Jump to content
Maeve

Gathere Iasi 2010 - 2012

Recommended Posts

aha, deci rede e ala care seamana cu Laurentiu de la 3se, cool :D

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bun, bun. xD

intr-adevar, tre' sa gasim pe unde sa va cazam. pacat ca sunteti rivali cu cativa din bucuresti care v-ar putea primi pt o noapte. eh, daca nu gasim, mergem in regie intr-un club, gasim niste studenti, ii imbatam si ne imprietenim cu ei si gata si camera. =) evil mind >:)

fluturam din gene si primim cazare,bautura tinem ptr noi :))

poi ne interesam d orase,perioada,eventuri festuri etc si fac iar un topic unde postam si poate iese iar cva fain.insa eu sincer personal inainte d luna decembrie nu pot...am alte planuri sry.

prutus,schimbati cartieru dak vrei studente.ia si dormi la feaa in faculta

Link to comment
Share on other sites

am fost la informatica si e in acelasic corp,am vazut ce e acolo :))

vreau ceva nou

informatica e in corpul C,ala inalt si feaa in corpul B ala lung.nu poti sa le ai p amandoua sry :)))

bny mai vbeste cu ya fellows munteni si ne dati un raspuns :D eventual sa tragem si d timisoreni si oradeni,k ei nu prind semnal din cauza ungurilor sau a extraterestilor d p munti:P

Link to comment
Share on other sites

sunt sigur ca daca nu organiza maeve gatherul nu va strangeati atati, sau nu va strangeati deloc. hai recunoasteti. :D pe rand. xD

da recunosc. dar stiti vorba aia.... ce face o femeie cu... nu fac 10 barbati cu capu :)))))))

@fanta da bancu cu oasele a fost tare.... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) PS: ia o fanta madness =)))

Link to comment
Share on other sites

informatica e in corpul C,ala inalt si feaa in corpul B ala lung.nu poti sa le ai p amandoua sry :)))

bny mai vbeste cu ya fellows munteni si ne dati un raspuns :D eventual sa tragem si d timisoreni si oradeni,k ei nu prind semnal din cauza ungurilor sau a extraterestilor d p munti:P

aveau si pe acolo taci,ca stiu ce am vazut :))

Link to comment
Share on other sites

da recunosc. dar stiti vorba aia.... ce face o femeie cu... nu fac 10 barbati cu capu :)))))))

@fanta da bancu cu oasele a fost tare.... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) PS: ia o fanta madness =)))

:))

@@ : Ma in principiu daca am timp si putin cash pusi deoparte i`as` investi intr`un gather , oriunde ar fi ... pana atunci sper sa`mi iau si masina sa nu`l deranjez iar pe bubu ^_^

Link to comment
Share on other sites

in primu rand Buna seara ... si vreau sa ii multumesc lui mady pt organizare.. mi s-a parut foarte reusit... baietii au fost ok mai ales Fanta si Dobrik :)) nu aveau treaba baietii ... Speram k urmatoru sa fim mai multi :)

Link to comment
Share on other sites

da recunosc. dar stiti vorba aia.... ce face o femeie cu... nu fac 10 barbati cu capu :)))))))

@fanta da bancu cu oasele a fost tare.... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) PS: ia o fanta madness =)))

:D :D :D

ok maeve, s-o contactez pe simo, ca ea se mai ocupa cu gatherele din cate am vazut. xD

Link to comment
Share on other sites

bai shprinki hai ca ne suparam cum adica naveam treaba ... nai vazut ce grija aveam de berea mea? si fanta de a lui xD :))))

LE: salvez pozele amu, uitativa oleaca in poza 13 in spatele lu brother =))))))))

ce era ma in poza 13 ca nu mai este :)))

Link to comment
Share on other sites

MM nice gather boys and Mady :D

Ps ce placere sa-l revad pe Luci in mijlocul jucatorilor..bine ca au disparut specimenele alea din Epoca de Piatra care amenintau in stanga si -n dreapta cu batai cu tigani cu OZN-uri :)

Chiar de mult nu cred ca ati mai fost asa multi pe acolo..poate soon va strangeti iar sa faceti capitala invidioasa.

Cat despre un gather mai mare bny ...sunt rezervat.

Deci la 2 fluturari de gene v-ati strans 15 razesi plus un moderator. Nu e rea prada for a begginer :))

Link to comment
Share on other sites

Intzelesesem de la vecina mea Mady ca trebuia sa mai vina vre-o 2 fete :D .....dar se pare ca erau ocupate cu altceva...cu toate ca era urat afara ne-am adunat ceva .... :hello: ....

Faza tare ....facem cunostinta cu toti ... ..si la "Rede" cine este ..un fost jucator care a activat cu foarte mult timp pe servar dar acuma nu mai joaca ...au muscato multi=))) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

luam un kit kat si o pauza si vbim mai p indelete knd avem mai multe informatii.

multumim ptr aprecieri, asteptam sa invatatti d la noi, eventual sa facem un cumul d cunostinte si experienta

simo nu fii geloasa tu ai fost singura din buc cu kre m-am intalnit :)))

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar trebui sa faceti un topic separat pentru gather-ul pe tara, poate asa s-ar arata mai multi interesati.

Cat despre ideea lui brotherhod cu gratarul la primavara ar putea fi pusa in aplicare doar daca ar fi maxim 10 oameni si merita luata in considerare.

Link to comment
Share on other sites

in primu rand Buna seara ... si vreau sa ii multumesc lui mady pt organizare.. mi s-a parut foarte reusit... baietii au fost ok mai ales Fanta si Dobrik :)) nu aveau treaba baietii ... Speram k urmatoru sa fim mai multi :)

2 depravati :rofl2: , app am auzit ca urmatorul gather da dobrik de baut , veniti cati mai multi :>

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...