Jump to content
Alecswtzu

De ce le place baietilor sa ragaie zgomotos?

Recommended Posts

Ragaitul este o necesitate a organismului, dupa parerea mea. Care ca si alte necesitati trebuie sa se desfasoare in locuri speciale. Pentru ragait nu sunt locuri desemnate dar sa zicem ca un loc desemnat ar fi un loc mai retras. In incinta casei ar putea fi in locul obisnuit de stat al omului.

Dar mie nu imi place sa ragai zgomotos decat daca sunt singur acasa. oO

Link to comment
Share on other sites

Ragaitul este o necesitate a organismului ??? in cele mai multe cazuri da...insa cand vezi 5 tipi care ragaie incercand sa vada al cui ragait e mai zgomotos... ca fata..la ce te gandesti?? pai ca uite ce porci ...asa atrag ei fetele ?? vreau sa zic ca aceste concursuri au devenit un sport prin licee. si cred ca daca esti un baiat cu capu pe umeri nu faci asa ceva sincer nu am vazut decat baieti de 15 -16 -17 ani facand asa ceva..este probabil acel efect de turma :).

Link to comment
Share on other sites

ca fata..la ce te gandesti?? pai ca uite ce porci ...asa atrag ei fetele ??

da' cand vezi niste fete care o s*g pentru bani... la ce te gandesti ?

ragaitul este perfect normal (in anumite circumstante) atat timp cat nu ragai ca sa-ti creasca nivelul de testosteron

Link to comment
Share on other sites

da' cand vezi niste fete care o s*g pentru bani... la ce te gandesti ?

ragaitul este perfect normal (in anumite circumstante) atat timp cat nu ragai ca sa-ti creasca nivelul de testosteron

tu compari prostitutia cu acest joc de ragait? sau aceasta nevoie total normala ptr organism ?! dar ca sa-ti raspund cand vad asemenea fete nu pot sa zic decat ca e treaba lor ce fac pt a-si castiga existenta. atata timp cat ele nu deranjeaza pe nimeni...dar ce gandesti u cand in metrou vezi 5 baieti care se intrec in ragaituri ?dupa cum si tu ai zis ,,in anumite circumstante" sa ragai e ceva normal dar nu cred ca trebuie sa-l consideri un talent cum o fac multi...

Link to comment
Share on other sites

atata timp cat ele nu deranjeaza pe nimeni...dar ce gandesti u cand in metrou vezi 5 baieti care se intrec in ragaituri ?dupa cum si tu ai zis ,,in anumite circumstante" sa ragai e ceva normal dar nu cred ca trebuie sa-l consideri un talent cum o fac multi...

dar tu ce-ai gandi daca ai vedea in metrou 5 fete care o sug grav? asa e si cu ragaitu.. cum ai zis tu .. atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni e ok

Link to comment
Share on other sites

Guest White.

tu compari prostitutia cu acest joc de ragait? sau aceasta nevoie total normala ptr organism ?! dar ca sa-ti raspund cand vad asemenea fete nu pot sa zic decat ca e treaba lor ce fac pt a-si castiga existenta. atata timp cat ele nu deranjeaza pe nimeni...dar ce gandesti u cand in metrou vezi 5 baieti care se intrec in ragaituri ?dupa cum si tu ai zis ,,in anumite circumstante" sa ragai e ceva normal dar nu cred ca trebuie sa-l consideri un talent cum o fac multi...

Eu cred ca sexul este o necesitate mult mai importanta decat eructatia. Oricum, aproape toti barbatii ragaie, si asta nu depinde de varsta ci de bunul simt. Sunt multe persoane care daca ragaie in teatru, de exemplu, se cred interesante.

Link to comment
Share on other sites

dar tu ce-ai gandi daca ai vedea in metrou 5 fete care o sug grav? asa e si cu ragaitu.. cum ai zis tu .. atata timp cat nu deranjeaza pe nimeni e ok

maiiii tu realizezi ce zici ??? una e sa faci sex oral in public..sa fim seriosi este absurd si poate si ilegal.... cum poti sa compari aceste doua lucruri???????? Sunt copii in metrou... te-ai gandit la asta??ce ar fi mai grav ???niste tipe care o sug in metrou...sau niste tipi care se amuza pe baza ragaitului #-o

Link to comment
Share on other sites

tu compari prostitutia cu acest joc de ragait? sau aceasta nevoie total normala ptr organism ?! dar ca sa-ti raspund cand vad asemenea fete nu pot sa zic decat ca e treaba lor ce fac pt a-si castiga existenta. atata timp cat ele nu deranjeaza pe nimeni...dar ce gandesti u cand in metrou vezi 5 baieti care se intrec in ragaituri ?dupa cum si tu ai zis ,,in anumite circumstante" sa ragai e ceva normal dar nu cred ca trebuie sa-l consideri un talent cum o fac multi...

hai sa te-nvat eu ce sa faci. cand mai treci pe langa niste colegi care ragaie, te opresti, tragi aer in piept si le dai o ragaitura din aia zdravana in fata sa moara de ciuda.

Link to comment
Share on other sites

ce ar fi mai grav ???niste tipe care o sug in metrou...sau niste tipi care se amuza pe baza ragaitului #-o

Situatia in care tipele o sug in metrou, aia e mai grava :). Ragaitul intentionat si provocat nu e ok, restul adica alea normale si firesti care-ti cad bine sunt in regula. Eu unul ma abtin intotdeauna in public, dar acasa nu.

Link to comment
Share on other sites

hai sa te-nvat eu ce sa faci. cand mai treci pe langa niste colegi care ragaie, te opresti, tragi aer in piept si le dai o ragaitura din aia zdravana in fata sa moara de ciuda.

We have a winner

?i a?a to?i b?ie?ii ar r?mâne masc? , foarte bun? tehnic?. :box:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...