms melinda, iti doresc toate cele bune :kiss: :wub:

@@@@Magus,asta e dak nu vii :) spor si up :P

@@@@@vladi ia si pe noir cu tne ^^ ;)

Link to comment
Share on other sites

ori va intalnit la sala polivalenta [sau sediul mare al bcr] si de acolo mergeti pe jos prin podul ros[mal bahlui] sau va intalniti in fata la iulius mall si mergeti pe malul bahluiului spre podu rosu[pe unde sunt facultatile de la asachi pana dati de o cladire pe care scrie 4fun

Link to comment
Share on other sites

Cu Elena ,care mai juca pe Noir, n-am mai vorbit de cand ne-am certat/despartit destul de "long ago", dar as putea sa vin cu iubita mea.. dar nu stiu daca o sa vrea ca ea..nu joaca mu.. :dontknow:

@ atunci ne mai gandim dak te primim ^^ :P

@@ mai ateptam 3 persoane:Mordor, Pharaoh si bibbi :) speram sa veniti.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...