Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Aglaia

Event "Protect the Queen"

Recommended Posts

Elfa unde este?

p.s : doar 1 rasa poate fi la fel,

E bine facuta echipa. Am si scris exemplu si ai facut bine.

m-a indus in eroare tek...inca o intrebare ca nu am inteles prea bine...daca noi omoram un aparator el are voie sa se intoarca sau nu mai participa?? aceasi chestie si la noi..daca ei omoara pe unul dintre noi cel omorat mai are voie sa se intoarca??

Link to comment
Share on other sites

m-a indus in eroare tek...inca o intrebare ca nu am inteles prea bine...daca noi omoram un aparator el are voie sa se intoarca sau nu mai participa?? aceasi chestie si la noi..daca ei omoara pe unul dintre noi cel omorat mai are voie sa se intoarca??

Da, se poate intoarce pe traseu dar fara move. Totul se face pe jos din atlans. Singurul incovenient este disconnect-ul, daca pica unul gata cursa, s-a terminat.

Incercati sa faceti echipele cat mai repede. Fiind vorba de categorii mai multe, cu cat trece timpul mai repede e posibil ca unii sa depaseasca pragul dintre o categorie si alta.

Link to comment
Share on other sites

' date='16 July 2010 - 08:45' timestamp='1279259123' post='5227508']

O sa vina si bestteam cu o echipa.

Am dori sa stim daca eventul se poate tine undeva in weekend deoarece e posibil ca unele persoane sa fie la job/plecate.

Se va desfasura marti - miercuri seara. Ramane de vazut. Am scris mai sus motivul.

Link to comment
Share on other sites

Se va desfasura marti - miercuri seara. Ramane de vazut. Am scris mai sus motivul.

vad ca nu prea isi da lumea interesul...daca admini ar pune niste GMO point shop la bataie sigur s-ar interesa mai mult lumea...

Link to comment
Share on other sites

Guest me_gunit

doar o echipa inscrisa la Categoria 1: 40+ pana la full stats (numarul de reset-uri) ? :|

Link to comment
Share on other sites

Disperati de xp :). Vrei sa piarda spotul?

Doamne ce oameni....no fun, numai exp. :(

n-ai cu cine...

revin la ideea mea de mai sus...daca se poate ca adminii sa puna la bataie niste GMO points sigur s-ar inscrie mai multa lume..

Link to comment
Share on other sites

In idee a fost frumos eventul, dar cam greu de organizat de unul singur, asa ca am sa cer unui coleg ca weekendul viitor sa ma acompanieze.

Am sa propun si idea de GM points pentru event, poate nu asa multe, dar chiar si 10 puncte e destul sa atraga atentia jucatorilor. Ca inafara de o mana de jucatori ce a participat azi, restu afk la party.

Asteptam inscrierile din acest moment. Bafta :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

eu si echipa mea vom fi raufacatorii acum tiphat.gif

:)) Numai cand avem minim 2 echipe inscrise pe o categorie putem spune ca ne trebuie echipa de raufacatori, deci daca va inscrieti toti de pe acum ca si raufacatori, nu mai are sens sa tinem eventul pentru acea categorie.

Link to comment
Share on other sites

In idee a fost frumos eventul, dar cam greu de organizat de unul singur, asa ca am sa cer unui coleg ca weekendul viitor sa ma acompanieze.

Am sa propun si idea de GM points pentru event, poate nu asa multe, dar chiar si 10 puncte e destul sa atraga atentia jucatorilor. Ca inafara de o mana de jucatori ce a participat azi, restu afk la party.

Asteptam inscrierile din acest moment. Bafta :tiphat:

Dak o sa fie vorba de GMO points atunci cred ca lumea o sa prezinte mai mult interes ..... cu toate ca e bine si asa.... nu prea inteleg de ce nu se inscriu oamenii .....

App ..... imi place semnatura ta Rudy ....... prea tare :cool2:

Link to comment
Share on other sites

daca nu mergea move atlans 2 / 3 pt raufacatori era una, asa era greu sa se regrupeze trebuia sa ne grabim sa ii prindem pe cate unul, dar asa... degeaba ii imprastiati pe harta dau ei move atlans3 se bufeaza si asteapta biata elfa sa treaca ... bk full cu buff si ms vs. bk full cu buff si ms nu e bataie de 2-3 secunde astfel incat sa ii putem curata pe raufacatori sa poata trece elfa ...

raufacatorii pot fi 3 bk elf sm + pot da move atlans3 + doar trebuie sa omoare elfa

ca sa se mai echilibreze echipele.. ar trebui raufacatorii sa nu aiba buff / mana shield ;)

Link to comment
Share on other sites

daca nu mergea move atlans 2 / 3 pt raufacatori era una, asa era greu sa se regrupeze trebuia sa ne grabim sa ii prindem pe cate unul, dar asa... degeaba ii imprastiati pe harta dau ei move atlans3 se bufeaza si asteapta biata elfa sa treaca ... bk full cu buff si ms vs. bk full cu buff si ms nu e bataie de 2-3 secunde astfel incat sa ii putem curata pe raufacatori sa poata trece elfa ...

raufacatorii pot fi 3 bk elf sm + pot da move atlans3 + doar trebuie sa omoare elfa

ca sa se mai echilibreze echipele.. ar trebui raufacatorii sa nu aiba buff / mana shield ;)

Daca raufacatorii nu au mana shield si buff o sa pice la fel ca mobii :P.

Referitor la move, ai dreptate. Trebuie facut altfel. O sa fac alt topic cu reguli mai bune, avand in vedere ca se propun si puncte gmo.

LE: in toata agitatia de ieri am uitat sa-i multumesc lui Rudy.

Multumesc mult Rudy pentru ajutor si va rog sa inchideti topicul asta, ca sa ramana celalalt, mai liber.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...