Jump to content
Alecswtzu

De ce le place baietilor sa ragaie zgomotos?

Recommended Posts

In codul bunelor maniere scrie ca atunci cand cineva ragaie, cealalta persoana sa-i adreseze "sa-ti fie de bine". Restul figure it out.

Oricum, numai si numai idei proprii, stupide si naive. Totusi, a ragai zgomotos este o problema ce rezulta din proasta educatie data de parinti.

Link to comment
Share on other sites

maiiii tu realizezi ce zici ??? una e sa faci sex oral in public..sa fim seriosi este absurd si poate si ilegal.... cum poti sa compari aceste doua lucruri???????? Sunt copii in metrou... te-ai gandit la asta??ce ar fi mai grav ???niste tipe care o sug in metrou...sau niste tipi care se amuza pe baza ragaitului #-o

ba, tu ti-ai dat singur raspunsul, eu ti l-am scris cu litere de-o schioapa... ce nu intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

hai sa te-nvat eu ce sa faci. cand mai treci pe langa niste colegi care ragaie, te opresti, tragi aer in piept si le dai o ragaitura din aia zdravana in fata sa moara de ciuda.

fain :)) nu as putea dar buna idee :cool2:

Situatia in care tipele o sug in metrou, aia e mai grava :). Ragaitul intentionat si provocat nu e ok, restul adica alea normale si firesti care-ti cad bine sunt in regula. Eu unul ma abtin intotdeauna in public, dar acasa nu.

asta am zis si eu ... ca e mult mai grav.. dar am vazut ca el crede ca e ceva normal

Link to comment
Share on other sites

Guest White.

fain :)) nu as putea dar buna idee :cool2:

asta am zis si eu ... ca e mult mai grav.. dar am vazut ca el crede ca e ceva normal

El face misto:

cea mai nebuna chestie pe care am facut-o a fost sa fac sex cu o tipa careia nu-i stiu numele pentru ca era foarte murdara piatra funerara....

Link to comment
Share on other sites

Guest relife

RÂGÂÍ, r?gâi, vb. IV. Intranz. A scoate pe gât un zgomot caracteristic, provocat de eliminarea gazelor din stomac, tine de nevoile corpului , nu de barbatie

Link to comment
Share on other sites

white, se pare ca te-ai uitat in oglinda de prea multe ori si ai impresia ca esti amuzant ca mine ...

cat despre "ce umor... :o" zic doar un singur lucru. glumele inteligente sunt gustate de oameni inteligenti.

vad ca ai editat postul tau.. nu am comentat gluma ta..sau ce a fost ..ai zis ca ai scos in evidenta ce am zis eu..adica ,,atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni e ok "in primul rand tu ai adus vorba de acele fete... nu stiu ce legatura aveau cu ce ziceam eu ..in fine...atunci cand am zis ca atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni..ma refeream ca o fac si ele in privat nu in vazul lumii asta ca sa-ti raspund la intrebarea ce mi-ai pus-o atunci..adica ce as zice daca as vedea ca niste tipe o sug grav in metrou.total absurd. Oricum subiectul era... De ce le place baietilor sa ragaie zgomots Deci :whiteflag: ..nu mi-am zis decat parerea :)

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa ne dai sfaturi despre ce este un ragait..citeste numele topicului.

Eu cred ca ragaitul zgomotos scos din adancul plamanului este egal ca si cel al animalelor, respectiv leilor...cine rage mai tare stapaneste zona :))..Era doar o idee :P

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa ne dai sfaturi despre ce este un ragait..citeste numele topicului.

Eu cred ca ragaitul zgomotos scos din adancul plamanului este egal ca si cel al animalelor, respectiv leilor...cine rage mai tare stapaneste zona :))..Era doar o idee :P

Aerul pe care il inghiti cand incerci sa ragai se duce in stomac (din ce simt eu cand ragai ca un porc).

Link to comment
Share on other sites

Guest White.

white, se pare ca te-ai uitat in oglinda de prea multe ori si ai impresia ca esti amuzant ca mine ...

Replici de gradinita.

Vreti sa faceti un topic si despre "ragait" dar pe partea opusa? Foarte interesante aceste subiecte.

Link to comment
Share on other sites

vad ca ai editat postul tau.. nu am comentat gluma ta..sau ce a fost ..ai zis ca ai scos in evidenta ce am zis eu..adica ,,atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni e ok "in primul rand tu ai adus vorba de acele fete... nu stiu ce legatura aveau cu ce ziceam eu ..in fine...atunci cand am zis ca atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni..ma refeream ca o fac si ele in privat nu in vazul lumii asta ca sa-ti raspund la intrebarea ce mi-ai pus-o atunci..adica ce as zice daca as vedea ca niste tipe o sug grav in metrou.total absurd. Oricum subiectul era... De ce le place baietilor sa ragaie zgomots Deci :whiteflag: ..nu mi-am zis decat parerea :)

mi-am editat postul pt ca mi-am amintit ca era altfel gluma, chiar implica mai multa subtilitate si gandire... dar eu am scris-o sub alta forma ... de aia am retras ce am zis..

white .. nananaananna *tongue out*

Link to comment
Share on other sites

dc le place baietilor sa ragaie zgomotos? pt k si la 60 ani si cu 3 facultati sunt in continuare fiinte primitive...la fel k si impulsul spre poligamie, la fel k si cascatul sau banalul scarpinat intre picioare pe strada... :angry1:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...